ˆ

Rejestry i Ewidencje

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Wykaz przedsiębiorców posiadających zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego rzeczy

Informacja ogłoszona dnia 2013-11-19 13:17:50 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
 
Wykaz przedsiębiorców posiadających zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego rzeczy
Data wydania Nr zezwolenia Nazwa przedsiębiorcy Siedziba
20.09.2013 1/2013 „ROBSONEX” ROBERT OJDOWSKI 11-040 DOBRE MIASTO,
ul. GRUDZIĄDZKA 16/27
09.10.2013 3/2013 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA OLGA SUSKA 11-040 DOBRE MIASTO,
UL. CHODKIEWICZA 5A/18
15.10.2013 4/2013 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
LESZEK JANKOWSKI
11-015 OLSZTYNEK,
UL. ŚWIERCZEWSKIEGO 36/4
10.12.2013 5/2013 „TRANS-HIT”MARIUSZ PŁOCHOCKI 11-040 DOBRE MIASTO,
UL. GRUNWALDZKA 31A
16.12.2013 6/2013 P.P.H.U. MARCIN DZOUKSZA 11-042 JONKOWO,
MĄTKI 14
16.01.2014 1/2014 ZAKŁAD HANDLOWY "KASIA" HENRYK WASILEWSKI SILICE 5/2,
11-030 PURDA
28.01.2014 2/2014 "ROLMAR" MARCIN ŁASTOWSKI NOWA WIEŚ MAŁA 5,
11-040 DOBRE MIASTO
18.02.2014 3/2014 PHU TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW KRZYSZTOF BURCZYŃSKI KLEBARK WIELKI 17,
10-687 OLSZTYN
28.03.2014 5/2014 ROLPOL B.DUDA, W. SIENKIEWICZ SPOŁKA JAWNA 11-040 DOBRE MIASTO,
UL. WOJSKA POLSKIEGO 30
22.05.2014 6/2014 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JACEK WAWRZYNIAK 11-001 DYWITY,
UL. SPÓŁDZIELCZA 2A/33
05.12.2015 8/2014 "DR TRANS" DARIUSZ WŁODARCZYK 11-300 BISKUPIEC,
UL. OKRĘŻNA 12
11.12.2014 9/2014 PIOTR MŁODKOWSKI 11-015 OLSZTYNEK,
UL. RATUSZOWA 4/1
19.02.2015 2/2015 BEATA KORBUSZEWSKA 11-041 WARKAŁY 51
11.03.2015 4/2015 CARGO EXPRESS KATARZYNA PUCZEL 11-010 BARCZEWO,
RAMSOWO 93
11.03.2015 5/2015 SISTRUCKS MAGDALENA PUCZEL 11-010 BARCZEWO,
RAMSOWO 93
12.03.2015 6/2015 HANDEL ARTYKUŁAMI RÓŻNYMI MIROSŁAW PUCZEL 11-010 BARCZEWO,
RAMSOWO 93
12.03.2015 7/2015 ABRAM MARCIN ABRAMOWSKI 10-371 KIEŹLINY,
UL. KS. JAKUBA JAGAŁŁY 1D
07.05.2015 9/2015 LUK-TRANS ŁUKASZ ZAŁUSKA 11-010 BARCZEWO,
LESZNO 14
29.06.2015 12/2015 HESER SP.Z O.O. 11-034 STAWIGUDA,
DOROTOWO 64
25.02.2016 1/2016 GRZEGORZ JANDUŁA
11-015 OLSZTYNEK,
UL. DASZYŃSKIEGO 6/32
03.03.2016 2/2016 "HANDEL - HURT - DETAL" KAZIMIERZ MALCZYK
11-010 BARCZEWO
UL. AKACJOWA 4, ŁĘGAJNY
22.03.2016 3/2016 CITD MAREK ŻABOWSKI
11-001 DYWITY
UL. SPÓŁDZIELCZA 2a/43
04.04.2016 4/2016 BARTBO SPÓŁKA Z O.O.
10-687 OLSZTYN
BUTRYNY 100
18.04.2016 5/2016 EUROPROFIL SPÓŁKA Z O.O.
11-015 OLSZTYNEK,
UL. ZIELONA 11
06.05.2016 7/2016 SoMi MICHAŁ SOŁTYSIAK
11-015 OLSZTYNEK,
UL. KOŚCIUSZKI 16c
13.05.2016 8/2016 MARIUSZ KRAWCZYK
11-015 OLSZTYNEK,
MIERKI 41A
23.05.2016 9/2016 FPL TRANSPORT ZBIGNIEW KRÓLIKOWSKI
11-010 BARCZEWO,
WÓJTOWO, UL. KLONOWA 5
24.05.2016 10/2016 USŁUGI SPRZĘTEM BUDOWLANYM TOMASZ SZUSTKIEWICZ
11-036 GIETRZWAŁD,
SZĄBRUK, UL. W. STEFFENA 13
20.07.2016 11/2016 WIT-TRANS WITOLD WÓJCICKI
10-371 KIEŹLINY,
UL. LEOPOLDA STAFFA 14
31.08.2016 12/2016 USŁUGI TRANSPORTOWE MARCIN SKIBEL
11-320 JEZIORANY,
FRANKNOWO 5B
05.10.2016 14/2016 CAMPDOR TOMASZ FLOREK
11-034 STAWIGUDA,
DOROTOWO 63A
10.10.2016 15/2016 MACIEJ CHECHŁOWSKI
10-687 BARTĄG,
TĘCZOWY LAS 4/82
28.10.2016 16/2016 WIESŁAW UZARSKI
11-041 ŁUPSTYCH 57/7
21.11.2016 17/2016 DANIEL MAREL
11-010 BARCZEWO,
OSIEDLE SŁONECZNE 2/15
26.01.2017 1/2017 USŁUGI TRANSPORTOWE DARIUSZ CHOMYJ
11-015 OLSZTYNEK,
UL. KOLEJOWA 1/27
18.04.2017 3/2017 KRZYSZTOF KACZMARCZYK 11-010 BARCZEWO, JANA BRZECHWY 21
28.04.2017 4/2017 MICHAŁ PODPIRKO 11-042 OLSZTYN, WARKAŁY 129/2
29.06.2017 5/2017 MARIUSZ OLEKSIAK 11-034 STAWIGUDA, UL WARSZAWSKA 7/2
11.07.2017 6/2017 TRANS-POL ADRIAN JOŃCA 11-036 GIETRZWAŁD, UL NAD STAWEM 3, GRONITY
17.07.2017 7/2017 FH-U MAREK ABRAMSKI 11-030 PURDA 107B
28.09.2017 8/2017 AMB-JK sp. z.o.o .11-001 ŁUGWAŁD 42
18.12.2017 10/2017 Sławomir Szyszko 11-042 Mątki 71B
18.12.2017 11/2017 Izabela Szyszko 11-042 Mątki 71B
17.01.2018 1/2018 Jarosław Grajewski 11-300 Stryjewo 35
19.01.2018 2/2018 Tadeusz Hajduk 11-015 Lichtajny 17
08.02.2018 3/2018 WM Ligistics sp. z o.o. 11-300 Biskupiec, ul. Grunwaldzka 8
28.03.2018 4/2018 PK-TRANS Paweł Korpusuk 11-010 Barczewo, Łęgajny ul Bukowa 1
08.05.2018 5/2018 LUKITRANS Łukasz Paulewicz 11-015 Olsztynek, ul Warszawska 10/18
26.06.2018 6/2018 Jacek Szypulski 11-034 Dorotowo 330
16.08.2018 7/2018 ANTRANS Anna Pawlak 11-001 Dywity, ul. Spółdzielcza 2/22
20.08.2018 8/2018 TOMTRACK Tomasz Sobierajski 11-036 Gietrzwałd, ul. Podlejki 1
29.08.2018 9/2018 BARBARA GAJDAMOWICZ 11-015 Olsztynek, ul. Kościuszki 6e
31.08.2018 10/2018 EUROTTER TRANSPORT RK Sp. z o.o. 11-015 Olsztynek, ul. Mierkowska 16
04.10.2018 11/2018 TST Sylwia Śniadowska 11-300 Biskupiec, ul. Jana Matejki 35/2
18.10.2018 12/2018 AREX Arkadiusz Karpik 11-015 Olsztynek, Tolejny 9
26.11.2018 13/2018 KNJ SYSTEM Janusz Nagiewicz 10-687 Olsztyn, Bartąg 2B/102
07.12.2018 14/2018 WSK Grzegorz Ziomek 11-010 Barczewo, Ramsowo 32
18.12.2018 15/2018 Hubert Gawryś 11-040 Dobre Miasto, Kabikiejmy Dolne 13

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Starostwo Powiatowe w Olsztynie
Osoba, która wytworzyła informację: Marek Szyrwiński Data wytworzenia informacji: 2013-11-19
Osoba, która odpowiada za treść: Marek Szyrwiński Data wprowadzenia do BIP 2013-11-19 13:15:19
Wprowadził informację do BIP: Zbigniew Monkiewicz Data udostępnienia informacji: 2013-11-19 13:17:50
Osoba, która zmieniła informację: Piotr Chmielewski Data ostatniej zmiany: 2019-03-18 09:30:21
Artykuł był wyświetlony: 2178 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Powiat Olsztyński
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu