ˆ

Rejestry i Ewidencje

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Wykaz stacji kontroli pojazdów

Informacja ogłoszona dnia 2012-01-13 11:18:09 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

Miejscowość, nr zezwolenia Firma, adres stacji Telefon, godziny pracy Rodzaj stacji kontroli Diagności, nr uprawnień
Biskupiec
NOL/001
PPUH „POMAROL” S.A.
ul. Przemysłowa 4
11-300 Biskupiec
Tel. 89 715-20-71
Poniedziałek - Piątek:
7.00 - 17.00
Sobota: 8:00 - 14:00
Okręgowa
Krzysztof Kiryła
NOL/D/0011
Wojciech Komissarow
NOL/D/0008
Damian Węgielewski
NOL/D/0030
Wojciech Krukowski
NOL/D/0029
Nowa Wieś Mała
NOL/005
„DIAGNOSTYKA” Kazimierz Plakwicz,
Mariola Plakwicz, Katarzyna Plakwicz, Ewa Plakwicz
Nowa Wieś Mała 49
11-040 Dobre Miasto
Tel. 89 616-11-76
lub 504-296-663
Poniedziałek - Piątek:
8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00
Okręgowa
Kazimierz Plakwicz
NOL/D/0003
Andrzej Sulżycki
NOL/D/0004
Dariusz Plakwicz
NOL/D/0010
Olsztynek
NOL/003/P
PTSPiH “Transped-Las” Sp. z o.o.
ul. Mrongowiusza 41
11-015 Olsztynek
Tel. 89 519-20-14
Poniedziałek - Piątek:
7.00-18.00
Sobota: 8.00-13.00
Podstawowa: A, B, T,  E*
Marek Rozbicki
NO/D/0053
Janusz Rajchert
NOL/D/0013
Szczęsne
NOL/004
„AUTO-SERVICE”
Zbigniew Olszewski
10-687 Olsztyn
Szczęsne 130
Tel. 89 534-62-85
Poniedziałek - Piątek:
8.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00
Okręgowa
Zbigniew Olszewski
NOL/D/0007
Dariusz Kwiatkowski
NO/D/0052
Wiesław Czmiel
NO/D/0031
Barczewo
NOL/006
PHU „STANLEY” Bożena Ksepka,
Paweł Ksepka
ul. Rzemieślnicza 1
11-010 Barczewo
Tel. 663-204-531
lub 89 530-40- 05
Poniedziałek - Piątek:
8.00-18.00
Sobota: 8.00-15.00
Okręgowa
Piotr Milewski
NOL/D/0018
Paweł Ksepka
NPI/D/0020
Paweł Komorowski
NOL/D/0027
Olsztynek
NOL/007
„STALZŁOM” Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 14
11-015 Olsztynek
tel. 89 512-04-39
Poniedziałek - Piątek:
7:00-19:00
Sobota: 8:00-14:00
Okręgowa
Zbigniew Szostek
NOL/D/0009
Krzysztof Gałkowski
NOS/D/0031
Ryszard Martyniak
NOS/D/0044
Olsztynek
NOL/008/P 
„Auto Centrum” Aleksandra Jasińska
ul. 22 lipca 5
11-015 Olsztynek 
tel. 506-720-301
lub 504-298-359
Poniedziałek - Piątek:
8:00-18:00
Sobota: 8:00-16:00 
Podstawowa: A, B, T, E, h*  
Jan Topa
NOS/D/0032
Sławomir Zenc
NOL/D/0028
Dobre Miasto
NOL/009
„INTER-TRANS” Krzysztof Kobus
ul. Olsztyńska 19a
11-040 Dobre Miasto
tel. 89 513-41-52
Poniedziałek - Piątek:
8:00-17:00
Sobota: 8:00-15:00
Okręgowa
 
Radosław Gutowski
NO/D/0064
Mariusz Majkowski
GPU/D/0028
Kosyń
NOL/010
Autoserwis „Nad Łyną” Włodzimierz Kościński
Kosyń 10A
11-040 Dobre Miasto
tel. 89 6151025
lub 609032472
Poniedziałek - Piątek:
8:00-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Okręgowa
Marcin Dymek
NOL/D/0023
Włodzimierz Kościński
NOL/D/0024
Krzysztof Chrzan
NOL/D/0025
Zbigniew Baran
NLI/D/0018
Biskupiec
NOL/011
"MIKOBUD" s.c. Tomasz Durkiewicz, Robert Kasperek
ul. Tadeusza Kościuszki 8
11-300 Biskupiec
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 16:00
tel: 731-343-636
Okręgowa
Arkadiusz Buczyński
NKE/D/0014
Krzysztof Strzelczak
NKE/D/0015
Adam Kowalewski
NKE/D/0019
Grzegorz Łogiński
NPI/D/0029
Jonkowo
NOL/012
"EURO-MAX" Maciej Tomasz
ul. Lipowa 2A
11-042 Jonkowo
Poniedziałek - Piątek
7:00 - 19:00
Sobota 8:00 - 15:00
Okręgowa
Maciej Tomasz
NOS/D/0033
Piotr Siry
NOS/D/0041
Andrzej Farys
NOS/D/0042
Edwart Smoliński
NOS/D/0048
Łukasz Ziembiński
NOS/D/0049
Przemysław Mosak
NOS/D/0051
Jeziorany
NOL/013/P
"MIKOBUD" s.c. Tomasz Durkiewicz, Robert Kasperek
ul. Kajki 69
11-320 Jeziorany
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 16:00
tel. 504-033-184
Podstawowa
Arkadiusz Buczyński
NKE/D/0014
Krzysztof Strzelczak
NKE/D/0015
Adam Kowalewski
NKE/D/0019
Grzegorz Łogiński
NPI/D/0029
Stanisław Leszczyński
NLI/D/0004
Dywity
NOL/014/P
"ANDPOL" Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 2b
11-001 Dywity
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 14:00
tel. 664-909-410
Podstawowa
Krzysztof Kopacki
NO/D/0046
Ryszard Jabłonowski
NOL/D/0022
Grzegorz Gułajski
GD/D/0118


Objaśnienie*:
Symbole rodzajów pojazdów:
A - motocykle i motorowery,
B - pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, z wyłączeniem motocykli i motorowerów,
C - pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t do 16 t lub
CC - pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t,
D - autobusy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t,
T - ciągniki rolnicze,
E - przyczepy przeznaczone do łączenia z pojazdami silnikowymi, do których jest upoważniona stacja kontroli pojazdów.
Symbole rodzajów badań:
a - autobusów, których dopuszczalna prędkość na autostradzie i drodze ekspresowej wynosi 100 km/h,
c - pojazdów przystosowanych do zasilania gazem,
d - pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą lub pojazdów nowego typu wyprodukowanych lub importowanych w ilości jednej sztuki rocznie,
e - pojazdów skierowanych na badania techniczne przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę, dla których wymagane jest specjalistyczne badanie, oraz pojazdów, w których dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmianę danych w dowodzie rejestracyjnym,
f - pojazdu marki "SAM" co do zgodności z warunkami technicznymi,
h -umieszczanie nadanych cech identyfikacyjnych pojazdu.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Starostwo Powiatowe w Olsztynie
Osoba, która wytworzyła informację: Marek Szyrwiński Data wytworzenia informacji: 2012-01-13
Osoba, która odpowiada za treść: Marek Szyrwiński Data wprowadzenia do BIP 2012-01-13 11:17:51
Wprowadził informację do BIP: Zbigniew Monkiewicz Data udostępnienia informacji: 2012-01-13 11:18:09
Osoba, która zmieniła informację: Piotr Chmielewski Data ostatniej zmiany: 2018-03-09 12:22:35
Artykuł był wyświetlony: 20622 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Powiat Olsztyński
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu