ˆ

Rejestry i Ewidencje

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Wykaz przedsiębiorców posiadających licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy

Informacja ogłoszona dnia 2012-01-16 12:44:46 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
 
Wykaz przedsiębiorców posiadających licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy
Data wydania Nr licencji Nazwa przedsiębiorcy Siedziba (miejscowość, ulica)
12.05.2003 0052610 MAREK TANANA 11-015 OLSZTYNEK, UL. AKACJOWA 7
13.06.2003 0031786 ANTONI CHLEWIŃSKI 11-010 BARCZEWO, UL. KONOPNICKIEJ 1
02.07.2003 0031790 USŁUGI TRANSPORTOWE, HANDEL JÓZEF GAWRYŚ 11-040 DOBRE MIASTO, KABIKIEJMY DOLNE 12
02.07.2003 0117064 MIROSŁAW GODLEWSKI 11-040 DOBRE MIASTO, UL. ŁUŻYCKA 7/2
01.09.2003 0052603 „JANUSZEWSCY” JOLANTA JANUSZEWSKA 11-015 OLSZTYNEK, UL. JAGIEŁŁY 6
03.09.2003 0052604 „JANUSZEWSCY” WALDEMAR JANUSZEWSKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. JAGIEŁŁY 6
10.09.2003 0117060 „ACER” WIESŁAW WARENIK 11-030 PURDA, NOWA WIEŚ 61
09.10.2003 0052607 USŁUGI TRANSPORTOWE, DARIUSZ PIÓRKOWSKI 11-001 DYWITY, SPRĘCOWO 27A
04.11.2003 0113216 „MAZUR NORD” BARBARA BIEDAK 11-300 BISKUPIEC, RUKŁAWKI 61
02.12.2003 0052611 BAZI B.K. SADOWSCY SPÓŁKA JAWNA 11-015 OLSZTYNEK, UL. MIERKOWSKA 4
02.12.2003 0052612 MAREK JAKUBIAK 11-010 BARCZEWO, RUSZAJNY 11A
15.12.2003 0052616 USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ RYBKA 11-015 OLSZTYNEK, WAPLEWO 36/1
18.12.2003 0052617 USŁUGI TRANSPORTOWE I RÓŻNE KRZYSZTOF ŁUKASIK 11-015 OLSZTYNEK, UL. KSIĘŻYCOWA 11
23.12.2003 0052618 USŁUGI TRANSPORTOWE KAZIMIERZ TOMASZEWSKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. MRONGOWIUSZA 13
08.01.2004 0052619 „MIR-TRANS” MIROSŁAW STANISZEWSKI 11-010 BARCZEWO, OS. SŁONECZNE 12/24
27.01.2004 0067808 KRAJOWY TRANSPORT USŁUGOWY ROMAN BRONOWSKI 11-001 DYWITY, UL. SPÓŁDZIELCZA 40
27.01.2004 0067810 „TRANS DREW” WŁADYSŁAW GAŁUSZKA 11-034 STAWIGUDA, UL. BRZOSKWINIOWA 16
28.01.2004 0067814 PHU „TED” TADEUSZ DARGIEWICZ 11-010 BARCZEWO, UL. WOJSKA POLSKIEGO 12/7
03.02.2004 0067816 TRANSPORTU USŁUGOWY HENRYK GAWEŁ 11-010 BARCZEWO, WIPSOWO 73B
20.02.2004 0067819 USŁUGI – HANDEL CZESŁAW KOWALSKI 11-015 OLSZTYNEK, WARLITY MAŁE 9
23.03.2004 0124587 USŁUGI TRANSPORTOWE BOGDAN WADOWIEC 11-015 OLSZTYNEK, KRÓLIKOWO 25
31.03.2004 0067828 „TRANS-STAR” USŁUGI TRANSPORTOWE PIOTR SZULC 11-015 OLSZTYNEK, UL. MRONGOWIUSZA 7/1
31.03.2004 0067829 „TRANS” USŁUGI TRANSPORTOWE–HANDEL KRZYSZTOF SZULC 11-015 OLSZTYNEK, UL. SZKOLNA 14A/3
31.03.2004 0067830 KAZIMIERZ STASZEWSKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. MICKIEWICZA 8/2
31.03.2004 0067832 „VOLSCAN” MAREK SZYSZKO 11-042 JONKOWO, MĄTKI 71C
14.04.2004 0067838 WIESŁAW TOCZEK 11-034 STAWIGUDA, UL. MAZURSKA 29
14.04.2004 0124585 TRANSPORT USŁUGI HANDEL JUSTYNA KOMUDA 11-015 OLSZTYNEK, MIERKI 29B
15.04.2004 0067840 HANDEL – USŁUGI – TRANSPORT FRANCISZEK DŁUGOŁĘCKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. KOŚCIUSZKI 1A
15.04.2004 0067841 USŁUGI TRANSPORTOWE ZYGMUNT DUBIEL 11-015 OLSZTYNEK, UL. MORELOWA 16
15.04.2004 0117066 „TRANS-POL” PAWEŁ PONIATOWSKI 10-687 OLSZTYN, BUTRYNY 45
16.04.2004 0091006 TRANSPORT USŁUGOWY HENRYK STANKIEWICZ 11-015 OLSZTYNEK, UL. KLIKOWICZA 3
20.04.2004 0067848 IZYDOR ZAPADKA „DOREX” 11-034 STAWIGUDA, DOROTOWO 68A
27.04.2004 0067853 „CENTBET” SP.J. 11-001 DYWITY, UL. OLSZTYŃSKA 14C
30.04.2004 0087779 „ZOLTAR” AGNIESZKA ŁOKUCIEJEWSKA 11-300 BISKUPIEC, UL. ALEJA BRONI 25
05.05.2004 0087784 USŁUGI TRANSPORTOWE RYSZARD ROZBICKI 11-042 JONKOWO, UL. JANA HANOWSKIEGO 21
05.05.2004 0136316 SYLWESTER CZASNOJĆ 11-040 DOBRE MIASTO, NOWA WIEŚ MAŁA 53
05.05.2004 0087788 JACEK GRACZYK 11-300 BISKUPIEC, UL. ŻÓŁKIEWSKIEGO 2
07.05.2004 0087789 JERZY JĘDRASIK 11-010 BARCZEWO, UL. KONOPNICKIEJ 15
12.05.2004 0087790 TADEUSZ PRZECISZEWSKI 10-687 OLSZTYN, BARTĄG 44
14.05.2004 0087795 ANDRZEJ BORKOWSKI 11-300 BISKUPIEC, STRYJEWO 50
26.05.2004 0091012 STEFAN REDDIG „RED-MAX” 10-687 OLSZTYN, KLEBARK WIELKI 63
31.05.2004 0091013 MIROSŁAW PIASECKI 11-036 GIETRZWAŁD, KUDYPY 1
31.05.2004 0091014 USŁUGI TRANSPORTOWE KAZIMIERZ GOŁĘBIEWSKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. KLIKOWICZA 13
02.06.2004 0091015 HANDEL – USŁUGI DARIUSZ LAMPKOWSKI 11-015 OLSZTYNEK, KUNKI 5/2
11.06.2004 0093646 „ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH” DARIUSZ RYDZKOWSKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. MRONGOWIUSZA 41
13.07.2004 0093651 USŁUGI TRANSPORTOWE JANUSZ WALTER 11-015 OLSZTYNEK, SUDWA 16B
27.10.2004 0093657 „SONTRANS” KATARZYNA SONTOWSKA 11-001 DYWITY, SĘTAL 66
24.03.2005 0093660 PIOTR CHAJĘCKI 11-001 DYWITY, GADY 51B
01.04.2005 0093661 „AGMAR” MARIUSZ FORFA 11-034 STAWIGUDA, UL. WIŚNIOWA 6
21.04.2005 0093663 LUCJAN KOBUS 11-040 DOBRE MIASTO, UL. KOŚCIUSZKI 30
03.11.2005 0093665 ZAKŁAD USŁUG TRANSPORTOWO SPRZĘTOWYCH DANIEL NOWICKI 11-036 GIETRZWAŁD, NAGLADY 10
20.07.2006 0102642 „J.M.TRANS” JAROSŁAW CZUBA, MARIUSZ CZUBA 11-010 BARCZEWO, LAMKOWO 48
26.07.2006 0136306 „ROBOTY ZIEMNE, TRANSPORT CIĘŻAROWY, HANDEL” PRZEMYSŁAW SZYSZKO 11-042 JONKOWO, UL. KLONOWA 5
05.12.2006 0113213 EDYTA DUDA 11-010 BARCZEWO, SKAJBOTY 4
27.12.2006 0113214 „DARPOL” DARIUSZ SZYSZKO SP.J. 11-042 JONKOWO, UL. PROSTA 7
05.03.2007 0113217 USŁUGI TRANSPORTOWE STANISŁAW FELKA 11-001 DYWITY, RÓŻNOWO 86
26.03.2007 0136319 „BEA - PLUS” ANDRZEJ ŁOMŻYŃSKI 11-010 BARCZEWO, KIERZLINY 14
25.06.2007 0117057 TRANSPORT – NAPRAWA SAMOCHODÓW TOMASZ SKWARKO 10-687 OLSZTYN, KLEBARK MAŁY 20
02.07.2007 0117059 ROBOTY ZIEMNE, TRANSPORT WOLNOBIEŻNY KAZIMIERZ ZAPAŁA 10-687 OLSZTYN, KLEBARK MAŁY 38
11.09.2007 0117063 „LUC-JAN” JAN OSOWSKI 11-040 DOBRE MIASTO, ORZECHOWO 66/1
09.10.2007 0117065 „WIPASZ” S.A. 10-373 OLSZTYN, WADĄG 9
30.10.2007 0120615 TRANSPORT WYKOPY MAREK ANDRZEJEWSKI 11-311 KOLNO, KIKITY 13/2
03.12.2007 0120618 KRZYSZTOF KOBUS 11-040 DOBRE MIASTO, UL. JANA PAWŁA II 15
01.02.2008 0120620 ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O. 11-010 BARCZEWO, UL. WOJSKA POLSKIEGO 15
04.02.2008 0120621 FIRMA TRANS DŁUŻYCA HENRYK BUTKIEWICZ 11-040 DOBRE MIASTO, KOSYŃ 3/3
29.02.2008 0120624 „TRANS-KOP” BEATA SKARADZIŃSKA 11-300 BISKUPIEC, UL. SZCZERBIEC 22
03.03.2008 0124583 „KRIS-TRANS” KRZYSZTOF BOCHNO 11-300 BISKUPIEC, KOLONIA TRZECIA 22
07.04.2008 0124586 „MAR TRANS” MARIUSZ JĘDRASIK 11-010 BARCZEWO, UL. WOJSKA POLSKIEGO 28C/2
07.07.2008 0124588 MARIUSZ CHOJNACKI 11-015 OLSZTYNEK, WAPLEWO 11
21.07.2008 0124589 „CZAR TRANS” MARCIN CIARKOWSKI 11-300 BISKUPIEC, BOGUSŁAWSKIEGO 12/1
17.09.2008 0124592 ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. ZO.O. 11-040 DOBRE MIASTO, UL. OLSZTYŃSKA 19
20.10.2008 0124594 „OSKAR” ANNA STAWARCZYK 11-034 STAWIGUDA, UL. ŚWIERKOWA 1
12.11.2008 0124595 USŁUGI TRANSPORTOWE G.P. TRANS TERESA ARCISZEWSKA 11-010 BARCZEWO, UL. MIŁA 2/17
05.02.2009 0124597 JAROSŁAW WASZKIEL 11-040 DOBRE MIASTO, UL. WARSZAWSKA 5B/9
30.04.2009 0126004 ANDRZEJ RYBAK 11-001 DYWITY, ŁUGWAŁD 16
28.05.2009 0126005 RADOSŁAW ZAWADZKI 11-320 JEZIORANY, UL. GŁOWACKIEGO 3/1
29.05.2009 0126006 AHU „KIRSUM” WIESŁAW KRAWCZYK 11-040 DOBRE MIASTO, UL. KOŚCIUSZKI 24A
23.10.2009 0126011 „TARNS MARTIN” MARCIN JANKUN 11-311 KOLNO, WYSOKA DĄBROWA 51
23.10.2009 0126012 OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „LEŚNE WZGÓRZE” ANNA KRECH 11-040 DOBRE MIASTO, SWOBODNA
09.12.2009 0126014 KRZYSZTOF TUREK „TUREK TRANS” 11-040 DOBRE MIASTO, BARCIKOWO 2
11.01.2010 0126016 JERZY KĘPCZYŃSKI 11-300 BISKUPIEC, UL. OKRĘŻNA 35
13.01.2010 0126018 ELŻBIETA ROKOSZ 11-001 DYWITY, ŁUGWAŁD 36 T
11.02.2010 0136303 PIOTR GRUDZIEŃ 11-008 ŚWIĄTKI, SKOLITY 33
17.02.2010 0136304 „AGROCHEM” SP. Z O.O. 11-040 DOBRE MIASTO, UL. SPICHRZOWA 13
17.03.2010 0136307 HANDEL HURTOWY WARZYW I OWOCÓW MACIEJ WOLIŃSKI 11-036 GIETRZWAŁD, UL. OLSZTYŃSKA 3/3
15.04.2010 0136308 „FREZDROG” KAZIMIERZ GAWEŁ, BARBARA GAWEŁ SP.J. 11-041 OLSZTYN, GUTKOWO 54E
23.07.2010 0136312 MAREK LACHOWICZ 11-040 DOBRE MIASTO, UL. GRUDZIĄDZKA 10/16
04.08.2010 0136313 TOMASZ SMOLIŃSKI 11-042 WOŁOWNO, UL. BRZOZOWA 7
05.08.2010 0136314 DARIUSZ NIEDŹWIEDZKI 11-001 DYWITY, UL. GRZYBOWA 7B
08.09.2010 0136315 PIOTR BEDNARZ 10-371 KIEŹLINY, UL. EDYTY STEIN 6A
28.02.2011 0136318 GRZEGORZ PROKOPOWICZ 10-377 OLSZTYN, NIKIELKOWO 41
14.06.2011 0136321 ALKO TRADE SP. Z O.O. 11-015 OLSZTYNEK, PLATYNY 2
29.06.2011 0136322 „SYSTEM” MARIUSZ BIERNAT 10-687 BARTAG, UL. JAŚMINOWA 9
05.08.2011 0140668 PAWEŁ KLUCZKOWSKI 11-001 DYWITY, UL. BARCZEWSKIEGO 37
18.04.2012 0140672 „KOBUSZ” KRZYSZTOF KONIUSZEWSKI 11-320 JEZIORANY, MODLINY 4
06.06.2012 0140673 FHU „FORTIS” MARCIN ŁUBKOWSKI 11-001 DYWITY, UL. SPÓŁDZIELCZA 82
16.07.2012 0140674 „MASTER” MICHAŁ GOŁĘBIEWSKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. RATUSZOWA 4/1
24.07.2012 0140675 TRANSPORT-USŁUGI-HANDEL MARIUSZ SZCZEPAŃSKI 11-015 OLSZTYNEK, UL. KOCHANOWSKIEGO 12
28.08.2012 0151399 „JARO-TRANS” JAROSŁAW KĘSZCZYK 11-010 BARCZEWO, RAMSOWO 38/1
 22.02.2013  0151403 ELŻBIETA WARDOWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELWA  10-371 KIEŹLINY, UL. JAGAŁŁY 16 
 25.02.2013 0152465 RAFAŁ CZERSKI „ASR” 10-687 JAROTY, UL. STAWIGUDZKA 10/19 
 20.03.2013 0152468 EUROBET SP. Z O.O.  11-015 OLSZTYNEK, UL. JAGIEŁŁY 32  
 02.04.2013 0152469  TRANS-MAN DANIEL KĘSZCZYK  11-010 BARCZEWO, RAMSOWO 79 
18.06.2013 0153561 JACEK CZAJKOWSKI „AR-WIK” 11-041 GUTKOWO, UL. KOSA 2
09.08.2013 0153564 WARMIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ROLNICZEGO SP. Z O.O. 11-036 GIETRZWAŁD, ŁĘGUTY 15
24.11.2014 0156395 MAREK OLIŃSKI 10-374 OLSZTYN, MYKI 71,
05.2016 0156058 PHU EURO-INTEGRA JAROSŁAW AMBROZIAK 11-001 DYWITY, ŁUGWAŁD 42
26.06.2017 156391 ROMAN EJZAK 11-010 BARCZEWO, UL WOJSKA POLSKIEGO 48C

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Starostwo Powiatowe w Olsztynie
Osoba, która wytworzyła informację: Marek Szyrwiński Data wytworzenia informacji: 2012-01-13
Osoba, która odpowiada za treść: Marek Szyrwiński Data wprowadzenia do BIP 2012-01-13 12:37:45
Wprowadził informację do BIP: Zbigniew Monkiewicz Data udostępnienia informacji: 2012-01-16 12:44:46
Osoba, która zmieniła informację: Piotr Chmielewski Data ostatniej zmiany: 2019-04-30 08:44:57
Artykuł był wyświetlony: 6834 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Powiat Olsztyński
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu