Wersja archiwalna z dnia
Zgłoszenia budowy 2018
Imię, Nazwisko / Nazwa przedsiębiorstwa | Adres inwestycji | Opis Projektu |
Data dokonania
zgłoszenia
|
Status
zgłoszenia
|
Tadeusz Morawski | Sątal na działkach nr 17, 32, 29/2, 29/7, 29/6, 29/1, 28/3 | budowa sieci wodociągowej | 05.01.2018 | Wycofano zgłoszenie 01.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działkach numer 299/6, 299/37 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.01.2018 | Przyjęto zgłoszenie 22.01.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Różnowo na działkach numer 187/47, 187/28 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.01.2018 | Przyjęto zgłoszenie 25.01.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ostrzeszewo na działkach numer 30/4, 30/19 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 16.01.2018 | Przyjęto zgłoszenie 31.01.2018 |
Katarzyna i Marek Wójciak | Dorotowo na działce numer 1555/27 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 19.01.2018 | Przyjęto zgłoszenie 09.04.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nowa Wieś Ostródzka na działkach numer 13/3, 70, 72/2, 13/21 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.01.2018 | Przyjęto zgłoszenie 26.01.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Prejłowo na działkach numer 9/81, 9/82, 9/83, 9/43, 124/1, 30/2, 70/1, 30/11 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 22.01.2018 | Wycofano zgłoszenie 06.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tomaszkowo na działkach numer 123/15, 122/12, 118/36, 454 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.01.2018 | Przyjęto zgłoszenie 01.02.2018 |
Tomasz Morawski | Sątal na działkach nr 17, 32, 29/2, 29/7, 29/6, 29/1, 28/3 | budowa sieci wodociągowej z przyłączami | 01.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 07.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Biskupiec obr. nr 4 na działkach numer 232/1, 70, 69/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 08.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity na działkach numer 321/24, 321/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 15.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Różnowo na działkach numer 185/86, 185/41 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 26.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Warkały na działkach numer 150/17, 137, 201, 203, 204, 205, 206/4, 206/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 19.02.2018 |
Ewa Ciombor | Sząbruk na działce numer 3344/13 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 07.02.2018 | Wycofano zgłoszenie 16.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Piszewo na działkach numer 83/4, 91, 93 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 09.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 14.02.2018 |
Danuta i Krzysztof Hołowczyc | Wymój na działkach numer 62/6, 62/7 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 12.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 28.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Barczewo obr. nr 3 na działkach numer 3/83, 3/115 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 15.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda na działkach numer 525/7, 525/12 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 20.02.2018 |
Gmina Stawiguda | Tomaszkowo na działkach numer 111/2, 116/7, 116/8, 216/3, 385/1, 376/1 | budowa sieci wodociągowej i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej | 16.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 12.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nowa Wieś Ostródzka na działce numer 1/13 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 28.02.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ługwałd na działce nr 56/101 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity na działkach numer 255/5, 847/9, 847/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 13.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Świerkocin na działkach numer 143/24, 131/18, 146, 131/12, 131/14 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 23.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jaroty na działkach numer 209/4, 209/3, 208/1, 275 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 23.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 01.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Gietrzwałd na działkach numer 511, 513 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 27.02.2018 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ługwałd na działkach numer 155/44, 155/47 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 02.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 16.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Marcinkowo na działkach numer 3118/6, 245, 222, 234 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 02.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2018 |
Magdalena i Radosław Krasiccy | Naterki na działkach numer 145/24, 145/27, 145/56 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 07.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.04.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nerwik na działkach numer 111, 116/3, 121/2, 246/3, 228, 239/1, 217, 206/2, 207/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 09.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Wilimy na działkach numer 186, 3084/2, 185/3, 184, 183, 182/2 Ramsowo na działce numer 3098 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 14.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 10.04.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Nikielkowo na działkach numer 124/20, 124/31, 124/35
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
19.03.2018
|
Przyjęto zgłoszenie 27.03.2017 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ostrzeszewo na działkach numer 2/11, 2/12, 2/13, 2/20, 35/11,37, 2/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 05.04.2018 |
Kopalnia Surowców Mineralnych Jan Karpiuk | Wołowno na działce numer 174/11 | budowa przyłącza elektroenergetycznego SN 15kV | 22.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 11.04.2018 |
Piotr Ołubowicz | Włodowo na działce numer 42/7 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 26.03.2018 | Przyjęto zgłoszenie 07.05.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Knopin, na działkach numer 150/2, 148, 152, 144, 154/5, 154/8, 154/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dąbrówka Wielka, na działkach numer 263,115/10, 115/21, 115/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 26.04.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Smolajny na działkach numer 3294/14, 289/9, 289/6, 289/11, 289/13, 289/14, 289/17, 289/19, 289/21, 289/23, 289/26, 289/27 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 26.04.2018 |
Zakład Usług Wodnych sp. z o.o. | Dobre Miasto obręb nr 1na działkach numer 459/15, 459/12, 463/3, 459/2, 463/4, 463/26 | budowa sieci wodno-kanalizacyjnej | 16.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 27.04.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działkach numer 329/8, 331/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 26.04.2018 |
Teresa i Lech Kaczorowscy | Miodówko na działkach numer 101/35, 101/40 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 18.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 29.05.2018 |
Katarzyna i Kamil Magdzińscy | Nikielkowo na działkach numer 172/18, 172/76, 172/82 | budowa sieci wodociągowej | 19.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 07.05.2018 |
Bogdan Falęcki | Bartąg na działkach numer 137/5, 137/6 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 20.04.2018 | Wycofano zgłoszenie 15.06.2018 |
Bogdan Falęcki | Bartąg na działce numer 137/6 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 20.04.2018 | Wycofano zgłoszenie 15.06.2018 |
Bogdan Falęcki | Bartąg na działce numer 137/5 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 20.04.2018 | Wycofano zgłoszenie 15.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tomaszkowo na działkach numer 165/5, 165/7 | budowa sieci kablowej elektroenergetyczne | 26.04.2018 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nikielkowo na działkach numer 111/22, 111/38 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Warkały na działkach numer 81/15, 91/40, 91/47 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2018 |
Zakład Wodociągów i Kanalizacji | Nikielkowo na działkach numer 169/1, 172/126, 172/101, 173/72, 173/54, 169/3 | budowa wodociągu | 16.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 29.05.2018 |
Kamil i Ewelina Obrębscy | Jonkowo na działce numer 348/4 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.05.2018 | Wycofano zgłoszenie 06.07.2018 |
Lech Zięba | Stawiguda na działce numer 189/5 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.05.2018 | Wniesiono sprzeciw 28.06.2018 |
Bogdan Bilicki | Lutry na działkach numer 68/6, 68/8, 68/10, 68/12 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 21.05.2018 | Wycofano zgłoszenie 25.06.2018 |
Gmina Jeziorany |
Żardeniki na działce numer 156/2
|
budowa sieci wodociągowej
|
15.05.2018
|
Przyjęto zgłoszenie 23.05.2018 |
Energa Operator S.A | Kieźliny na działkach numer 166, 161/2, 157, 158, 159, 141/1, 142, 424/9, 424/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 07.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nikielkowo na działkach numer 172/27, 172/76, 172/82 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.05.2018 | Wycofano zgłoszenie 13.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jeziorany na działkach numer 8/61, 134, 160, 353 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 15.06.2018 |
Gmina Dywity | Bukwałd na działkach numer 2/3, 2/5, 3/3, 3/4, 4/2, 4/4, 4/7, 4/16, 4/18, 4/19, 4/20, 4/21, 4/22, 4/23, 4/30, 4/32, 4/39, 4/40, 4/41, 4/46, 4/47, 4/48, 4/50, 12/4, 236/2, 245, 248, 249, 256/2, 256/3, 257, 14 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 30.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 05.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działkach numer 132/33, 621/3, 621/7, 621/11, 621/13 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 15.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Unieszewo na działkach numer 261/17, 261/379, 261/388, 261/381, 261/47 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.05.2018 | Przyjęto zgłoszenie 15.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Lipowo Kurkowskie na działce numer 138/10 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 04.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 13.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kronowo na działce numer 198/7 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 13.06.2018 |
Gmina Stawiguda | Wymój na działkach numer 202/6, 179/2, 180/7, 153/3, 387/5, 64/13, 87/5, 87/6, 87/1, 65, 110, 387/1, 108/8, 108/6, 108/4, 111/4, 111/5, 111/6, 111/11, 111/13, 86/1, 86/2, 68/2, 69/6, 68/3, 73/3, 87/12, 87/4, 73/7, 69/2, 69/3, 67/2, 69/4, 67/3, 390/5, 71/3, 70/3, 70/4, 70/9, | budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej | 06.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 26.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kręsk na działkach numer 2/10, 2/11, 2/14, 2/30, 2/22, 3, 4/3 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 11.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 28.06.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nikielkowo na działkach numer 172/27, 172/76, 172/82 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.06.2018 | Wniesiono sprzeciw 20.08.2018 |
Bogdan Falęcki | Bartąg na działkach numer 137/5 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 15.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.07.2018 |
Bogdan Falęcki | Bartąg na działkach numer 137/6 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 15.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 13.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Trękus na działkach numer 23/11, 23/19, 23/21, 23/22, 23/23, 23/24, 23/25 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Gutkowo na działkach numer 164/14, 164/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 18.07.2018 |
Jarosław Górecki | Miasto Barczewo obręb nr 3 na działkach numer 323, 324, Rejczuchy Zalesie na działkach numer 225/4, 225/5, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/14, 13/2, 14 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 18.06.2018 | Wycofano zgłoszenie 05.07.2018 |
Jan i Irena Ślusarczyk | Bartąg na działkach numer 337/10, 338/2, 339/8, 344, 345/29 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 19.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.07.2018 |
Jan i Irena Ślusarczyk | Bartąg na działkach numer 345/38, 345/60, 345/50, 345/28, 345/29, 345/53, 345/58, 345/32, 345/33, 345/34, 345/35, 345/10 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 19.06.2018 | Wycofano zgłoszenie 04.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartołty Wielkie na działkach numer 53/18, 53,/4 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity na działkach numer 188/3, 188/13 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Myki na działkach numer 312, 30/6, 84, 319, 308 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 13.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Barczewko na działkach numer 333/7, 288, 333/2, 308, 333/3, 292/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 26.06.2018 | Przyjęto zgłoszenie 12.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda na działkach numer 185/1, 184/5 | budowa sieci elektroenergetycznej | 06.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 25.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Świerkocin na dziłkach numer 97, 99 | budowa sieci elektroenergetycznej | 06.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 17.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kurki na działkach numer 27/33, 32/1, 78, Swaderki na dziłakch numer 933/6, 3933/6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 17.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Podlejki na działkach numer 57/17, 57/25 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 18.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ząbie na działkach numer 8/80, 8/12, 8/57 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Myki na działkach numer 82, 87, 89/3, 89/4, 89/8, 89/9, 89/10, 262, 265 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 23.07.2018 |
Joanna i Wojciech Kwiatek | Myki na działce numer 107/56 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 10.07.2018 |
Sprzeciw
30.08.2018
|
Jan i Irena Ślusarczyk | Bartąg na działkach numer 345/38, 345/60, 345/50, 345/28, 345/29, 345/53, 345/58, 345/32, 345/33, 345/34, 345/35, 345/10 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej | 11.07.2018 | Przyję to zgłoszenie 27.07.2018 |
Magdalena Kowalczyk | Wójtowo na dzialkach numer 144/124, 144/133, 144/134 | odcinek sieci wodociągowej wraz z przyłączem wody do budynku jednorodzinnego | 13.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 24.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Pajtuny na działkach numer 199/4, 253, 126, 131, 132, 133/17, 133/19, 133/6, 133/15, 222/1, 133/9, 141, 133/11, 139/7, 139/2 Purda na działkach numer 63/1, 63/3, 64/5, 64/1, 64/4, 62, 68/3, 68/2, 65, 469, 69, 80/6, 80/4, 74, 75/1, 77, 76, 80/2 | przebudowa linii napowietrznej nN 0,4 kV | 13.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 25.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Olsztynek na dzialkach numer 91/84 | elektroenergetyczna sieć kablowa nN 0,4 kV oraz złącze kablowo-pomiarowe w celu zasilania garaży | 16.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 03.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Woryty na działkach numer geod. 347/16, 359 | sieć kablowa nN do zasilania domu jednorodzinnego | 17.07.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
24.08.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Sząbruk na działkach numer geod. 207/126 | sieć kablowa nN do zasilania domu letniskowego | 17.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 22.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tomaszkowo na działkach numer geod. 163, Naterki na działkach numer geod.44/4 | sieć kablowo-napowietrzna nN w związku z kolizją istn. Urządzeń energetycznych z zagospodarowaniem w m Tomaszkowo. Sieć kablowa nN ( słup nN, linia kablowanN) na działkach nr geod. 44/4 Naterki | 17.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 02.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Elgnówko na działkach numer geod. 159/3, 158/3, 177, 158/5 | elektroenergetyczna siec kablowa nN 0,4 kV oraz z łącza kablowo-pomiarowego w celu zasilania budynku mieszkalnego | 18.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 31.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Sząbruk na działkach numer geod. 75/41, 75/75 | elektroenergetyczna siec kablowa nn 0,4 kV ze złączami kablowymi i kablowo-pomiarowymi do zasilenia zaspołu budynków jednorodzinnych | 18.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 15.10.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Klebark Wielki na dzialkach numer geod. 113/7, 113/12 | siec kablowa nN do zasilania domów jednorodzinnych | 19.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 03.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działkach numer geod. 347/29, 347/30, 347/24 | sieć kablowa nN do zasilania domów jednorodzinnych | 19.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 03.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Olszewnik na działkach numer geod. 170, 174,101/1, 104/2, 104/3, 105/1 | elektroenergetyczna sieć kablowa nN 0,4 Kv oraz z łącza kablowo-pomiarowego w celu zasilania budynku letniskowego i ieszkalnego | 24.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 06.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Woryty na działkach numer geod. 219/5 | budowa linii kablowej 0,4 kV wraz ze złączem kablowo-pomiarowym | 24.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 03.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Węgój na działkach numer geod. 236/20 | przebudowa istniejącego słupa nr 09/p-8 na projektowany 09/0-9/E/10 w linii istniejącej linii napowietrznejnN 0,4 kV | 25.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 10.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Naglady na działkach numer geod. 139/2, 139/86 | elektroenergetyczna sieć kablowa nN 0,4 kV oraz z łąćza kablowo-pomiarowego w celu zasilania zespołu budynków mieszkalnych | 25.07.2018 | Przyjęto zgłoszenie 03.08.2018 |
Piotr Linkowski
|
Bartąg na działkach numer 312, 315/1, 317, 318, 319/5
|
budowa sieci kanalizacji deszczowej
|
11.07.2018
|
Przyjęto zgłoszenie 31.07.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Myki na działckach numer 28/5, 30/5, 30/6, 30/7, 585
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
30.07.2018
|
Wycofano zgłoszenie 17.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Sząbruk na działkach numer 236, 271/15, 271/23, 271/31, 271/30, 271/27 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 01.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 17.08.2018 |
Jacek Korczak | Ruszajny na działkach numer 613/9, 613/8, 613/10 | budowa sieci wodociągowej | 02.08.2018 | Wycofano zgłoszenie 20.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Łęgajny na działkach numer 301/74, 301/82 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 16.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Klebark Wielki na działkach numer 84/22, 84/41
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
07.08.2018
|
Przyjęto zgłoszenie 21.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda na działkach numer 249/22, 249/24 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 30.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ługwałd na działkach numer 179/37, 179/40 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 22.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Gąsiorowo na działkach numer geod. 9/2, 9/1, 6/29, 6/121 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 03.09.2018 |
Jolanta Kamińska | Dąbrówka Wielka na działkach numer 116/30, 116/36 | budowa sieci wodociągowej | 13.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 29.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Myki na działkach numer 28/5, 30/5, 30/6, 30/7, 585 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 29.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Klewki na działkach numer 6/322, 6/343 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 05.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Patryki na działce numer 327/35 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 29.08.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tomaszkowo na działkach numer 461, 122/12, 118/36 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 31.08.2018 |
Marzena Rzadkowska | Ramsowo na działce numer 355 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 22.08.2018 | Wycofano zgłoszenie 05.09.2018 |
Gmina Olsztynek | Makruty na działce numer 8/2 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 28.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 12.10.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Lipowo Kurkowskie na działkach numer 87, 88/6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 29.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 06.09.2018 |
Mieczysław Aszkiełowicz | Jonkowo na działkach numer 256/2, 254, 290/27 | budowa sieci wodociągowej | 30.08.2018 | Wycofano zgłoszenie 19.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Wójtowo na działkach numer 331/11, 331/52, 331/49, 331/25, 331/22, 331/19, 331/18 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 30.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 13.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tomaszkowo na działkach numer 60/133, 60/156 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 31.08.2018 | Przyjęto zgłoszenie 13.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Brąswałd na działkach numer 110/4, 121, 79/4, 79/9, 79/1, 78/4, 191, 215, 211, 213/2, 142/3, 143/2, 144/11, 151, 156, 157, 158, 162/2, 169/1, 166, 167/2, 170, 176/2, 176/1, 177/2, 177/1, 180/1, 175, 174, 173, 172, 171, 182/7 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 03.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 18.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity na działkach numer 759/2, 759/9, 759/10, 759/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 18.09.2018 |
Gmina Dywity | Myki na działkach numer 92, 161/68 | budowa odcinak sieci kanalizacji deszczowej | 06.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 10.10.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Sząbruk, na działkach numer 238/13, 238/14, 238/11, 238/9 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 19.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Pierwągi na działkach numer 160/11, 160/23, 160/7 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 20.09.2018 |
Joanna i Wojciech Kwiatek | Myki na działce numer 107/56 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 10.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 27.09.2018 |
Bogdan Bilicki | Lutry na działkach numer 68/6, 68/8, 68/10, 68/12 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 13.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 10.10.2018 |
Jarosław Górecki | Miasto Barczewo obręb nr 3 na działkach numer 323, 324, Rejczuchy Zalesie na działkach numer 225/4, 225/5, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/14, 13/2, 14 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 13.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 28.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dorotowo na działkach numer 171, 155/20, 155/19, 155/8, 155/9 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 27.09.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Klebark Mały na działkach numer 230/9, 230/5, 230/6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.10.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nikielkowo na działkach numer 172/27, 172/76, 172/82 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 08.10.2018 |
Mieczysław Aszkiełowicz | Jonkowo na działkach numer 256/2, 254, 290/27 | budowa sieci wodociągowej | 25.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 04.10.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jonkowo na działkach numer 233/44, 233/71 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.09.2018 | Przyjęto zgłoszenie 12.10.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działkach numer 684, 279/37 | budowa elektroenergetycznej linii kablowej | 04.10.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
11.10.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jemiołowo na działkach numer 321, 323, 325/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.10.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
23.10.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda na działkach numer 243/6, 744 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.10.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
30.10.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Warkały na działkach numer 91/9, 91/23, 91/39, 91/41, 91/47, 92/49, 92/53 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.10.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
29.10.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jonkowo na działkach numer 183/9, 183/10, 183/11, 183/12, 57/1, 303/88 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 17.10.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
31.10.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działkach numer 633, 135/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.10.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
24.10.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie |
Klebark Wielki na dzikach numer 84/49, 84/51, 84/54
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
23.10.2018
|
Przyjęto zgłoszenie
14.11.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie |
Pluski na działkach numer 882/6, 882/14
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej |
25.10.2018
|
Przyjęto zgłoszenie
13.11.2018
|
Jacek Korczak
|
Ruszajny na działkach numer 613/9, 613/8, 613/10
|
budowa sieci wodociągowej
|
29.10.2018
|
Przyjęto zgłoszenie
13.11.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Wójtowo na działkach numer 10/43, 10/79
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
06.11.2018
|
Przyjęto zgłoszenie
16.11.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działce numer 3029 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
04.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jonkowo na działkach numer 254, 290/27, 290/29 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
03.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Wilimy na działkach numer 209/1, 290 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
22.11.2018
|
Radosław Talarek | Nikielkowo na działkach numer 132/18, 132/27, 136, 137/43 | budowa sieci wodociągowej | 19.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
06.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kieźliny na działkach numer 46, 97/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
28.11.2018
|
HESER sp. z o.o. | Dorotowo na działkach numer 172, 174/1, 621/3, 188/87, 188/105 | budowa odcinka sieci wodociągowej | 21.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
14.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Szczęsne na działkach numer 109/61, 109/74, 109/77, 109/73, 109/76, 109/78, 109/80 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
28.11.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Najdymowo na działce numer 120/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
17.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Łapka na działce numer 154/24 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
06.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Wójtowo na działkach numer 144/125, 144/24 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 26.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
06.12.2018
|
Gmina Olsztynek | Olsztynek obręb numer 6 na działce numer 24/48 | budowa sieci oświetlenia ulicznego | 26.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
10.01.2019
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Biskupiec Kolonia na działkach numer 8/2, 15/1, 6/32, 53/9, 53/11, 53/67, 53/12 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 27.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
05.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg na działkach numer 61/4, 61/6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 27.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
06.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity na działce numer 818/4 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 28.11.2018 |
Przyjęto zgłoszenie
07.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kabikiejmy Dolne na działkach numer 90/1, 159/2, 174/2, 174/4, 209, 224 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 03.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
05.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Łęgno na działce numer 201/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
21.12.2018
|
Patryk Kobus | Tomaszkowo na działce numer 474 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 05.12.2018 | Wycofano złoszenie 11.12.2018 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Olsztynek obręb nr 4 na działkach numer 27/17, 27/8, 303/2, 303/1, 302/2, 280/8, 280/9 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
13.12.2018
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jonkowo na działce numer 295/17 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 05.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
12.12.2018
|
Akapit nr 2 - brak tytułu
Jan Szarras | Stawiguda na działkach numer 509/88, 509/86, 509/59 | budowa sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej | 05.12.2018 |
Wniesiono
sprzeciw 11.02.2019
|
Energa Operator S.A
Oddział
w Olsztynie
|
Ruś na działkach numer 49/20, 49/25 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
15.01.2019 |
Energa Operator S.A
Oddział w Olsztynie
|
Bartąg na działkach numer 623, 300/24 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
19.12.2018
|
Energa Operator S.A
Oddział w Olsztynie
|
Ługwałd na działkach numer 121/55, 121/60, 121/53 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
19.12.2018
|
Energa Operator S.A
Oddział w Olsztynie
|
Dywity na działkach numer 838/1, 276/43 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
28.12.2019 |
Energa Operator S.A
Oddział w Olsztynie
|
Bartąg na działkach numer 30/76, 30/77 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
21.12.2018 |
Gmina Biskupiec |
m. Biskupiec obręb nr 5 na działkach numer 508/1, 511, obrębnr 4
na działce numer 4/12
|
budowa sieci wodociągowej | 14.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
07.01.2019 |
Uniwersytecka Spółdzielnia Mieszkaniowa | Bartąg na działkach numer 289/11, 289/13, 289/14 | budowa sieci oświetlenia ulicznego | 20.12.2018 |
Wniesiono
sprzeciw 19.03.2019
|
Gmina Biskupiec | Biskupiec obr. nr 5 na działkach numer 508/1, 602/2, 565/1 | budowa sieci oświetlenia ulicznego | 21.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
07.01.2019 |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Klebark Mały na działkach numer 230/9, 236/2, 238/16, 238/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.12.2018 |
Przyjęto
zgłoszenie
07.01.2019
|
Agnieszka Kwaśna, Zenon Kwaśny | Szałstry na działkach numer 179/1, 179/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 27.12.2018 |
Wycofano
zgłoszenie
04.01.2019
|