Zgłoszenia budowy 2022

Polityka cookies

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Polityka Prywatności

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Powiat Olsztyński
Rejestry budowlane
Wersja z dnia

Zgłoszenia budowy 2022

Lp.
 Nazwa
inwestora
Adres inwestycji Opis Projektu
Data
dokonania
zgłoszenia
Status
zgłoszenia
1 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Kronowo na dz nr 366, 373/2, 350, 367 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 03.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.01.2022 
2 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 159, 168/9, 168/8, 168/7  budowa sieci gazowej z przyłączami 03.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.01.2022 
3 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 245/95, 245/81, 245/85 budowa sieci gazowej z przyłączem 03.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.01.2022
4 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 331/292, 331/293, 331/44, 331/53, 331/287, 331/19, 331/18 budowa sieci gazowej z przyłączami 03.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 13.01.2022
5 Paweł Sokołowski gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 170/54 budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowgo 05.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 04.02.2022 
6 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 335/3, 317/1, 143/7 budowa sieci gazowej z przyłączem 10.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.01.2022 
7 Czesława Kulmaczewska gm. Dywity obr Róznowo na dz nr 110/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 10.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 27.01.2022 
8 Grzegorz Sawoński gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 290/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku miezkalnego i gospodarczego 10.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.01.2022
9 Piotr Żygas gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 232/70 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 10.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.01.2022
10 Piotr Szczypiński gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 21/11, 21/6 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 10.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.01.2022
11 Piotr Gajdasz gm. Dywity obr Myki na dz nr 264 instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku 12.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.01.2022
12 Krzysztof Spirydowicz, Agnieszka Tabeko gm. Dobre Miasto obr Cerkiewnik na dz nr 323/2 budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 12.01.2022 inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb
13 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Pluski na dz nr 41/139, 41/36 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 13.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 16.02.2022 
14 Janusz Jasiński gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 161/27, 185/63 budowa sieci wodociągowej 13.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.01.2022
15 Ewa i Andrzej Widuto gm. Dywity obr Dywity na dz nr 239/7, 8/9, 9 budowa sieci wodociągowej 14.01.2022 sprzeciw 20.01.2022
16 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 331/44, 331/296, 331/294, 331/295, 331/297, 331/298 budowa sieci gazowej z przyłączami 17.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.01.2022
17 Grzegorz Malec gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 147/3 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.01.2022
18 Jerzy i Łucja Kartasińscy gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 147/4 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.01.2022
19 Grzegorz i Joanna Kozłowscy gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 148/4 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 19.01.2022
20 Wyszyńska Elżbieta gm. Gietrzwał obreb Gronity na dz. Nr geod. 52/62 budowa podziemnej instalacji gazowej od punktu redukcyjno-pomiarowego w linii ogrodzenia od u zytkowanego budynku mieszkalnego 19.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.02.2022 
21 Marek Ulatowski, Elzbieta Wacławik, Ryszard Wacławik gm. Barczewo obr. Nikielkowo na dz nr 124/66, 124/67, 124/73, 124/35 budowa sieci wodociągowej 20.01.2022  Przyjęto zgłoszenie 15.03.2022
22 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 106/15, 106/4, 36/21 budowa sieci gazowej z przyłączem 19.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.01.2022 
23 Stanisław Urban gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 141/3 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 20.01.2022  Przyjęto zgłoszenie 01.03.2022
24 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Elgnówko na dz nr 164, 165, 56/3 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 21.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 01.02.2022 
25 Energa Operator S.A gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 98/3, 404, 3/7, 13/11, 13/64, 13/48, 13/54, 13/52, 13/50 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 21.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.02.2022 
26 Energa Operator S.A gm. Dywity obr. Myki na dz nr 82, 81/16 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 24.01.2022 sprzeciw 01.04.2022 
27 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 167/94, 167/50 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 24.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 31.01.2022 
28 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 314/16, 314/17, 314/22, 314/24, 314/31 budowa sieci gazowej z przyłączem 25.01.2022 wycofano 27.01.2022 
29 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Dywity obr Myki na dz nr 106/21, 98/3, 97/54, 92, 84, 400, 426, 392, 429, 460, 457 budowa sieci gazowej z przyłączem 25.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.02.2022 
30 Andrzej Kowalkowski gm. Olsztynek obr Mańki na dz nr 212/3 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz 26.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 15.03.2022 
31 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Łutynono na dz nr 43/1, 166, 58/17, 58/13, 58/15 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 26.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 04.02.2022 
32 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 525/19 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 26.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.02.2022 
33 Dorota Suchoń gm. Barczewo obr Stare Włóki na dz nr 41/2 przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego  27.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 04.04.2022 
34 Gmina Gietrzwałd gm. Gietrzwałd obr Podlejki na dz nr 70, 23, 17/5, 17/8, 17/13, obr Łęguty na dz nr 4/126, 5/30, 5/5, 5/2, 4/108, 5/32, 5/4 budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej 27.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.02.2022 
35 Marzena Ossowska gm. Olsztynek obr nr 2 m. Olsztynek na dz nr 15/72 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 28.01.2022  Przyjęto zgłoszenie 08.02.2022
36 Gmina Purda gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 158/1 budowa sieci kanalizacji deszczowej 27.01.2022  sprzeciw 18.03.2022
37 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 3830/2, 386/5, 386/10, 386/12 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 28.01.2022  Przyjęto zgłoszenie 04.02.2022
38 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 331/19, 331/44, 331/53, 331/287, 331/292, 331/293, 331/294, 331/296, 331/298, 331/299 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 31.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.02.2022 
39 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 314/31, 314/33, 319/2, 320/10, 320/8 budowa sieci gazowej z przyłączem 01.02.2022 sprzeciw 17.02.2022 
40 Energa Operator S.A gm. Dobre Miasto obr. Sttary Dwór na dz nr 54/1, obr Knopin na dz nr 81/40, 81/41, 81/42, 81/43, 81/44, 81/45, 81/46, 81/47, 81/48, 81/49, 81/50, 81/51, 81/39 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 31.01.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.02.2022 
41 Energa Operator S.A gm. Dobre Miasto obr Knopin, 144, 153, 154/1 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 01.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 22.02.2022 
42 Jerzy Kasperczyk gm. Olsztynek obr nr 3 m. Olsztynek na dz nr 36/4, 36/5 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 02.02.2022 wycofano 08.03.2022 
43 Wiesława Matysiak gm. Barczewo obr nr 2 m Barczewo na dz nr 91 robudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej 02.02.2022 sprzeciw 10.02.2022
44 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 347/6, 347/7, 347/21 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 02.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.02.2022
45 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Gietrzwałd na dz nr 49, 52 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 02.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 01.03.2022 
46 Ewelina Ulążka gm. Barczewo obr nr 1 m. Barczewo na dz nr 63/1, 63/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 02.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 09.02.2022
47 Ewald Klimek gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 220 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 02.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.02.2022 
48 Krzysztof Czaja gm. Barczewo obr nr 1 m. Barczewo na dz nr 63/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 02.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.02.2022
49 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 334, 301/13 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 03.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.02.2022
50 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 245/95, 245/81, 245/85 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 03.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.02.2022
51 Konrad Karnacewicz gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 56/22, 56/104, 56/139, 56/140 przebudowa sieci wodociągowej i przylącza 04.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.02.2022
52 Małgorzta I Rafał Zyśk gm. Dobre Maisto obr Międzylesie na dz nr 25/1 budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego 07.02.2022 wycofano 14.02.2022
53 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Łapka na dz nr 154/4, 154/7, 154/24, 154/56, 154/60, 154/61 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 07.02.2022 sprzeciw 06.04.2022 
54 Magdalena Richter gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 233/71 budowa sieci wodociągowej 07.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.02.2022
55 Maciej Iwanowski gm. Dywity obr Dywity na dz nr 1/34, 1/46 budowa sieci wodociągowej 08.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.02.2022 
56 Łucja Brandt gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 149/13 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 09.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 22.02.2022 
57 PHU Milan Jan Kisielewski gm. Kolno obr Bęsia na dz nr 57/12, 57/13 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 10.02.2022 sprzeciw 23.03.2022 
58 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Drwęck na dz nr 150/1, 71, 66, 64 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 10.02.2022 sprzeciw 15.03.2022 
59 Joanna i Dariusz Rudnicki gm. Barczewo obr. Łegajny na dz nr 448/2 przebudowa budynku -budowa lukarny w dachu budynku mieszkalno-usługowego 11.02.2022 sprzeciw 17.02.2022 
60 Energa Operator S.A gm. Purda obr Ostrzeszewo na dz nr 26/55, 26/56, 26/48 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 11.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.03.2022 
61 Jacek Konopka, Lucyna Cywińska-Konopka gm. Dywity obr Dywity na dz nr 253/23, 254/2, 255/3, 254/1 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 11.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.02.2022 
62 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 161/181, 161/182, 161/39, 161/42, 161/41, 170/4, 182/3, 182/10 budowa sieci gazowej z przyłączami 14.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 18.02.2022 
63 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Dywity na dz nr 1/48, 1/47, 1/41, 1/42 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 14.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.03.2022 
64 Gmina Dywity gm. Dywity obr Róznowo na dz nr 295/18, 295/19, 509, 520 budowa sieci kanalizacji sanitarnej 15.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 23.02.2022 
65 Janusz Tomaszewicz gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 121/1 budowa 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych 16.0.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.04.2022 
66 Bożena Bonowska gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 246 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 18.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.02.2022
67 Piotr Smyk gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 130/1 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.02.2022
68 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 53/39, 53/16, 53/36, 155/21 budowa sieci gazowej z przyłączem 18.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.02.2022
69 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 490/65, 592/1, 490/4 budowa sieci gazowej z przyłączami 18.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.05.2022 
70 Magdalena Lipka, Marek Kaczmarczyk gm. Biskupiec obr Najdymowo na dz nr 194/17 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.04.2022 
71 AGROLOK sp. z o.o. gm. Kolno obr Lutry na dz nr 216/10 rozbudowa, przebudowa, remont sieci kanalizacji deszczowej 18.02.2022 sprzeciw 08.03.2022 
72 Dawid Pokrzywnicki gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 344/3, 347/8, 344/18, 344/19, 344/20 budowa sieci wodociągowej oraz przyłącza 21.02.2022 sprzeciw 13.04.2022 
73 Mariusz Karchut, Małgorzata Lipińska Karchut gm. Biskupiec obr Rukławki 197/116 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz 22.02.2022 wycofano 04.03.2022
74 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 299/6, 727 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 22.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.02.2022
75 Barbara i Paulina Wilczek gm. Dywity obr Dywity na dz nr 273/2, 284, 838/9, 838/20 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami 23.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.03.2022 
76 Anna i Paweł Gos gm. Dywity obr Dywity na dz nr 272/7, 272/8, 273/2, 838/8, 838/17 budowa sieci wodociągowej z przyłączami wod-kan 23.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.03.2022 
77 Aleksandra i Jarosław Jonkwisz gm. Dywity obr Dywity na dz nr 276/43, 838/5, 838/18 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami 23.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.03.2022 
78 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 65/3, 53/26, 93/8, 93/11 budowa sieci gazowej z przyłączem 23.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.03.2022 
79 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz 89/3, 44/5  budowa linii kablowej elektroenergetycznej 23.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.03.2022 
80 Sebastian Dobolski gm. Barczewo obr Rejczychy -Zalesie na dz nr 14, 226/8, 226/12 budowa sieci wodociągowej i przyłączy 24.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 04.03.2022 
81 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 150/1, 150/3, 150/8, 202, 205, 197/7 przebudowa, budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 23.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 16.03.2022
82 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 314/16, 314/17,314/31, 314/23, 314/28 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 24.02.2022 sprzeciw 28.03.2022
83 Małgorzata Ordakowska gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 99/5 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 24.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.03.2022
84 Andrzej i Piotr Nikoluk gm. Dywity obr. Różnowo na dz nr 545 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 24.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 16.03.2022
85 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Łutynowo na dz nr 158/9, 158/14 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 25.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.03.2022
86 Piotr Karol, Mirosław Karol, Wacław Karol, Jan Karol, Krzysztof Karol gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 308 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 28.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.03.2022
87 Stanislaw i Małgorzata Stempniewscy gm. Biskupiec obr nr 1 m. Biskupiec na dz nr 333 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 28.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 15.03.2022
88 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 37/1, 207/3, 207/4, 232/7, 475/28, 475/40 budowa sieci gazowej z przyłączem 28.02.2022 Przyjęto zgłoszenie 15.03.2022
89 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 349/18, 349/54 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 01.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.03.2022
90 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Myki na dz nr 51, 53/5, 53/7, 53/11 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 01.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.03.2022
91 Energa Operator S.A gm. Purda obr Trękus na dz nr 23/11, 23/22, 23/27, 23/36, 23/45 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 02.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 18.03.2022
92 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Dywity na dz nr 449/4 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 02.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 16.03.2022
93 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz mr 623, 328/3, 312, 315/5 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 02.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 18.03.2022
94 Gmina Dywity gm. Dywity obr Dywity na dz nr 9, 432/3, 432/4, 439/3 budowa kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego, przebudowa ulicy 03.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 22.03.2022
95 Tomasz Dziczek gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 530/23 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej 04.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.03.2022
96 Aneta Chrobak gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 111/20 instalowanie instalacji gazowej  na zewnątrz użytkowanego budynku 04.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.04.2022 
97 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 98/47, 141/105, 141/106, 98/39, 97/11, 97/14, 97/19, 97/5, 97/3, 98/46, obr Nikielkowo na dz nr 127/1 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 04.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.03.2022 
98 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Pluski na dz nr 354/19, 353/5, 353/7, 353/13 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 07.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.03.2022
99 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 51/5, 51/11, 51/12, 51/13, 51/14 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 09.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.03.2022
100 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr nr 1 m. Olsztynek na dz nr 4/9, 4/20, 4/37, 4/38 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 10.03.2022 sprzeciw 29.04.2022 
101 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 530/19, 530/22 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 10.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.04.2022 
102 Piotr Baczyński gm. Olsztynek obr Lipowo Kurkowskie na dz nr 68/2 zmiana sposobu użytkowania budynku rekreacyjnego na mieszkalny 10.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.03.2022 
103 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 86/61, 86/57, 98/3 budowa sieci gazowej z przyłączem 10.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.03.2022
104 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Bogdany na dz nr 10/28, 10/13, 12/23, 10/29 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 11.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.03.2022
105 TW DACHY sp. z o.o. gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 525/2, 525/3 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 15.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.03.2022
106 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 219/5, 218/10, 218/1, 218/2 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 15.03.2022  sprzeciw 04.05.2022
107 Energa Operator S.A gm. Świątki obr Konradowo na dz nr 84, 82, 240/2, 81, 80/1, 77/5 przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej 14.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.03.2022
108 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 319/1, 337/2, 308/4 budowa sieci gazowej z przyłączem 18.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.03.2022
109 Sylwia Kawałko gm. Dywity obr Dywity na dz nr 80/50, 80/54 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.03.2022
110 Krystyna Jurczyk gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 245/103, 238/146, 238/148 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.04.2022
111 Joanna i Grzegorz Feret gm. Barczewo obr. Wipsowo na dz nr 113 budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego 21.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.04.2022 
112 Energa Operator S.A gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 168/2, 258/6, 258/17, 258/8 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 22.03.2022 wycofano 05.04.2022
113 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 290/27, 290/39, 290/53 budowa sieci gazowej z przyłączem 23.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 01.04.2022
114 Energa Operator S.A gm. Purda obr Patryki na dz nr 308/13, 308/18, 308/19, 310, 308/15 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 25.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 31.03.2022
115 Gmina Gietrzwałd gm. Gietrzwałd obr Gietrzwałd na dz nr 533 budowa kotłowni gazowej i instalowanie instalacji gazowej wewnątrz  użytkowanego budynku 29.03.2022 sprzeciw 14.04.2022 
116 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 102/5, 121, 93/3 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 30.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.04.2022 
117 Energa Operator S.A gm. Biskupiec obr Najdymowo na dz nr 37, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 40/1, 40/3, 40/5, 86, 95/1, 96/3 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 29.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 16.05.2022 
118 Marcin Stawarczyk gm. Stawiguda obr Ruś na dz nr 40/15 instalowanie instalacji gazowej  na zewnątrz użytkow oraz zbiornika na gazanego budynku 30.03.2022 Przyjęto zgłoszenie 06.04.2022 
119 Energa Operator S.A gm. Kolno obr Lutry na dz nr 245/17, 245/5, 243/5, 243/18 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 31.03.2022  Przyjęto zgłoszenie 22.04.2022
120 Piotr i Emilia Szelągowscy gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 225/8 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 01.04.2022  Przyjęto zgłoszenie 07.04.2022
121 Gmina Olsztynek gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynk na dz nr 237/1, 219/4, 219/2, 230, 227, 294, 196, 185/1, 182/26, 181/2, 182/21, 182/20, 209/17, 228 przebudowa sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej 04.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 22.04.2022 
122 Kazimierz Winiarski gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 39/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 04.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.04.2022
123 Kazimierz Staszewski gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynke na dz nr 88 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 04.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.04.2022
124 Mirosław Grzywacz gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 219 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 04.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.04.2022
125 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 87/3, 79/4, 79/6, 79/7, 79/12, 79/16 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 05.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 26.04.2022 
126 Energa Operator S.A gm. Purda obr Butryny na dz nr 61, 105, 114, 113, 112, 111, 104 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 05.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 08.04.2022 
127 Łukasz Kamczycki gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 121/47,121/51 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej oraz przyłącza 05.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.05.2022 
128 Włodzimierz Rudziński gm. Jonkowo obr Nowe Kawkowo na dz nr 319 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku oraz  zbiornika na gaz 04.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.04.2022
129 Marek Błażyński gm. Stawiguda  obr. Bartąg na dz nr 166 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 06.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 22.04.2022
130 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr. Łęgajny na dz nr 314/16, 314/17, 314/31, 314/23, 314/28 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 06.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.04.2022
131 Energa Operator S.A gm. Olsztynke obr Elgnówko na dz nr 138, 159/8, 159/11, 140, 140/1 przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej 07.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 13.04.2022
132 Emila Michacz gm. Barczewo obr Kronowa na dz nr 167 rozbudowa, nadbudowa, przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowgo 07.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.04.2022 
133 Energa Operator S.A gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 168/2, 258/6, 258/17, 258/8 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 07.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.04.2022 
134 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Mańki na dz nr 54/1, 37 52/1 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 08.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 22.04.2022
135 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Gutkowo na dz nr 47/68, 47/40 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 08.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.04.2022
136 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Tumiany na dz nr 74/4, 74/58 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 08.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.04.2022
137 Energa Operator S.A gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 119/30, 119/116, 33/1, 127/4, 488, 486, 483, 487, 482/2, 481/2, 480, 484 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 08.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.05.2022 
138 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Stawiguda obr. Stawiguda na dz nr 288/8, 10/10, 9/3, 288/2, 9/4 budowa sieci gazowej z przyłączem 08.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.04.2022 
139 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr nr 6 m. Olszytne na dz nr 16/9, 7/2 obr nr 5 na dz nr 85 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 11.04.2022 sprzeciw 13.05.2022 
140 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr. Jemiołowo na dz nr 208/2, 234, 275 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 12.04.2022 sprzeciw 18.05.2022 
141 PPHU REMIX s.c. Bożena Dąbrowska, Andrzej Dąbrowski gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 157/18 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 14.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 04.05.2022
142 Ryszard Szarat gm. Dobre Miasto obr Stary Dwór na dz nr 484 budowa sieci wodociągowej 14.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.04.2022
143 Krzysztof Borys gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 75/117, 75/171, 75/193, 75/195, 75/196, 83 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej 15.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.04.2022
144 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 137, 142/2 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 15.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.04.2022
145 Edmund Malec gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 65/2, 65/4, 65/13 budowa sieci wodociągowej  19.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 06.06.2022 
146 Jolanta Chojnowska-Serafin, Wojciech Serafin gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 241/59 instalowanie instalacji gazowej  na zewnątrz użytkowanego budynku 19.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.04.2022
147 Agnieszka Stańczak gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 27/30 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 19.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.04.2022
148 Energa Operator S.A gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 238/15, 238/16, 238/23, 238/25, 238/27 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 20.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 05.05.2022
149 Czesław i Janina Kowalscy gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 623 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 21.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.04.2022
150 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 135/45, 135/11, 135/49 budowa sieci gazowej z przyłączem 20.04.2022 sprzeciw 29.04.2022
151 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr łęgajny na dz nr 187/15 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 21.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.04.2022
152 Wiesława Smogorzewska gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 168/2 instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku 21.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 05.05.2022
153 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr nr 6 m. Olsztynek na dz nr 18, 17/9 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 22.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 06.05.2022 
154 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 98/1, 121, 118/12 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 22.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.05.2022 
155 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 10/22, 329/3, 330/37, 330/14, 330/20, 324/5, 331/41 budowa sieci gazowej z przyłączem 25.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.05.2022 
156 Małgorzata i Rafal Zyśk gm. Dobre Miasto obr Międzylesie na dz nr 25/1  odbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego  26.04.2022 wycofano 09.05.2022 
157 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Gutkowo na dz nr 164/25, 164/26, 164/94,165/11, 176 przebudowa stacji transformatorowej i budowa przyłącza kablowego 26.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 19.05.2022
158 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Łapka na dz nr 154/4, 154/7, 154/24, 154/56, 154/60, 154/61, 154/63 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 27.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.05.2022
159 Energa Operator S.A gm. Barcczewo obr Wójtowo na dz nr 10/417, 10/418, 10/463, 10/465, 10/467, 10/461, 10/462, 10/470, 10/471, 10/165, 10/164, 10/277 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 28.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 18.05.2022
160 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Mątki na dz nr 21, 136/5 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 28.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.05.2022
161 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 400/1, 396/6 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 29.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 16.05.2022
162 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Myki na dz nr 106/22, 106/21, 102/4, 100/1, 98/3, 99/4, 99/2, 99/1 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 29.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.05.2022
163 Halina Szostak gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 139/1 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz  użytkowanego budynku 29.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.05.2022
164 Jadwiga Wagner gm. Purda obr Purda na dz nr 563/1 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 29.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.05.2022
165 Energa Operator S.A gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 128, 125, 430/1, 429, 183/6 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 02.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.06.2022 
166 Robert Brzóska gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 281, 282 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 04.05.2022 wycofano 18.05.2022
167 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 261/381 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 29.04.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.05.2022
168 Beata Zielińska gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 132/37 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 05.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.05.2022
169 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 652/16, 652/10 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 06.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.05.2022
170 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 64/84, 64/86 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 05.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.06.2022 
171 Róża Kwiatkowska gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 17/10 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 09.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 19.05.2022 
172 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Myki na dz nr 82, 81/16 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 09.05.2022  Przyjęto zgłoszenie 20.06.2022
173 Marzena Huculak gm. Dywity obr Spręcowo na dz nr 304/1, 305/7 budowa sieci wodociągowej i przyłącza 10.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.05.2022 
174 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 490/8, 490/4, 490/65 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 11.05.2022  Przyjęto zgłoszenie 14.06.2022
175 Grzegorz Rupiński gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 242 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 12.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.05.2022 
176 Anna Rupińska gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 93 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 12.05.2022 sprzeciw 20.06.2022 
177 Bartosz Galiński gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 459/9 przebudowa instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 12.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 23.05.2022 
178 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 132/21, 132/12, 119/4, 132/20, 132/24 budowa sieci gazowej z przyłączami 11.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.06.2022 
179 Ana i Damian Świaccy gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/108, 23/77, 20/1, 53/1 budowa sieci wodociągowej i przyłączy 12.05.2022 wycofano 28.06.2022 
180 Jan Baniuszewicz gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 146/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 12.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.05.2022 
181 Renata Kłódka gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 95/1 rozbudowa instalacji gazowej wewnątrz  użytkowanego budynku 12.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 31.05.2022 
182 Paweł Omieczyński gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 42 rozbudowa instalacji gazowej wewnątrz  użytkowanego budynku 12.05.2022 wycofano 20.05.2022 
183 Ryszard Żwirko gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 136 rozbudowa instalacji gazowej wewnątrz  użytkowanego budynku 12.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.05.2022 
184 Dariusz Gulbicki gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 204 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 12.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.06.2022 
185 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Rozgity na dz nr 5, 1/71, 1/74 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 13.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 27.05.2022
186 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Maróz na dz nr 60/12, 61 przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej 13.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.05.2022
187 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 40/21, 40/31 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 13.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 26.05.2022
188 Gmina Barczewo gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr  129/1, 106/2, 107/12, 107/14, 109/2, 110/1, 111/98, 111/100, 111/102, 177, 112/3, 112/2, 113/2, 115/2, 118/13, 116/2, 118/5, 170/6, 169/1, 170/8, 170/10, 172/123, 172/121, 172/119, 172/117, 172/115, 172/113, 172/111, 172/109, 172/107, 172/105, 172/103, 172/126, 172/99, 172/101, 173/69, 173/72, 173/54, 173/60, 173/62, 173/64, 169/3, 174/104, 174/102, 174/92, 174/94, 174/96, 174/98, 174/100, 176/2, 167/95 , obr Wójtowo na dz nr 144/65, 144/121, 146/11 budowa linii kablowej oświetlenia drogowego 16.05.2022  Przyjęto zgłoszenie 29.06.2022
189 Energa Operator S.A gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 117/6, 117/11 117/22 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 16.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.05.2022
190 Waldemar Karolewski gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 53/8 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 17.05.2022 wycofano 26.05.2022
191 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr. Świerkocin na dz nr 143/45, 142, 107/14, 107/16 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 18.05.2022  Przyjęto zgłoszenie 31.05.2022
192 Agnieszka Winiarska, Marcin Smoczyński gm. Purda obr Gilawy na dz nr 111/9 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz 18.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.06.2022 
193 Paweł Cendrowski gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 189/37, 189/38, 189/62, 194/22, 194/199 budowa sieci wodociągowej i kanlizacji sanitarnej z przyłączem 18.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 08.06.2022 
194 Dariusz Wileński gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 233/39 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 26.05.2022
195 Regina Subczyńska gm. Jonkowo obr Wrzesina na dz nr 126 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz 19.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 26.05.2022
196 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Olsztynek obr nr 5 m. Olsztynek na dz nr  85, 84/2 obr nr 6 m. Olsztynek na dz nr 7/2 budowa sieci gazowej z przyłączami 19.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 13.06.2022 
197 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 324/12, 323/57, 323/45, 323/46, 323/43, 323/40, 323/35, 323/28, 323/27, 323/36, 323/48 budowa sieci gazowej z przyłączami 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.06.2022 
198 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 95/14, 95/7 budowa sieci gazowej z przyłączem 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.06.2022 
199 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Pluski na dz nr 41/127, 40 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.06.2022
200 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 331/41, 324/5, 331/275, 330/14, 330/19 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.06.2022
201 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Dywity na dz nr  273/2, 838/16, 838/17, 838/28, 838/29, 838/8 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.06.2022
202 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 79/5, 104/2, 109/1, 82/2, 99/1 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej oraz przebudowa stacji transformatorowej 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 01.06.2022
203 Usługi Budowlano-Transportowe Paweł Kluczkowski gm. Dywity obręb Dywity na dz nr 7/85, 7/86 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 26.05.2022
204 Dominika i Paweł Malanowscy gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 124/35, 126/47, 126/52, 126/60 budowa sieci wodociągowej i przyłącza 20.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 01.06.2022
205 Witold i Jadiwga Smułka gm. Biskupiec obr  nr 5 m. Biskupiec na dz nr 392 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 23.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.06.2022
206 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Gaj na dz nr 92, 86/12, 86/18, 86/16, 86/14, 87/1, 86/7 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 23.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.06.2022
207 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 177/48 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 23.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.06.2022
208 Katarzyna Hołubowicz gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 236/1 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 23.05.2022 sprzeciw 03.06.2022
209 Genowefa Gosk gm. Dywity obr Dywity na dz nr 487 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 23.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.06.2022
210 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 347/24, 347/32, 345/32, 345/24, 345/48, 345/42 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 24.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.06.2022
211 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 183/16, 183/61, 183/64 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 24.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.06.2022
212 Przemysław Graczyk gm. Gietrzałd obr Sząbruk na dz nr 178/23, 178/24, 178/42, 178/14 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przebudową sieci kanalizacji sanitarnej 24.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.06.2022
213 Paweł Redzyński gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 110/1, 113/17, 113/23, 163/5, 486/1 budowa sieci wodociągowej z przyłączami 24.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.06.2022
214 Tomasz Pas gm. Stawiguda obr. Miodówko na dz nr 66/16, 66/38, 66/40 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej 24.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.06.2022
215 Energa Operator S.A gm. Dobre Miasto obr Podleśna na dz nr 58, 70/1 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 25.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 02.06.2022
216 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Elgnówko na dz nr 100, 163, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 26.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 06.06.2022
217 Grzegorz Kołakowski gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 621/44 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 26.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.06.2022 
218 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Jaroty na dz nr 209/8, 275, 209/27 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 27.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.06.2022
219 Marek Bartoszewski gm. Biskupiec obr nr 3 m. Biskupiec na dz nr 533 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 30.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 09.06.2022
220 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Świerkocin na dz nr 143/71, 143/93 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 30.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 23.06.2022 
221 Remigiusz Szczęśniak gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 120 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 09.06.2022 
222 Henryk Kalinowski gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 35/2, 35/4 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.06.2022 
223 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Lamkowo na dz nr 547, 548, 568/1, 568/18, 568/7, 568/15, 568/3, 568/9, 568/12 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 13.06.2022 
224 Teresa Ziółkowska gm. Olsztynek obr nr 2 m. Olsztynek na dz nr 44 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 09.06.2022 
225 Lidia Kaczmarek gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 53/5 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 27.06.2022 
226 Alicja Joswowitz gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 209/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 10.06.2022 
227 VERMO sp. z o.o. gm. Jonkowo obr Gutkowo na dz nr 187/7, 192 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej 30.05.2022  Przyjęto zgłoszenie 14.06.2022
228 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Gady na dz nr 89, 71/1, 70, 68/1 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 09.06.2022
229 Daniela Romanowska gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 726 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 31.05.2022 Przyjęto zgłoszenie 09.06.2022
230 DINO POLSKA S.A. gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 317/83 budowa sieci wodociągowej 01.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 17.10.2022 
231 Energa Operator S.A gm. Purda obr Silice na dz nr 50, 132/16 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 02.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 09.06.2022 
232 Sebastian Godlewski gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 161/42, 161/181, 161/182 budowa sieci wodociągowej oraz przyłącza 02.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.06.2022
233 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Łęguty na dz nr 501/6, 501/51 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 03.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.06.2022
234 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 193, 248/15, 248/3 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 03.06.2022 wycofano 21.06.2022
235 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 651/1, 650/2, 566 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 03.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.06.2022
236 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Gryżliny na dz nr 496, 123/3, 121/1 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 03.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.06.2022
237 Michał Jankowski gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 753/13 rozbudowa budynku mieszkalnego 03.06.2022  wycofano 14.07.2022
238 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Gąsiorowo na dz nr 6/55, 6/54 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 06.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 23.06.2022
239 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 10/23, 331/13, 12/1, 331/121, 331/30, 331/19 budowa sieci gazowej z przyłączem 07.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.06.2022
240 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 158/7, 118, 116, 138 budowa sieci gazowej z przyłączem 07.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.06.2022
241 Energa Operator S.A gm. Dobre Miasto obr Międzylesie na dz nr 279/4, 261, 251, 257/2 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 07.06.2022 Ten wniosek to wniosek o wydanie pozwolenia na budowę 
242 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Nowe Włóki na dz nr 34, 53, 31/1, 31/3, 30, 29/6, 29/2, 28/2, 28/5, 28/6 przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej 07.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 27.06.2022 
243 Czesław Tracewski gm. Dobre Miasto obr Knopin na dz nr 140/9, 140/11, 140/12, 140/13, 141 budowa sieci wodociągowej i kanaliacji sanitarnej z przyłączami 07.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 23.068.2022 
244 Krysztof Czarniawski gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 22/35 rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego 09.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.06.2022 
245 Dawid Jarzyński gm. Dobre Miasto obr Knopin na dz nr 122/20, 122/27, 122/32, 122/33, 122/34, 122/35, 122/36, 122/37, 122/38, 122/39, 122/40, 122/41, 122/42, 122/43, 122/44 budowa sieci gazowej, przyłączy, zbiornika na gaz 09.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.06.2022
246 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 124/35, 124/67, 124/73 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 09.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.06.2022
247 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 163/2, 486/1, 163/5, 110/1, 113/17, 113/21, 113/23 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 10.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 27.06.2022
248 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 706, 342/4, 710, 343/8, 343/6, 345/9 budowa sieci gazowej z przyłączem 13.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.06.2022
249 Andrzej Lewandowski gm. Olsztynek obr nr 1 m. olsztynek na dz nr 63/6 przebudowa instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 13.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 27.06.2022
250 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm.Gietrzwałd, obr Sząbruk na dz nr 172/50, 176/2, 177/48, 177/80 budowa sieci gazowej z przyłączem 14.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 23.06.2022
251 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Gady na dz nr 90/25, 90/28, 90/92, 93 rozbudowa i budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 14.06.2022 sprzeciw 28.06.2022
252 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 88, 44/5 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 15.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.06.2022
253 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Dywity na dz nr 169/14, 169/15, 169/17, 169/18, 169/19, 169/20, 169/21, 169/22, 169/23,  budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 17.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.06.2022
254 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 321/14, 321/20, 319/5 budowa sieci gazowej z przyłączem 20.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 24.06.2022
255 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Gamerki Wielkie na dz nr 45/15, 45/17 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 17.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.07.2022
256 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 52/2, 54, 56/24 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 21.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.06.2022
257 Jan Zakrzewski gm. Olsztynek obr nr 1 m. Olsztynek na dz nr 96/5 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 22.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.06.2022
258 Janina i Jan Rutkowska gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 537 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 22.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.06.2022
259 Barbara i Arkadiusz Bojko gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 109/45, 109/47, 110/7 budowa sieci wodociągowej 22.06.2022  Przyjęto zgłoszenie 28.07.2022
260 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Olsztynek obr nr 1 m. Olsztynek na dz nr 17/73, 12/2, 4/7, 4/20, 4/17, 155, 4/15 budowa sieci gazowej z przyłączami 23.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 05.07.2022
261 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 185/148, 185/186, 185/185 budowa sieci gazowej z przyłączem 23.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.06.2022
262 Celina Przeciszewska gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 172 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 24.06.2022 sprzeciw 28.07.2022 
263 Edmund Dunajski gm. Gietrzwałd obr Gietrzwald na dz nr 175/3 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 24.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 30.06.2022 
264 Energa Operator S.A gm. Dobre Miasto obr Knopin na dz nr 71, 122/8, 122/20, 122/27, 122/32, 122/33, 122/34, 122/35, 122/36, 122/37, 122/38, 122/39, 122/40, 122/41, 122/42, 122/43, 122/44 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 24.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.07.2022
265 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz  65/3, 109/5, 109/3 budowa sieci gazowej z przyłączem 27.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.07.2022
266 Leszek Wiśniewski gm. Dobre Miasto obr nr 2 m Dobre Miasto na dz nr 673 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz  użytkowanego budynku 27.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.07.2022
267 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Wipsowo na dz nr 116, 117/3, 119, 317, 319, 340, 401/1, 401/2 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 27.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.07.2022
268 Ewa Bonus gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 253, 252 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz  użytkowanego budynku 28.06.2022 Ten wniosek to wniosek o wydanie pozwolenia na budowę
269 Teresa Tabor gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 117/6, 117/12, 117/14 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 29.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 06.07.2022
270 Mirosław i Danuta Kuzia gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 210/11 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 29.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 13.07.2022
271 Paweł Tabor gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 117/11, 117/13 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 29.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 12.07.2022
272 Wspónota Mieszkaniowa Ludowa 16a Biskupiec gm. Biskupiec obr nr 3 m. Biskupiec na dz nr 90/13 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 29.06.2022 wycofano 08.07.2022
273 Henryk Kurowski gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 263/17 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 29.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 11.07.2022
274 Grzegorz Górski gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 149/23 instalowanie instalacji gazowej  na zewnątrz użytkowanego budynku 29.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.07.2022
275 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 231/2, 233/2, 232 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 30.06.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.07.2022
276 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Stękiny na dz nr 42, 39/2 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 01.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 19.07.2022 
277 Beata i Mariusz Guzowski gm. Dywity obr Kieżliny na dz nr 1/73, 1/74, 1/77, 1/122, 4/31 budowa sieci wodociągowej z przyłączem 01.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.07.2022
278 Rafał Kwasiński gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 239 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 01.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.07.2022
279 Piotr Obuchowicz gm. Dywity obr Dywity na dz nr 391/1, 391/4, 390/3 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 01.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 07.07.2022
280 Katarzyna Pawłowska i Marta Pawłowska gm. Biskupiec obr Wilimy na dz nr 189/9 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornik na gaz  04.07.2022 wycofany 25.07.2022 
281 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 132/59, 126/12 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 05.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.07.2022
282 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 332, 407, 408/8, 408/10, 408/11 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 06.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 15.07.2022
283 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 337/1, 326, 345/25, 345/51 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 05.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.08.2022 
284 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 406/366, 406/361 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 05.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.07.2022
285 MARDI sp. z o.o. gm. Biskupiec obr Biskupiec Kolonia na dz nr 1/57 budowa kontenerowej stacji transformatorowej 06.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 19.07.2022
286 Natalia i Jacek Danelczyk gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 192/8, 194/1, 194/2, 199 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej 07.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.07.2022
287 Gmina Dywity gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 60/18, 44 budow kanalizacji deszczowej i remont drogi 08.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 26.07.2022 
288 Ewelina i Szymon Owczarz gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 164/39, 164/54 budowa sieci wodociągowej i przyłączy 11.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.07.2022
289 Sebastian Borowicz-Skoneczny gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 232/28 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 11.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 14.07.2022
290 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obbr Giedajty na dz nr 64/84, 64/86, 64/85, 64/81 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 12.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.07.2022
291 Energa Operator S.A gm. Dywity obr Gady na dz nr 28/22, 28/21, 47, 46/10 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 12.07.2022 wycofany 02.08.2022 
292 Energa Operator S.A gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 173/69, 173/70, 174/64, 174/76 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 12.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.07.2022
293 Energa Operator S.A gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 144/11, 144/24 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 13.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.07.2022
294 Energa Operator S.A gm. Purda obr Klebark Maly na dz nr 279/14, 279/35, 279/28, 279/34 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 13.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.07.2022
295 Grzegorz Gruszecki gm. Dywity obr Dąbrówka Wielka na dz nr 18/17 budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego bryła B 13.07.2022  Przyjęto zgłoszenie 03.08.2022
296 Grzegorz Gruszecki gm. Dywity obr Dąbrówka Wielka na dz nr 18/17 budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego bryła A 13.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 03.08.2022 
297 Energa Operator S.A gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 167/2, 164/53, 164/52, 164/50, 164/22, 164/23, 164/20, 154/1 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 14.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 25.07.2022
298 Lech Kowalski gm. Barczewo obr nr 2  m. Barczewo na dz nr 51/28 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 14.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.07.2022
299 Leszek Lewandowski gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 155 instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku 14.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.07.2022
300 Energa Operator S.A gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 102/26 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 15.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 20.07.2022
301 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Stękiny na dz nr 77/1, 35/2, 77/7 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 15.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.07.2022
302 Energa Operator S.A gm. Purda obr Gąsiorowo na dz nr 103/6, 103/5, 116, 102/7, 102/19, 111, 115, 110 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 15.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.07.2022
303 Wspólnota Mieszkaniowa ul. Aleja Róż 6 Biskupiec gm. Biskupiec obr nr 1 m. Biskupiec na dz nr 103/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 15.07.2022  Przyjęto zgłoszenie 03.08.2022
304 Maciej Wrona gm. Jonkowo obr Wrzesina na dz nr 188/5 budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego 14.07.20222 sprzeciw 31.08.2022 
305 Anna Rupińska gm. Gietrzwald obr Unieszewo na dz nr 93 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku 18.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.07.2022 
306 Stanisława Fijołek gm. Dobre Miasto obr nr 3 m. Dobre Miasto na dz nr 67/2 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku 19.07.2022  Przyjęto zgłoszenie 03.08.2022
307 Energa Operator S.A gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 464/3, 487, 464/5 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 19.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 21.09.2022 
308 Krystyna Opoka gm. Świątki obr Świątki na dz nr 94/1 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnatrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz 20.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.07.2022 
309 Aleksandra Orłowska gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 161/41 budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej 20.07.2022 sprzeciw 22.09.2022 
310 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 193, 70/11 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 20.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 29.07.2022
311 Energa Operator S.A gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 46/76, 46/78, 565/2, 56/8, 295/5, 295/6, 295/7, 295/11, 295/28, 295/32, 295/42, 295/45, 295/46 budowa sieci kablowej elektroenergetycznej 21.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 28.07.2022
312 Dariusz Piersa gm. Dywity obr Gady na dz nr 137/4 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz 25.07.2022 Przyjęto zgłoszenie 05.08.2022 
313 Energa Operator S.A gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 73/4, 126, 72/9, 72/6, 72/5, 72/4, 72/15, 72/3 budowa linii kablowej elektroenergetycznej 25.07.2022  Przyjęto zgłoszenie 29.07.2022
314 Małgorzata Kozłowska gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 165/7 instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnatrz użytkowanego budynku 25.07.2022