Wersja archiwalna z dnia
Zgłoszenia budowy 2016
Imię, Nazwisko / Nazwa przedsiębiorstwa | Adres inwestycji | Opis Projektu | Data dokonania zgłoszenia | Status zgłoszenia | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Sząbruk, działki nr 192/28, 192/65, 192/38 | budowa sieci elektroenergetycznej | 08.01.2016 |
Przyjęto zgłoszenie
09.02.2016
|
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Barczewko, działki nr 609, 637/1, 625/27, 625/202 | budowa sieci elektroenergetycznej | 8.01.2016 |
Przyjeto zgłoszenie
08.02.2016
|
|
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nikielkowo, działki nr 130/18, 130/23, 130/24, 132/8, 130/26, 130/28, 132/5, 132/6 | budowa sieci elektroenergetycznej | 12.01.2016 | Przyjeto zgłoszenie 12.02.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Maróz, działki nr 106, 41/8 | rozbudowa linii kablowej | 19.01.2016 | Przyjęto zgłoszenie 19.02.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Łęgajny, działki nr 185, 188/30, 188/40 | budowa sieci elektroenergetycznej | 21.01.2016 | Przyjęto zgłoszenie 22.02.2016 | |
Mateusz Fortulański | Stawiguda, działka nr 184/5 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 21.01.2016 | Przyjęto zgłoszenie 22.02.2016 | |
Jan Pruski | Tomaszkowo, działka nr 118/40 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 26.01.2016 | Przyjęto zgłoszenie 26.02.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Knopin, działki nr 64/8, 64/17, 64/20, 64/21, 62/22 | budowa sieci elektroenergetycznej | 28.01.2016 | Przyjęto zgłoszenie 29.02.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dobre Miasto obręb nr 1, na działkach nr 453/3, 455, 456, 434, 459/1, 459/2, 459/15 | budowa sieci elektroenergetycznej | 1.02.2016 | Wycofano zgłoszenie 16.02.2016 | |
Elżbieta i Jerzy Bartoszewscy | Żardeniki, działki nr 27/2, 27/6 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 1.02.2016 | Przyjęto zgłoszenie 03.03.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Łęgajny, działki nr185, 188/13, 188/14, 188/20 | budowa sieci elektroenergetycznej | 4.02.2016 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2016 | |
Energa Operator S.A Odział w Olsztynie
|
Dorotowo, działki nr 170/4, 170/5
|
budowa sieci elektroenergetycznej
|
05.02.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 07.03.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Łajs działki nr 73/31, 73/30, 73/27, 57/2, 70, 57/1, 68/5, 67/4, 67/5
|
budowa sieci elektroenergetycznej
|
11.02.2015
|
Przyjęto zgłoszenie 14.03.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Wójtowo, działki nr 331/44, 331/46 | budowa sieci elektroenergetycznej | 18.02.2016 | Przyjęto zgłoszenie 21.03.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg, działki nr 347/2, 345/9, 345/10, 345/18 | budowa sieci elektroenergetycznej | 18.02.2016 | Przyjęto zgłoszenie 21.03.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie |
Maróz, działka nr 60/3
|
budowa sieci elektroenergetycznej
|
25.02.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 24.03.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Rukławki, działki nr 195/23, 195/30 | budowa sieci elektroenergetycznej | 29.02.2016 | Przyjęto zgłoszenie 31.03.2016 | |
Justyna Gut | Nikielkowo, działka nr 132/12 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 7.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Różnowo, działki nr 243/55, 243/64 | budowa sieci elektroenergetycznej | 7.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 07.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Królikowo, działka nr 173/12 | budowa sieci elektroenergetycznej | 9.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dobre Miasto obręb nr 1, na działkach nr 453/3, 455, 456, 434, 459/1, 459/2, 459/15 | budowa sieci elektroenergetycznej | 10.03.2016 | Przyjeto zgłoszenie 11.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Gietrzwałd na działkach nr 139/2, 155/25, 155/26, 155/24, 155/20, 55/19, 134/5, 155/18, 155/16, 155/8 150/3, 152/24, 152/25, 152/30 | budowa sieci elektroenergetycznej | 14.03.2016 | Wycofano zgłoszenie 13.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Różnowo na działkach nr 223/6, 223/8, 223/10, 223/13, 223/22 | budowa sieci elektroenergetycznej | 18.03.2016 | Przyjeto zgłoszenie 18.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda 185/1, 184/6, 184/3 | budowa sieci elektroenergetycznej | 21.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 22.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dobre Miasto dz. nr 3/19 | przebudowa linii napowietrznej 0,4 kV | 23.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 25.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jaroty gm. Stawiguda 209/13,209/16,209/19,209/20,209/22 | budowa sieci elektroenergetycznej nn 0,4 kV ( linie kablowe nn 0,4 kV, łącze kablowe, szafka rozdzielcza | 25.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 25.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Borki Wielkie 189 | budowa sieci kablowej nN 0,4 kV do zasilania zespołu budynków wielorozinnych | 30.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 02.05.2016 | |
Elżbieta Kwas | Bartąg dz. nr 254/9 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 25.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 25.04.2016 | |
Stefański Marcin | Bartag dz. nr 254/8 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 25.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 25.04.2016 | |
Gierasimiuk Henryka i Michał | Myki 69/11, 69/13, 70, 69/4 | budowa wodociągu z przyłączem wody | 31.03.2016 | Przyjęto zgłoszenie 02.05.2016 | |
Gmina Purda | Ostrzeszewo 7/1,37,24/2,6/15,6/6,6/5,6/10,6/9,6/3,6/17 | rozbiórka i odtworzenie istniejącego zagospodarowania terenu, budowa sieci wodociągowej | 31.03.2016 | Przyjeto zgłoszenie 13.06.2016 | |
Jan Thimm | Najdymowo, działka nr 236 | nadbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 5.04.2016 | Wycofano wniosek 29.04.2016 | |
Karolina Tucholska | Nikielkowo, działka nr 174/25 | nadbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 5.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 06.05.2016 | |
Helena Breczko | Olsztynek obr. nr 1 , działki nr 20, 21/3 | nadbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 6.04.2016 | Wniesiono sprzeciw 28.04.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stary Dwór, działki nr 150/1, 42/5, 42/12, 42/13, 42/14, 42/11, 42/10, 42/9, 42/8, 42/7, 42/6 | budowa sieci elektroenergetycznej | 7.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Purda, działki nr 3117/31, 3117/32, 478/85, 478/28, 478/78, 478/59, 478/58, 478/82, 478/81, 478/63, 406/3, 478/79 | budowa sieci elektroenergetycznej | 8.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tomaszkowo, działki nr 118/35, 118/38, 119/12, 119/14 | budowa sieci elektroenergetycznej | 8.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Węgajty, działki nr 117/7, 117/8, 117/13, 117/14, 117/15, 117/16, 117/17 | budowa sieci elektroenergetycznej | 8.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Gietrzwałd, działki nr 139/2, 155/25, 155/26, 155/24, 155/20, 155/19, 134/5, 155/8, 155/16, 155/8, 150/3, 152/24, 152/25, 152/30, 135, | budowa i przebudowa sieci elektroenergetycznej | 13.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2016 | |
Magdalena Urbańska | Różnowo, działka nr 154/38 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 18.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 19.05.2016 | |
Piotr Krawiec | Sząbruk działka nr 111/14 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 19.04.2016 | Wycofano zgłoszenie 16.05.2016 | |
Gmina Stawiguda | Bartąg, na działkach nr 621/11, 132/12, 132/30 | budowa sieci oświetleniowej ul. Miętowa | 21.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stary Dwór, na działkach nr 23/7, 23/11, 116/2, 116/3, 117/8, 117/9, 124/4, 124/3, 124/2 | budowa sieci elektroenergetycznej | 22.04.2016 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2016 | |
Jan Thimm | Najdymowo, działka nr 236 | nadbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 29.04.2016 | Przyjeto zgłoszenie 30.05.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dobre Miasto obręb nr 1, na działce nr 66/7 | budowa sieci elektroenergetycznej | 02.05.2016 | Przyjęto zgłoszenie 03.06.2016 | |
Iwona i Leszek Tejs | Przykop, działka nr 466 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 06.05.2016 | Przyjeto zgłoszenie 07.06.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Trękusek na działkach nr 4/7, 4/13
|
budowa sieci elektroenergetycznej
|
13.05.2016
|
Przyjeto zgłoszenie 13.06.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Bartąg, działki nr 267/33, 266/4, 231/2, 232/5, 232/6
|
przebudowa linii napowietrznej nn 0,4 kV oraz sieć kablowa nn 0,04 kV
|
13.05.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 13.06.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Zalbki, działka nr 164/9 | budowa sieci elektroenergetycznej | 18.05.2016 | Przyjęto zgłoszenie 20.06.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Mątki, działki nr 279/8, 279/58 | budowa sieci elektroenergetycznej | 20.05.2016 | Przyjęto zgłoszenie 20.06.2016 | |
Jan Gintowt
|
Tuławki, działka nr 45/1
|
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 24.05.2016 | Przyjęto zgłoszenie 24.06.2016 | |
Beata Greif
|
Gradki, działka nr 161/1 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 24.05.2016 | Przyjęto zgłoszenie 24.06.2016 | |
AL Energia sp. z o.o. | Łupstych, działka nr 25/53 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 25.05.2016 | Przyjęto zgłoszenie 27.06.2016 | |
Sylwester Chrzczonowski | Wrzesina, działka nr 167/10 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | 1.06.2016 | Przyjęto zgłoszenie 01.07.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Dobre Maisto, obr. nr 4, działki nr 77/28, 77/41
|
budowa sieci elektroenergetycznej
|
3.06.2016 |
Przyjęto zgłoszenie 05.07.2016
|
|
AKORA sp. z o.o. | Zgniłocha, działka nr 3090/1 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 7.06.2016 | Przyjęto zgłoszenie 08.07.2016 | |
Leonard i Krystyna Misikonis | Kieźliny, działka nr 223 | nadbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 8.06.2016 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Bartąg, działki nr 16/28, 16/37, 16/36, 16/93 | budowa sieci elektroenergetycznej | 13.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 14.07.2016 | |
Marek Skibiński
|
Bartąg, działki nr 362/64, 347/2 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 13.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 14.07.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Lipowo Kurkowskie, działka nr 138/43 | budowa linii kablowej wraz ze złączem pomiarowym | 13.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 14.07.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Gietrzwałd, działki nr 9/33, 9/46, 9/47 | budowa linii kablowej wraz ze złączem pomiarowym | 13.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 14.07.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stary Dwór, działki nr 3445/1, 469/2 | budowa sieci kablowej wraz ze złączem pomiarowym | 15.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 18.07.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity, działka nr 837/1 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.06.2016 | Wycofano zgłoszenie 15.07.2016 | |
Jerzy i Jadwiga Złoty | Kieżliny, działka nr 211 | nadbudowa tarasu o dodatkowe pomieszczenie mieszkalne w budynku mieszkalnym jednorodzinnym | 17.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 18.07.2016 | |
Andrzej i Ewa Kłapa | Woryty, działka nr 351 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 24.06.2016 | Wycofanie wniosku 21.07.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Woryty, działkai nr 110, 112 | budowa linii kablowej wraz ze złączem pomiarowym | 29.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 01.08.2016 | |
Gmina Purda | Klewki, działki nr 6/30, 6/31, 6/64, 6/91, 6/194, 6/226, 6/260, 12, 17/21 |
budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej
|
29.06.2016 | Przyjęto zgłoszenie 06.10.2016 | |
Jan Filipski | Wymój, działka nr 11 | rzobudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 30.06.2016 | Przyjeto zgłoszenie 01.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Spręcowo, działka nr 289/1 | budowa linii kablowej wraz ze złączem pomiarowym | 14.07.2016 | Przyjeto zgłoszenie 16.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Prejłowo, na działkach nr 57/7, 69/1 | przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej | 15.07.2016 | Przyjeto zgłoszenie 01.08.2016 | |
Energa Operator S.A | Dywity, działka nr 837/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.07.2016 | Wycofanie wniosku 12.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Wilimy, działka nr 213/49 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.07.2016 | Przyjęto zgłoszenie 18.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda, na działkach nr 249/24, 775/1 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 18.07.2016 | Przyjęto zgłoszenie 18.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Lamkowo na działkach nr 374, 378 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 18.07.2016 | Przyjęto zgłoszenie 18.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Redykajny, działka nr 114/15 | przebudowa linii napowietrznej nN na linię kablową | 25.07.2016 | Przyjęto zgłoszenie 25.08.2016 | |
Agnieszka Michalak | Łęgajny, działki 475/4, 475/7 | budowa odcinka sieci wodociągowej | 29.07.2016 | Przyjęto zgłoszenie 30.08.2016 | |
Irena Gamdzyk
|
Gryźliny, na działce numer 113/3
|
rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego
|
1.08.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 01.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda, na działkach nr 293/4, 269/3, 269/5 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 1.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 29.09.2016 | |
Sebastian Maćkiewicz | Mokiny, na działkach nr 144, 247 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 3.08.2016 | Złożono sprzeciw 04.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Myki, na działkach nr 56, 51 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 4.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 05.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Rozgity, na działkach nr 16/18, 18, 39/1, 39/2, 30/3, 30/9, 30/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 4.08.2016 | Wycofano zgłoszenie 31.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Rukławki, działki nr 87/1, 33, 138/1, 139/11, 139/12, 139/7, 139/8, 139/9, 139/10 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 9.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 09.09.2016 | |
Grażyna Wiesiołek | Rukławki, działka nr 139/12 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 10.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 10.11.2016 | |
Krzysztof Kowalczyk | Gąsiorowo, działki nr 102/14, 102/16 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 10.08.2016 | Wycofano zgłoszenie 25.08.2016 | |
Janusz Kowalczyk | Gąsiorowo, działka nr 102/10 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 10.08.2016 | Wycofano zgłoszenie 25.08.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jonkowo, działki nr 3/5, 3/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 12.09.2016 | |
Krystyna i Tadeusz Czechowscy | Guzowy Piec, działki nr 319/22, 5 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej | 11.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 12.09.2016 | |
Monika i Rafał Szejna | Stawiguda, działka nr 93/23 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 11.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 12.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dobre Miasto, działka nr 433/1, 433/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznejbudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 12.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Gdańsku | Dywity działka .nr geod. 837/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej nn 0,4 kV | 12.08.2016 | Wycofano zgłoszenie 08.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Prejłowo, gmina Dobre Miasto na dz. nr geod. 64/5 | przebudowa linii napowietrznej nN na linię kablową | 17.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 19.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Wilimowo gmina Jonkowo na działkach nr geod. 83/14, nr 87, Brąswład gmina Dywity na działkach nr geod. 3285/5 | przebudowa linii napowietrzenej nN na linię kablową | 17.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 19.09.2016 | |
|
Nikielkowo, gmina Barczewo na działce nr geod. 167/51, 167/94
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej nn 0,4 kV
|
18.08.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 19.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity działki nr geod. 276/43, 838/3 | budowa sieci kablowej nN 0,4 kV oraz zlącze kablowo-pomiarowe w celu zasilenia budynku jednorodzinnegobudowa sieci kablowej nN 0,4 kV oraz zlącze kablowo-pomiarowe w celu zasilenia budynku jednorodzinnego | 19.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 20.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ługwałd gmina Dywity działki nr geod. 178/59,177 | wykonanie wcinki w istniejący kabel i kable wprowadzone do projektowanego złącza kablowo pomiarowego zasilającego budynek | 22.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 23.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tłokowo gmina Jeziorany na działkach nr geod. 118/7,263 | budowa elektroenergetycznej linii kablowej 0,4 kv ze złączem kablowo-pomiarowym | 23.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 23.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kieźliny, działki nr 406/324, 406/114 | rozbudowa sieci elektroenergetycznej | 30.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 03.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jemiołowo, działki nr 193, 70/2, 70/3, 70/4, 70/6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej nn 0,4 kV | 31.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 03.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nikielkowo, działki 130/23, 130/24, 132/7, 132/3, 132/11, 132/12, 132/13, 132/15, 133/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej nn 0,4 kV | 31.08.2016 | Przyjęto zgłoszenie 03.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kronowo, działka nr 66/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 01.09.2016 | Wycofano zgłoszenie 29.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stary Dwór, działki nr 124/2, 124/3, 124/4, 124/12, 124/11, 124/10, 124/9, 124/8, 124/7 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej nn 0,4 kV | 01.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 03.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Unieszewo, działki nr 261/135, 261/383 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej nn 0,4 kV | 02.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 03.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Najdymowo, działki nr 232/1, 231, 259/5, 259/7 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej nn 0,4 kV | 05.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 06.10.2016 | |
Paweł i Małgorzata Rudnik | Jonkowo na działce nr 290/12 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 07.09.2016 | Wycofano zgłoszenie 04.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity, działka nr 837/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.09.2016 | Wycofano zgłoszenie 10.10.2016 | |
Cezary Łukańko | Gołogóra, działki nr 188/6, 189/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 09.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 10.10.2016 | |
Adam i Mariola Kulińscy | Gryźliny na działce nr 242/21 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 09.09.2016 | Wycofano zgłoszenie 29.09.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Dywity, działki nr 168/11, 168/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 10.10.2016 | |
Gmina Dywity | Dywity działka nr 188/3 | budowa sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej oraz kanalizacji deszczowej | 09.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 06.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Ostrzeszewo, działki nr 32/18, 32/26 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 24.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jonkowo na działkach, nr 88/4, 88/30, 88/28 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.09.2016 | Przyjęto zgłoszenie 25.10.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Gietrzwałd na działce nr 112/32
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
03.10.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 03.11.2016 | |
Gmina Stawiguda | Bartąg na działkach nr 104/1, 108/3, 108/2, 114/13, 114/17, Dorotowo na działce nr 161/3, Tomaszkowo na działkach nr 53/72, 53/52, 51/4 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 5.10.2016 | Wycofano zgłoszenie 02.11.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Woryty, działki nr 221/9, 221/6 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 10.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 28.11.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Rozgity, na działkach nr 16/18, 18, 39/1, 39/2, 30/3, 30/9, 30/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 14.11.2016 | |
Tech-Bud sp. z o. o. sp. k
|
Barczewo obr.3, na działce nr 9; obr. nr 1: na działkach nr 35/5, 51/2, 45/1, 44, 43/1, 42/1, 50/2, 50/10, 139
|
budowa sieci kanalizacji deszczowej
|
13.10.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 14.11.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Pawłowo na działce nr 63 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 17.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 17.11.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Jonkowo, na działkach nr 303/80, 303/75, 303/79, 303/83, 303/88 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 21.11.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Łupstych, na działkach nr 25/39, 25/53, 25/55, 25/56 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 21.11.2016 | |
Energa Operator S.A | Dywity, działka nr 837/1 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 21.11.2016 | |
Energa Operator S.A | Kamionka, na działkach nr 190/1, 318, 213/2, 213/3 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 21.11.2016 | |
Zbigniew Baca | Naglady, na działkach nr 107/63, 135/5, 107/8, 107/61, 107/62, 107/64 | budowa sieci sanitarnej | 20.10.2016 | Zgłoszono sprzeciw 10.01.2017 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stary Dwór, na działkach nr 150/1, 38/3, 38/2, 38/11, 38/10, 38/4, 38/8, 38/6, 38/7 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.10.2016 | Przyjęto zgłoszenie 28.11.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie |
Biskupiec, obr nr 3, na działkach nr 43/62, 45, 43/66
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
31.10.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 01.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie |
Rejczuchy -Zalesie na działkach nr 243/1, 235/3
|
budowa linii kablowej elektroenergetycznej
|
31.10.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 01.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Ząbie, na działkach nr 8/21, 8/18
|
budowa elektroenergetycznej sieci kablowej nN 0,4 kv oraz złącza kablowo-pomiarowego w celu zasialnia budynku mieszkalnego
|
03.11.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 05.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Szczęsne,obr.27 na działkach 263/37,
|
budowa sieci kablowej nN wraz ze złączem kablowo-pomiarowego do zasilania domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej
|
03.11.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 05.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie |
Lipowo Kurkowskie, miejscowość Marózek, na działkach nr 492, 14/16, 147/10, 147/7, 147/6
|
budowa linii kablowej wraz ze złączami pomiarowymi
|
07.11.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 08.12.2016 | |
Gmina Purda | Klebark Wielki na działkach nr 78, 86/34 | budowa oświetlenia ulicznego- linii kablowej niskiego napięcia | 9.11.2016 | Przyjęto zgłoszenie 12.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda, na działkach nr 184/1, 184/7, 297/1 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 9.11.2016 | Przyjęto zgłoszenie 12.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Stawiguda, na działkach nr 537/23, 593 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 9.11.2016 | Przyjęto zgłoszenie 12.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kikity na działkach nr 162, 227 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.11.2016 | Przyjęte zgłoszenie 15.12.2016 | |
Janusz Klonowski | Łapka na działkach nr 140/2, 236, 154/24, 154/18 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 14.11.2016 | Przyjęte zgłoszenie 15.12.2016 | |
Bartosz Bogucki | Butryny, na działkach 574/2, 574/3, 599 | rekonfiguracja zalicznikowej instalacji kablowej | 16.11.2016 | Wycofano zgłoszenie 14.12.2016 | |
Gmina Świątki | Kalisty, na działkach nr 290, 286, 225, 229, 230, 231, 224, 221, 287, 207, 205, 568, 570, 210, 208, 209, 556, 195/2, 664, 267, 649, 648, 266, 264, 533, 220, 219, 523, 22/2, 72/2, 240, 623, 619, 239, 617, 522, 214, 213, 216, 288, 217, 211, 206, 711, 194/2, 710, 528, 643, 256, 254, 253, 255, 250, 252, 642, 201, 713, 245, 246, 692, 198/2, 691, 259, 260, 609, 610, 248, 247, 249, 697, 202, 572, 606, 599, 510, 421, 371, 673, 373, 672, 374, 422, 423, 424, 679, 190/10, 190/3, 190/6, 190/5, 190/4, 190/2, 190/1, 190/13, 190/8, 190/7, 680, 427, 428, 591, 694, 696, 693, 592, 429, 432, 435, 434, 433, 436, 437, 438, 439, 469, 470, 471, 468, 488, 479, 575, 195/1, Włodowo na działkach nr 271/1, 272/1, 272/2, 271/2 | budowa sieci wodociągowej z przyłączami | 17.11.2016 | Przyjeto wniosek 19.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Tuławki, na działkach nr 323/5, 313/7, 323/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.11.2016 | Przyjeto wniosek 19.12.2016 | |
Gmina Barczewo
|
Bark Wrócikowo na działkach nr 6/29, 6/33, Maruny na działkach nr 181, 18/10, 18/11, 18/18, 18/38, 18/40, 18/52
|
rozbudowa sieci wodociągowej
|
21.11.2016
|
Wycofano zgłoszenie 14.12.2016 | |
Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.
|
Bartołty Wielkie na działkach nr 274/1, 272, 265/3, 276/4, 264, 11, 3/5, 665, 666, 671, 679/1, 691, 9, 645
|
budowa sieci wodociągowej z przyłączami
|
21.11.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 22.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Naglady na działkach nr 65/2, 71/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.11.2016 | Przyjęto zgłoszenie 23.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Lipowo Kurkowskie na działkach nr 35/22, 321/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.11.2016 | Przyjęto zgłoszenie 23.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Bartąg, na działkach nr 621/10, 621/11
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
28.11.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 29.12.2016 | |
Irena Zadroga | Nowa Wieś Mała na działkach nr 229/8, 293/6 | budowa siei wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | 29.11.2016 | Wycofano zgłoszenie 23.12.2016 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Giławy na działkach nr 43/11, 43/12, 43/13, 43/14, 43/15, 43/16 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 5.12.2016 | Przyjeto wniosek 05.01.2017 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Trękusek na działce numer 5/62 | budowa sieci elektrycznej | 8.12.2016 | Przyjeto wniosek 09.01.2017 | |
Orange Polska S.A. | Dywity na działkach nr 273, 286/23, 287/14, 284, 289/4, 759/2, 759/15, 759/27, 759/28 | budowa sieci telekomunikacyjnej z przyłączami | 14.12.2016 | Przyjeto wniosek 16.01.2017 | |
Sebastian Maćkiewicz
|
Mokiny, na działkach nr 247, 144
|
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego
|
20.12.2016
|
Przyjeto wniosek 20.01.2017 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie
|
Kaplityny, na działkach nr 183/38, 183/39, 183/51, 183/52, 183/53, 183/54, 183/55, 183/56, 183/57
|
budowa sieci kablowej elektroenergetycznej
|
22.12.2016
|
Przyjęto zgłoszenie 23.01.2017 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Kieźliny, działka nr 641 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 2016-12-29 | Przyjęto zgłoszenie 31.01.2017 | |
Energa Operator S.A Oddział w Olsztynie | Nikielkowo, działka nr 124/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 2016-12-30 | Przyjęto zgłoszenie 24.01.2017 |