Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp.
|
Nazwa
inwestora
|
Adres inwestycji | Opis Projektu |
Data
dokonania
zgłoszenia
|
Status
zgłoszenia
|
1 | Iwona Sindrewicz | gm. Olsztynek obr Sudwa na dz nr 77/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.01.2023 | wycofano 05.01.2023 |
2 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 110/40, 110/32, 110/37 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.01.2023 | |
3 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 12/24, 317, 12/18, 12/19 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.01.2023 |
4 | Maciej Tumiński | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 464/5, 487, 591 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. z przyłączami | 04.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.01.2023 |
5 | BIOPOINT M. Jankowski M. Niewiadomski sp. j. | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 518/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 05.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.01.2023 |
6 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Świerkocin na dz nr 131/9, 131/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.01.2023 | |
7 | Piotr Lipnicki, Beata Skiba-Lipnicka | gm. Biskupiec obr Kobułty na dz nr 283/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 09.01.2023 | |
8 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 285/4, 285/3, 300, 280/2, 275/9, 275/7 275/11, 275/12 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 09.01.2023 | |
9 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz 3341/11, 53/37 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.01.2023 | |
10 | Maria i Karol Chrzon | gm. Biskupiec obr Zabrodzie Dworzec na dz nr 16 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 11.01.2023 | |
11 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 832/2, 243/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.01.2023 | |
12 | Marta Leszczyńska, Marek Cichy | gm. Olsztynek obr Drwęck na dz nr 152/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 16.01.2023 | |
13 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Lutek na dz nr 28/1, 28/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.01.2023 | |
14 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 244, 245 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.01.2023 | |
15 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr Piotraszewo na dz nr 6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.01.2023 | |
16 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 23/79 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.01.2023 | |
17 | Marzena Konopka | gm. Purda obr Kaborno na dz nr 28 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 19.01.2023 | |
18 | Andrzej Miniszewski | gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 58/1 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania | 19.01.2023 |