Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp.
|
Nazwa
inwestora
|
Adres inwestycji | Opis Projektu |
Data
dokonania
zgłoszenia
|
Status
zgłoszenia
|
70 | NEOTHERM Herzyk, Rutka, Nowak sp. komandytowa | gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 115 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | sprzeciw 11.04.2023 |
102 | Bożena i Adam Wilczęga | gm. Barczeo obr Barczewko na dz nr 682/21, 682/22, 682/23, 682/24, 682/25, 682/26, 682/27, 682/28, 682/29, 682/30, 682/31, 682/32, 683/33, 683/45, 683/60, 683/68 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej z przyłączami | 16.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.04.2023 |
106 | Krzysztof i Lidia Piskorscy | gm. Dobre Miasto obr Cerkiewnik na dz nr 185 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.04.2023 |
110 | Kamila Zakrzewska | gm. Barczewo obr Barczewko na dz nr 661 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 23.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
113 | Jarosław Kozłowski | gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 292/17 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 27.03.2023 | wycofano 05.05.2023 |
114 | Zenon Dzikowski | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 294/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
116 | Mateusz Faustman | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 179/8, 179/24, 179/25, 179/26, 179/29 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 28.03.2023 | |
117 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Świerkocin na dz nr 145/9, 146, 151/5, 151/8 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 28.03.2023 | wycofano 11.04.2023 |
119 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 177, 178/7, 178/8, 178/9, 178/23, 178/24, 178/25, 178/26, 178/27, 178/28, 178/29, 178/30, 178/30, 178/31, 178/32, 178/33, 178/34, 178/35, 178/36, 178/37, 178/38, 178/39, 178/40, 178/41, 178/42, 178/43, 178/44, 178/45, 178/46, 178/47, 178/48, 178/49, 178/50, 178/51, 178/52, 178/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
120 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Witramowo na dz nr 234/2, 237/2, 202/4, 193/4, 202/9, 193/7, 202/8, 193/5, 202/5 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 30.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.04.2023 |
121 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr nr 5 m. Dobre Miasto na dz nr 17, 18/1, 1 obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 16/6, 16/11, 16/8, 16/28, 16/12 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
122 | Ryszard Balicki | gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 40/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 03.04.2023 |
123 | Katarzyna Bazydło | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 224 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.04.2023 |
124 | Paweł Wołkowski | gm. Gietrwald obr Naglady na dz nr 195/30 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
125 | MMPG sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 6 m. Olsztynek na dz nr 7/2, 6 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 04.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
126 | 2MPROJEKT s.c. Jankowski Michał, Jakubowski Marek | gm. Dywity obr Myki na dz nr 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/40, 107/41, 107/44, 107/47, 107/48, 107/49, 107/50, 107/51, 107/52, 107/86 | budowa sieci wodociągowej i kan. Sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.04.2023 |
127 | Paweł Pecio | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 182/20, 182/21 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 05.04.2023 | |
128 | Jarosław Górecki | gm. Barczewo obr Rejczuchy-Zalesie na dz nr 225/15, 225/16, 225/17, 225/18, 225/19, 225/20 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | |
129 | Przemysław Włoczewski | gm. Gietrzwałd obr. Unieszewo 118/1 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 04.04.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
130 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 373, 268, 302, 232, 273/10 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.04.2023 |
131 | Daniel Rozbicki | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 06.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.04.2023 |
132 | Wpólnota Mieszkniowa ul. Moniuszki 2 | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 137/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 07.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
133 | Jan Warmiński | gm. Gietrzwałd obr Gietrzwałd na dz nr 233/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 12.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.04.2023 |
134 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Myki na dz nr 526, obr Kieźliny 427/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.05.2023 |
135 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr nr 2 Olsztynek na dz nr 15/51, 15/52 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
136 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 86, obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 337, 208, 202/1, 202/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetyczne | 18.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.04.2023 |
137 | Gmina Jonkowo | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 41/1, 41/2, 40, 39/26, 39/3, 39/19, 39/18, 39/14, 38/1, 57/2 | budowa sieci wodociągowej | 18.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.04.2023 |
138 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Śródka na dz nr 52/7, 122/1, 52/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
139 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 115/9, 115/8, 102/24, 102/76, 115/12, 116/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.04.2023 |
140 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwald obr Wotyty na dz nr 189/18, 189/13, 190/14, 190/3, 164/58, 163 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.04.2023 |
141 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Naglady na dz nr 64/3, 57/25, 57/24, 57/22, 57/20, 57/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.04.2023 |
142 | Adam i Marianna Zadroga | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 320 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
143 | Andrzej i Janina Graczyk | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 118/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.05.2023 |
144 | Cezary i Anita Żabińscy | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.04.2023 |
145 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 29/15, 29/12, 29/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2022 | Przyjęto zgłoszenie 11.05.2023 |
146 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr. Smolajny na dz nr 249 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
147 | Paweł Olber | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 273/2, 842/2, 877 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej i przyłącza | 26.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
148 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Podlejki na dz nr 75, 55/2, 52/3 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.05.2023 |
149 | Zdzisław Kondratowicz | gm. Barczewo obr Bark Wrócikowo na dz nr 9/25 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 27.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
150 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 124/35, 124/73, 124/67 | budowa gazociągu z przyłączem | 28.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.05.2023 |
151 | Simon i Anna Thake | gm. Stawiguda obr Kręsk na dz nr 2/3, 16/1 | budowa sieci kanalizacyjnej | 28.04.2023 | |
152 | Michał i Agnieszka Rogińscy | gm. Biskupiec obr nr 3 m. Biskupiec na dz nr 563 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
153 | Stanisław Szlachcikowski i Katarzyna Gaworek-Szlachcikowska | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 225/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
154 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 47/44, 47/80, 48/95, 48/94, 48/93, 48/91, 48/86, 48/88, 48/84 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.05.2023 |
155 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 233/71, 233/62 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
156 | Mieczysław Skowyrski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 317/39 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
157 | Jaroslaw Kozłowski | gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 292/17 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 05.05.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
158 | ENERGA Oświetlenie | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 75, 76/11, 76/10, 76/2, 76/8, 384 | budowa oświetlenia ulicznego | 05.05.2023 | |
159 | ENERGA Oświetlenie | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 475, 471, 15/2 | budowa oświetlenia ulicznego | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
160 | Lidia Resiak | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 57/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
161 | Radosław Łapka | gm. Olstynek obr Mierki na dz nr 239/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
162 | Bernard Chmielewski | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 405 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
163 | Jan Kuźniewski | gm. Olsztynek obr nr 5 m. Olsztynek na dz nr 56/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.05.2023 |
164 | Wspólnota Mieszkaniowa Aleja Róż 8A w Biskupcu | gm. Biskupiec obr nr 1 m. Biskupiec na dz nr 103/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 09.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
165 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Stękiny na dz nr 49/1, 96/2, 49/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
166 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 18/91, 18/92, 18/93, 18/94 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
167 | Marcelina Łopińska | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 130/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
168 | Magdalena Rzyp-Baluta | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 393 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
169 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 70, 38/35 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
170 | Grzegorz Podlewski | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 56/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
171 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Purda na dz nr 520 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 12.05.2023 | |
172 | Romuald Szubiak | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 56/15 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.05.2023 |
173 | Aleksander i Agnieszka Makulec | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 214/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 15.05.2023 | wycofano 17.05.2023 |
174 | Brygida Wiśniewska | gm. Purda obr Zgnilocha na dz nr 188 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 15.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
175 | MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 366, 245/103 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.05.2021 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
176 | Reinhold Raschkowski | gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 308/5 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.05.2021 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
177 | Energa Operator S.A | gm. Dywty obr Różnowo na dz nr 194/214, 194/234, 194/236, 194/213 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.05.2023 |
178 | Energa Operator S.A | gm. Olsztnek obr Mierki na dz nr 80/12, 276/1, 80/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
179 | Zygmunt Czwarnóg | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 27/99 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.05.2023 |
180 | Jan Rumiński | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 258, 295/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
181 | Mariusz Bogacki | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 194, 195 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.05.2023 | |
182 | Laboratorium Galenowe Olsztyn | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 185/24, obr Dywity na dz nr 269/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 18.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
183 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 23/90, 127 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
184 | Michał Saracen, Kinga Niewiadomska-Saracen | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 124 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
185 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Gąsiorowo na dz nr 5/41, 5/80 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.05.2023 |
186 | Iwona Podgórska | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 67 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.05.2023 |
187 | Stanisław Godlewski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/52 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.05.2023 |
188 | Wojciech i Elżbieta Jabłońscy | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 301/68 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.05.2023 | |
189 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 132/1, 143/8, 143/13 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.05.2023 | |
190 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 759/15, 758/2, 758/12, 758/13, 758/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | |
191 | Andrzej Milewski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 141/97 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.05.2023 |
192 | Energa Operator S.A | gm. Gierzwałd obr. Natreki na dz nr 3340/24, 65/3, 131/24, 131/23, 131/21, 131/15, 131/16, 131/17, 131/18, 131/19, 131/20, 132, 138/1, 131/7, 131/8, 131/12, 135, 139/14 gm. Stawiguda obr. Tomaszkowo na dz nr 391/65, 391/64, 517, 500, 501, 502, 391/70, 391/26, 391/90, 391/106, 523, 526 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.05.2023 |
193 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 47/44, 248/23 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.05.2023 |
194 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 249/24, 775/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.05.2023 |
195 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Purda obr Ostrzeszewo na dz nr 3/16, 3/9, 47/1, 3/8 | budowa gazociągu z przyłączem | 25.05.2023 | |
196 | Zbigniew Baca | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo 131/35 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 25.05.2023 | |
197 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 324, 320/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 26.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.06.2023 |
198 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm Dywity obr Dwity na dz nr 838/8, 272/8, 272/7, 273/2, 272/1, 272/6, 835/5, 838/18, 276/43, 838/17 | budowa gazociągu z przyłączem | 29.05.2023 | |
199 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 86/22, 93 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 29.05.2023 | |
200 | Izabela Piotrowska | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 327/27 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 30.05.2023 | |
201 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 75/80, 75/135, 75/136, 75/137, 75/138, 75/140, 75/126, 75/128 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.05.2023 | |
202 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 170/42 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 30.05.2023 | |
203 | Jeronimo Martins Polska S.A. | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 9/1, 9/3, 276/2, 288/2 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 31.05.2023 | |
204 | Jerzy Piórkowski | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 178/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 01.06.2023 |