Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp. | Nazwa inwestora | Adres inwestycji | Opis Projektu | Data dokonania zgłoszenia | Status zgłoszenia |
274 | Agnieszka Myszka | gm. Barczewo obr Lamkowo na dz nr 568/18 | budowa sieci wodociągowej | 21.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 03.11.2023 |
298 | Michał Jankowski | gm. Dywity obr. Ługwałd na dz. nr 56/101, 56/104, 56/108 | budowa sieci wodociągowej i przyłącza wodociagowe | 08.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 09.11.2023 |
305 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Gietrzwałd obr. Naterki na dz. nr geod. 130/8, 143, 152, 372/7 | budowa gazociagu ś/ć PE dn63 i przyłącza gazowego ś/ć PE dn25 | 09.08.2023 | |
326 | Łukasz Jastrzębski | gm. Biskupiec obr Najdymowo na dz nr 182/30 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 23.08.2023 | sprzeciw 18.10.2023 |
344 | Teresa Manicz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 90 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.10.2023 |
366 | Spółdzielnia Mieszkaniowa "OZDOBA" | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 109/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 22.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 19.10.2023 |
383 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 287/74 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.10.2023 |
385 | Dorota Wołodkowicz | gm. Purda obr Nowa Wieś na dz nr 279/41 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 05.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.10.2023 |
386 | Energa Operator S.A. | gm. Kolno obr Górkowo na dz nr 100/58, 100/4 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 05.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.10.2023 |
387 | Gmina Barczewo | gm. Barczewo obr nr 1 m. Barczewo na dz nr 35/5, 47/7, 102, 122 obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 86, 133, 209, obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 3/68, 160, 212/4, 194/17 | budowa monitoringu z siecią elektroenergetyczną | 18.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.10.2023 |
388 | Energa Operator S.A. | gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 109/28, 109/85 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.10.2023 |
394 | Bartłomiej Jakubiak | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 805/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.10.2023 |
395 | Adam Augustyniak | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 114/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.10.2023 | sprzeciw 23.10.2023 |
396 | Eugeniusz Karpiński | gm. Dobre Miasto obr nr 3 m. Dobre Miasto na dz nr 7/37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.10.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.10.2023 |
397 | Gmina Olsztynek | gm. Olsztynek obr nr 5 m. Olsztynek na dz nr 6 | sieci: elektroenergetyczne obejmujące napięcie znamionowe nie wyższe niż 1 kV, Budowa oświetlenia stadionu miejskiego |
16.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.10.2023 |
398 | Zygmunt Brzostek | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 189/108 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.10.2023 |
399 | Mariusz Ilewicz | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 832 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 16.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.10.2023 |
400 | Anna Kondratowicz-Częczek | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 68/18 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.10.2023 |
401 | Marlena Fijałkowska-Kopyrska Andrzej Kopyrski | gm. Olsztynek obr Maróz na dz nr 409/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.10.2023 |
402 | Ewa i Jacek Walewscy | gm. Biskupiec obr Nikielkowo na dz nr 187/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 18.10.2023 | sprzeciw 24.10.2023 |
403 | Energa Operator S.A. | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 190/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.10.2023 |
404 | Gmina Purda | gm. Purda obr. Silice na dz nr 5/4, 5/5 , obr. Patryki na dz nr 3/3, 13, 25/23, 25/27, 25/31, 25/34, 25/44, 27, 32, 34/2, 34/3, 34/5, 34/6, 35/2, 36/4, 37/1, 37/2, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 43, 44, 45/1, 45/5, 82/2, 91, 92, 99, 108, 113, 128/1, 128/12, 128/29, 128/31, 128/36, 128/37, 128/50, 129, 130/1, 130/2, 131/2, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/6, 134/1, 135, 138, 146, 147, 148, 150, 151, 153, 154, 155/1, 155/3, 155/5, 155/6, 156/3, 156/6, 156/7, 157, 158, 162/2, 164/1, 164/2, 170/1, 170/2, 170/3, 171, 172/3, 173, 205, 207/1, 207/2, 208/1, 212, 213/3, 213/4, 213/6, 213/7, 213/9, 213/10, 213/13, 213/15, 213/16, 213/17, 213/21, 213/24, 214/2, 215, 217/2, 217/4, 223, 224/1, 224/2, 225/1, 225/6, 225/8, 226, 227, 229, 230, 231, 233/3, 233/4, 233/5, 233/6, 233/7, 233/9, 235/2, 235/5, 235/6, 236/2, 236/4, 236/7, 239, 240, 242/2, 242/31, 242/33, 242/35, 245/1, 245/2, 245/4, 245/7, 245/10, 255, 259/10, 259/11, 259/14, 259/15, 259/17, 259/18, 259/19, 262, 263, 271/3, 271/5, 327/6, 327/9, 327/10, 327/11, 327/17, 327/18, 327/22, 327/23, 327/24, 327/29, 327/30, 327/31, 327/32, 327/33, 327/34, 327/35, 329/7, 329/10, 329/13, 329/15, 331/16 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 20.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.11.2023 |
405 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Nowa Kaletka na dz nr 3422/5, 236/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.10.2023 |
406 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 81/3 81/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.10.2023 |
407 | Ryszard Żyźniewski | gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 373/9, 373/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.11.2023 |
408 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 24, 125, 2 obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 459/29, 459/32, 459/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.11.2023 |
409 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 406/49, 406/165 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 27.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.10.2023 |
410 | Piotr Pijarczyk | gm. Purda obr Patryki na dz nr 245/4 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 27.10.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
411 | Robert Szwałek | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 194/63, 194/222, 194/139, 194/150, 194/160 | budowa sieci wodociągowej z przyłączami | 27.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 03.11.2023 |
412 | Hebryk i Monika Dębowscy | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 228/13 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.10.2023 |
413 | Waldemar Roszyński | gm. Gietrzwald obr Unieszewo na dz nr 227 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.11.2023 |
414 | Gmina Jeziorany | gm. Jeziorany obr Krokowo na dz nr 65/1, 66, 62, 271 | budowa sieci wodociągowej | 30.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.11.2023 |
415 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 166/20, 166/28 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 28.11.2023 |
416 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 18, 163, 164, 170 | budowa gazociągu z przyłączem | 31.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.11.2023 |
417 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 230/37, 230/30, 230/45, 230/47, 230/49 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 31.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.11.2023 |
418 | Gmina Gietrzwałd | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 178/14, 177/11, 178/9 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 03.11.2023 | wycofano 16.11.2023 |
419 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Pawłowo na dz nr 51/14, 51/9, 51/16, 51/10, 51/8, 51/7 | budowa linni kablowej elektroenergetycznej | 03.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.11.2023 |
420 | Anna Kudosz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 97/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.11.2023 |
421 | Zbigniew Ilewicz | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 832 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 03.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.11.2023 |
422 | Energa Operator S.A. | gm. Gietrzwald obr Naterki na dz nr 44/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 31.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.11.2023 |
423 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Ruś na dz nr 633, 114/4, 1/17, 1/14, 1/42, 15/18, 1/37, 1/19, 1/35, 15/14 | budowa linni kablowej elektroenergetycznej | 06.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.11.2023 |
424 | Wojciech Murawa, Jolanta Osiecka-Murawa | gm. Jonkowo obr Stękiny na dz nr 44 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 06.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.11.2023 |
425 | Wspólnota Mieszkaniowa Malczewskiego 4 | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto n a dz nr 347 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 06.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.11.2023 |
426 | Andrzej i Elżbieta Figa | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 48/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.11.2023 | |
427 | Jan i Bogusława Miszkiel | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 282/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.11.2023 |
428 | Przemysław Irski | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 286/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.11.2023 | wycofano 13.11.2023 |
429 | Jolanta i Kazimierz Sobczak | gm. Olsztynek obr Kurki na dz nr 29/5 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 08.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.11.2023 |
430 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr Cerkiewnik na dz nr 325/85 | budowa linni kablowej elektroenergetycznej | 08.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 21.11.2023 |
431 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 845/26 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.11.2023 |
432 | Daniel Pokropski | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 121/61, 121/55 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączem | 20.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.11.2023 |
433 | Energa Oświetlenie sp. z o.o. Grupa Orlen | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 43/12, 43/8, 39, 38/4, 33, 21/2, 22 | budowa sieci oświetlenia ulicznego | 10.11.2023 | |
434 | Gmina Gietrzwałd | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 168, 169 | budowa linni kablowej elektroenergetycznej | 09.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.11.2023 |
435 | Mirosław Czapliński | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 185/115, 185/72, 185/82, 185/105 | budowa sieci wodociągowej | 15.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.11.2023 |
436 | Marcin Topczyński | gm. Olsztynek obr nr 1 m. Olsztynek na dz nr 96/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 15.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.11.2023 |
437 | Roman Koszewski | gm. Dywity obr Zalbki na dz nr 116/4, 116/10, 116/19 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 16.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.12.2023 |
438 | Andrzej Ejma | gm. Dywity obr Ługwald na dz nr 185/99, 185/105 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 16.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.12.2023 |
439 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Silice na dz nr 50, 33/25, 33/24, 33/13, 33/26 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.11.2023 |
440 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Ostrzeszewo na dz nr 3/16, 3/20, 3/7, 3/9, 3/8, 47/1, 47/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.11.2023 |
441 | Danuta Chomej | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 78 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 17.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.11.2023 |
442 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 87/1, 193, 88/4, 88/9, 88/17, 95/14, 95/4, 93/2 | budowa linni kablowej elektroenergetycznej | 17.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 21.11.2023 |
443 | Zdzisław Gudojć | gm. Świątki obr Kwiecewo na dz nr 134/9 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 20.11.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
444 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 108/1, 114/18, obr. Tomaszkowo na dz nr 45/8, 43/108, 43/75, 433/100, 43/66, 43/96, 43/94, 43/92, 43/90, 43/88, 43/86, 43/84, 43/82 | budowa gazociągu z przyłączami | 21.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.11.2023 |
445 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Nowe Włóki na dz nr 29/6, 25/12, 25/6, 25/10, 30, 29/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.12.2023 |
446 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 443, 446/2, 165/9, 165/8, 426 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 21.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.11.2023 |
447 | Marcin Dobrosielski | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 34/19, 318/3, 660/1, 660/5 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 22.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.12.2023 |
448 | Gmina Stawiguda | gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 191, 193/2, 193/5, 194/6, 194/8, 2/1, 200, 201/3, 201/4, 3/12, 447/7, 451/5, 198/4, 3/56 | budowa sieci oświetlenia ulicznego | 16.11.2023 | |
449 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 335/6, 268/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.11.2023 | wycofano 30.11.2023 |
450 | Energa Operator S.A. | gm. Jonkowo obr Łomy na dz nr 216, 215/7, 215/4 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.11.2023 | |
451 | Daniel Latek | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 129/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 23.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.11.2023 |
452 | Jacek Kaczmarski | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 267 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 23.11.2023 | |
453 | Tadeusz Brojewski | gm. Biskupiec obr Ruklawki na dz nr 209/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 24.11.2023 | |
454 | Tadeusz Brojewski | gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 207/10 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanych budynków i 3 zbiorników na gaz | 24.11.2023 | |
455 | Tadeusz Brojewski | gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 207/11 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 24.11.2023 | |
456 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Świętajny na dz nr 10/2, 26/21, 30/2, 33/2, 10/4 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 24.11.2023 | |
457 | Egger Zarządzanie Aktywami sp. z o.o. | gm. Biskupiec obr Parleza Wielka na dz nr 7/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 24.11.2023 | |
458 | Energa Operator S.A. | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 450, 51/72 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.11.2023 | wycofano 28.11.2023 |
459 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Jonkow oobr Warkały na dz nr 80/17, 80/18, 80/21 | budowa gazociągu z przyłączem | 28.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.12.2023 |
460 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Bartołty Wielkie na dz nr 665, 691, 671, 679/1, 668, 669/3, 670/3, 11, 3/6, 3/7, 667, 666 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej, demontaż inii napowietrznej | 29.11.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.12.2023 |
461 | Grażyna Wojczuk | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 137/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 01.12.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.12.2023 |
462 | P.H.U. Radoslaw Jakub Żebrowski | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 137/6, 137/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 01.12.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.12.2023 |
463 | Energa Operator S.A. | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 292/10, 292/11 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 04.12.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.12.2023 |
464 | Jacek Ciesielski | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 164/35 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 04.12.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
465 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 12/18, 12/37 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.12.20223 | Przyjęto zgłoszenie 11.12.2023 |
466 | Zbigniew Mozol | gm. Gietrzwałd obr Gietrzwałd na dz nr 112/8, 112/9 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.12.2023 | |
467 | Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna w Olsztynku | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 270/1, 270/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.12.2023 | |
468 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Kurki na dz nr 31/4, 78 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.12.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.12.2023 |
469 | Teresa Dudek | gm. Kolno obr Lutry na dz nr 271/3, 271/2 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 12.12.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.12.2023 |
470 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr Barcikowo na dz nr 505, 506, 113/1, 114/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.12.2023 |