Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp.
|
Nazwa
inwestora
|
Adres inwestycji | Opis Projektu |
Data
dokonania
zgłoszenia
|
Status
zgłoszenia
|
116 | Mateusz Faustman | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 179/8, 179/24, 179/25, 179/26, 179/29 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 28.03.2023 | wycofano 05.07.2023 |
127 | Paweł Pecio | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 182/20, 182/21 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 05.04.2023 | sprzeciw 16.05.2023 |
128 | Jarosław Górecki | gm. Barczewo obr Rejczuchy-Zalesie na dz nr 225/15, 225/16, 225/17, 225/18, 225/19, 225/20 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
138 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Śródka na dz nr 52/7, 122/1, 52/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
143 | Andrzej i Janina Graczyk | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 118/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.05.2023 |
145 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 29/15, 29/12, 29/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2022 | Przyjęto zgłoszenie 11.05.2023 |
146 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr. Smolajny na dz nr 249 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
147 | Paweł Olber | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 273/2, 842/2, 877 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej i przyłącza | 26.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
148 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Podlejki na dz nr 75, 55/2, 52/3 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.05.2023 |
149 | Zdzisław Kondratowicz | gm. Barczewo obr Bark Wrócikowo na dz nr 9/25 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 27.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
150 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 124/35, 124/73, 124/67 | budowa gazociągu z przyłączem | 28.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.05.2023 |
151 | Simon i Anna Thake | gm. Stawiguda obr Kręsk na dz nr 2/3, 16/1 | budowa sieci kanalizacyjnej | 28.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.06.2023 |
152 | Michał i Agnieszka Rogińscy | gm. Biskupiec obr nr 3 m. Biskupiec na dz nr 563 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
153 | Stanisław Szlachcikowski i Katarzyna Gaworek-Szlachcikowska | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 225/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
154 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 47/44, 47/80, 48/95, 48/94, 48/93, 48/91, 48/86, 48/88, 48/84 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.05.2023 |
155 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 233/71, 233/62 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
156 | Mieczysław Skowyrski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 317/39 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
157 | Jaroslaw Kozłowski | gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 292/17 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 05.05.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
158 | ENERGA Oświetlenie | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 75, 76/11, 76/10, 76/2, 76/8, 384 | budowa oświetlenia ulicznego | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.06.2023 |
159 | ENERGA Oświetlenie | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 475, 471, 15/2 | budowa oświetlenia ulicznego | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
160 | Lidia Resiak | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 57/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
161 | Radosław Łapka | gm. Olstynek obr Mierki na dz nr 239/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
162 | Bernard Chmielewski | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 405 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
163 | Jan Kuźniewski | gm. Olsztynek obr nr 5 m. Olsztynek na dz nr 56/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.05.2023 |
164 | Wspólnota Mieszkaniowa Aleja Róż 8A w Biskupcu | gm. Biskupiec obr nr 1 m. Biskupiec na dz nr 103/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 09.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
165 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Stękiny na dz nr 49/1, 96/2, 49/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
166 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 18/91, 18/92, 18/93, 18/94 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
167 | Marcelina Łopińska | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 130/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
168 | Magdalena Rzyp-Baluta | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 393 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
169 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 70, 38/35 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
170 | Grzegorz Podlewski | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 56/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
171 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Purda na dz nr 520 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 12.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.05.2023 |
172 | Romuald Szubiak | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 56/15 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.05.2023 |
173 | Aleksander i Agnieszka Makulec | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 214/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 15.05.2023 | wycofano 17.05.2023 |
174 | Brygida Wiśniewska | gm. Purda obr Zgnilocha na dz nr 188 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 15.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
175 | MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 366, 245/103 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.05.2021 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
176 | Reinhold Raschkowski | gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 308/5 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.05.2021 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
177 | Energa Operator S.A | gm. Dywty obr Różnowo na dz nr 194/214, 194/234, 194/236, 194/213 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.05.2023 |
178 | Energa Operator S.A | gm. Olsztnek obr Mierki na dz nr 80/12, 276/1, 80/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
179 | Zygmunt Czwarnóg | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 27/99 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.05.2023 |
180 | Jan Rumiński | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 258, 295/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
181 | Mariusz Bogacki | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 194, 195 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.07.2023 |
182 | Laboratorium Galenowe Olsztyn | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 185/24, obr Dywity na dz nr 269/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 18.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
183 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 23/90, 127 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
184 | Michał Saracen, Kinga Niewiadomska-Saracen | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 124 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
185 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Gąsiorowo na dz nr 5/41, 5/80 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.05.2023 |
186 | Iwona Podgórska | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 67 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.05.2023 |
187 | Stanisław Godlewski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/52 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.05.2023 |
188 | Wojciech i Elżbieta Jabłońscy | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 301/68 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.05.2023 |
189 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 132/1, 143/8, 143/13 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.05.2023 |
190 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 759/15, 758/2, 758/12, 758/13, 758/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.05.2023 |
191 | Andrzej Milewski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 141/97 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.05.2023 |
192 | Energa Operator S.A | gm. Gierzwałd obr. Natreki na dz nr 3340/24, 65/3, 131/24, 131/23, 131/21, 131/15, 131/16, 131/17, 131/18, 131/19, 131/20, 132, 138/1, 131/7, 131/8, 131/12, 135, 139/14 gm. Stawiguda obr. Tomaszkowo na dz nr 391/65, 391/64, 517, 500, 501, 502, 391/70, 391/26, 391/90, 391/106, 523, 526 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.05.2023 |
193 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 47/44, 248/23 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.05.2023 |
194 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 249/24, 775/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.05.2023 |
195 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Purda obr Ostrzeszewo na dz nr 3/16, 3/9, 47/1, 3/8 | budowa gazociągu z przyłączem | 25.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.06.2023 |
196 | Zbigniew Baca | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo 131/35 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 25.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.06.2023 |
197 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 324, 320/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 26.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.06.2023 |
198 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm Dywity obr Dwity na dz nr 838/8, 272/8, 272/7, 273/2, 272/1, 272/6, 835/5, 838/18, 276/43, 838/17 | budowa gazociągu z przyłączem | 29.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.06.2023 |
199 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 86/22, 93 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 29.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.06.2023 |
200 | Izabela Piotrowska | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 327/27 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 30.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 31.05.2023 |
201 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 75/80, 75/135, 75/136, 75/137, 75/138, 75/140, 75/126, 75/128 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.06.2023 |
202 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 170/42 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 30.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.06.2023 |
203 | Jeronimo Martins Polska S.A. | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 9/1, 9/3, 276/2, 288/2 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 31.05.2023 | |
204 | Jerzy Piórkowski | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 178/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 01.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.06.2023 |
205 | Grażyna Tomaszewska | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 121/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 01.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.06.2023 |
206 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 158, 406/127, 406/114 | budowa gazociągu z przyłączem | 02.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.06.2023 |
207 | Ryszard Obolewicz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 48/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 02.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.06.2023 |
208 | Spółdzielnia Mieszkaniowa "OZDOBA" | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 386/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 02.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.06.2023 |
209 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 177 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 02.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.06.2023 |
210 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kryniczna 7, Biskupiec | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 209/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 05.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.06.2023 |
211 | Hurtowania Insatlacyjno-Sanitarno-Budowlana "ZBIWAN" Zbigniew Pieniak | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 173/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 06.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.06.2023 |
212 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Pluski na dz nr 35/50, 40 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 07.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.06.2023 |
213 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynke obr Lutek na dz nr 4/12, 1/12, 19 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 07.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.06.2023 |
214 | Sylwia Fanderska | gm. Dywity obr Redykajny na dz nr 114/22 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 07.06.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
215 | Krzysztof Piłat | gm. Dobre Miasto obr Cerkiewnik na dz nr 179/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 07.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.06.2023 |
216 | Iwona Majchrzak | gm. Jonkowo obr Warkaly na dz nr 80/18 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 13.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.06.2023 |
217 | Mariusz Pawelecz | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 46/44 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 13.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.06.2023 |
218 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 593, 530/32, 530/27 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.06.2023 |
219 | Przemysław i Katarzyna Rekita | gm. Barczewo obr nr 1 m. Barczewo na dz nr 55/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 13.06.2023 | wycofano 21.06.2023 |
220 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr Swobodna na dz nr 17, 8/10 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.06.2023 |
221 | Energa Operator S.A | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 256/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.06.2023 |
222 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Leszno na dz nr 12/4, 51/1, 9, 5/19, 5/20, 5/21, 5/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.06.2023 |
223 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Ruś na dz nr 1/14, 1/24 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.06.2023 |
224 | Janusz Kamiński | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 297/1, 821/2, 822, 823, 824, 825, 826, 827 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanit. z przyłączami | 15.06.2023 | wycofano 26.06.2023 |
225 | Tadeusz Kuzioła | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 208/13 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 28.06.2023 |
226 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 284, 285, 439, 441/10, 441/4, 46, 474/3, 475, 476/43 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.06.2023 | |
227 | Robert Skerda | gm. Purda obr Kaborno na dz nr 91/1 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 16.06.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
228 | Piotr Mac | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 381 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.06.2023 |
229 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Gąsiorowo na dz nr 5/41 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.06.2023 |
230 | Błażej Obrębski | gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 40/39 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 19.06.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
231 | Andrzej Cetra | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 53/8, 53/18, 53/19 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 20.06.2023 | |
232 | Egger Zarządzanie Aktywami sp. z o.o. | gm. Biskupiec obr Parleza Wielka na dz nr 7/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 21.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.07.2023 |
233 | Ewa Lewandowska | gm. Dobre Miasto obr nr 5 m. Dobre Miasto na dz nr 56 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 21.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 28.06.2023 |
234 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr Praslity na dz nr 165, 166, 57, 346/12, 246/13, 346/15, 346/17 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.06.2023 | |
235 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 271/12, 271/14, 271/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.06.2023 |
236 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 91/40, 91/47, 91/46, 91/44 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.06.2023 |
237 | Agnieszka Małaszkin | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 727 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 23.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 28.06.2023 |
238 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 52/71, 52/73, 52/86, 52/87 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 26.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.07.2023 |
239 | Teresa Kuchcińska | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 40 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 28.06.2023 |
240 | Monika i Marcin Karczewscy | gm. Dywity obr Ługwald na dz nr 121/32 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 28.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.07.2023 |
241 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 1/46, 70 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.07.2023 |
242 | Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie | gm. Jonkowo obr Godki na dz nr 36, 95/3 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 30.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
243 | Marek Bastek | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 314/11 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 30.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.07.2023 |
244 | Adam Pawłowski | gm. Gietrzwałd obr Łupstych na dz nr 342/27 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 03.07.2023 | |
245 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 86/22, 93 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
246 | Dariusz Jarosiewicz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 51/34 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
247 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr nr 1 m. Olsztynek na dz nr 5/3 obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 289/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 06.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
248 | Krys-Pol sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 55 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. | 06.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.07.2023 |
249 | Karolina Biłyj | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 197/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
250 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 334/59 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.07.2023 |
251 | Roman i Jadwiga Dąbkowscy | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 110, 111 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.07.2023 |
252 | Justyna Perzanowska | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 165/5, 166 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.07.2023 |
253 | Cezary i Beata Daniszewscy | gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 149/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.07.2023 |
254 | Agnieszka Myszka | gm. Barczewo obr Lamkowo na dz nr 568/18 | budowa sieci wodociągowej | 07.07.2023 | wycofano 17.07.2023 |
255 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Maróz na dz nr 59/14, 59/16, 59/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.07.2023 |
256 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 1/34, 1/41, 1/46 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.07.2023 |
257 | Czesałw Januszek | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 173 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
258 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 296, 365/2, 371/1, 378/1, 379/1, 379/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.07.2023 | |
259 | Piotr Klucznik | gm. Purda obr ostzrszewo na dz nr 6/37, 6/40, 6/58, 6/19, 6/18, 6/22 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 12.07.2023 | |
260 | MAX-Light sp. z o.o. | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 186/4, 187 | budowa sieci elektorenetgetycznej oświetlenia ulicznego | 13.07.2023 | |
261 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 342/4, 343/12, 343/14, 343/15, 343/16, 343/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.07.2023 |
262 | ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 17/27, 17/44, 14/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.07.2023 | |
263 | Marcin Zajączkowski | gm. Purda obr Zgniłocha na dz nr 28/21 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.07.2023 | |
264 | Bożena Szwecka | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 121/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
265 | Mysakowscy Malwina i Łukasz | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 100 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | |
266 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Bukwałd na dz nr 151/1, 151/2, 151/3, 152 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.07.2023 |
267 | Dorota Łukanty | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 150 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
268 | Piotr Szczęsny | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 321/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | |
269 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Kieźliny 406/114, 406/387, 406/388, 406/361 | budowa gazociągu z przyłączem | 18.07.2023 | |
270 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 178/70, 178/71, 177 | budowa gazociągu z przyłączem | 18.07.2023 | |
271 | Ryszard i Mateusz Brudzyński | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 117 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.07.2023 | |
272 | Wspólnota Mieszkaniowa Waplewo 39 | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 154/16 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.07.2023 | |
273 | Gmina Jeziorany | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 36/2, 41/1, 41/4 | przebudowa sieci kanalizacji deszczowej | 20.07.2023 | |
274 | Agnieszka Myszka | gm. Barczewo obr Lamkowo na dz nr 568/18 | budowa sieci wodociągowej | 21.07.2023 | |
275 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 183/43, 183/46, 183/52, 183/9 | budowa gazociągu z przyłączem | 24.07.2023 |