Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp. | Nazwa inwestora | Adres inwestycji | Opis Projektu | Data dokonania zgłoszenia | Status zgłoszenia |
116 | Mateusz Faustman | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 179/8, 179/24, 179/25, 179/26, 179/29 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 28.03.2023 | wycofano 05.07.2023 |
128 | Jarosław Górecki | gm. Barczewo obr Rejczuchy-Zalesie na dz nr 225/15, 225/16, 225/17, 225/18, 225/19, 225/20 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
181 | Mariusz Bogacki | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 194, 195 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.07.2023 |
203 | Jeronimo Martins Polska S.A. | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 9/1, 9/3, 276/2, 288/2 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 31.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.07.2023 |
226 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 284, 285, 439, 441/10, 441/4, 46, 474/3, 475, 476/43 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 31.07.2023 |
231 | Andrzej Cetra | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 53/8, 53/18, 53/19 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 20.06.2023 | sprzeciw 23.08.2023 |
232 | Egger Zarządzanie Aktywami sp. z o.o. | gm. Biskupiec obr Parleza Wielka na dz nr 7/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 21.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.07.2023 |
234 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr Praslity na dz nr 165, 166, 57, 346/12, 246/13, 346/15, 346/17 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.07.2023 |
238 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 52/71, 52/73, 52/86, 52/87 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 26.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.07.2023 |
240 | Monika i Marcin Karczewscy | gm. Dywity obr Ługwald na dz nr 121/32 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 28.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.07.2023 |
241 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 1/46, 70 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.07.2023 |
242 | Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie | gm. Jonkowo obr Godki na dz nr 36, 95/3 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 30.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
243 | Marek Bastek | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 314/11 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 30.06.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.07.2023 |
244 | Adam Pawłowski | gm. Gietrzwałd obr Łupstych na dz nr 342/27 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 03.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.07.2023 |
245 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 86/22, 93 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
246 | Dariusz Jarosiewicz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 51/34 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
247 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr nr 1 m. Olsztynek na dz nr 5/3 obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 289/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 06.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
248 | Krys-Pol sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 55 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. | 06.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.07.2023 |
249 | Karolina Biłyj | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 197/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.07.2023 |
250 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 334/59 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.07.2023 |
251 | Roman i Jadwiga Dąbkowscy | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 110, 111 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.07.2023 |
252 | Justyna Perzanowska | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 165/5, 166 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.07.2023 |
253 | Cezary i Beata Daniszewscy | gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 149/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.07.2023 |
254 | Agnieszka Myszka | gm. Barczewo obr Lamkowo na dz nr 568/18 | budowa sieci wodociągowej | 07.07.2023 | wycofano 17.07.2023 |
255 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Maróz na dz nr 59/14, 59/16, 59/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.07.2023 |
256 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 1/34, 1/41, 1/46 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.07.2023 |
257 | Czesałw Januszek | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 173 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
258 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 296, 365/2, 371/1, 378/1, 379/1, 379/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.08.2023 |
259 | Piotr Klucznik | gm. Purda obr ostzrszewo na dz nr 6/37, 6/40, 6/58, 6/19, 6/18, 6/22 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 12.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.07.2023 |
260 | MAX-Light sp. z o.o. | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 186/4, 187 | budowa sieci elektorenetgetycznej oświetlenia ulicznego | 13.07.2023 | wycofano 26.07.2023 |
261 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 342/4, 343/12, 343/14, 343/15, 343/16, 343/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.07.2023 |
262 | ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 17/27, 17/44, 14/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.08.2023 |
263 | Marcin Zajączkowski | gm. Purda obr Zgniłocha na dz nr 28/21 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 31.07.2023 |
264 | Bożena Szwecka | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 121/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
265 | Mysakowscy Malwina i Łukasz | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 100 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | wycofano 27.07.2023 |
266 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Bukwałd na dz nr 151/1, 151/2, 151/3, 152 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.07.2023 |
267 | Dorota Łukanty | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 150 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.07.2023 |
268 | Piotr Szczęsny | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 321/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.07.2023 |
269 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Kieźliny 406/114, 406/387, 406/388, 406/361 | budowa gazociągu z przyłączem | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.07.2023 |
270 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 178/70, 178/71, 177 | budowa gazociągu z przyłączem | 18.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 21.07.2023 |
271 | Ryszard i Mateusz Brudzyński | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 117 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.07.2023 |
272 | Wspólnota Mieszkaniowa Waplewo 39 | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 154/16 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.07.2023 |
273 | Gmina Jeziorany | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 36/2, 41/1, 41/4 | przebudowa sieci kanalizacji deszczowej | 20.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.07.2023 |
274 | Agnieszka Myszka | gm. Barczewo obr Lamkowo na dz nr 568/18 | budowa sieci wodociągowej | 21.07.2023 | |
275 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 183/43, 183/46, 183/52, 183/9 | budowa gazociągu z przyłączem | 24.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.07.2023 |
276 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 9/7, 70 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.09.2023 |
277 | Wspólnota Mieszkaniowa Waplewo 38 | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 154/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 26.07.2023 | |
278 | Irena Olszewska | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 188/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 26.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.08.2023 |
279 | Jarosław Wróbel | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 302/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 26.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.08.2023 |
280 | Dorota i Zbigniew Łukasiak | gm. Stawiguda obr Pluski na dz nr 273/17 | rozbudowa i przebudowa budynku mieszklanego jednorodzinnego | 26.07.2023 | |
281 | Zbigniew Kowalewski | gm. Dywity obr Rozgity na dz nr 40 obr Spręcowo na dz nr 235/3, 352, 350/64, 350/63, 350/1, 350/14, 350/13, 350/12, 350/44 | budowa sieci wodociągowej | 26.07.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.08.2023 |
282 | Energa Operator S.A | gm. Purdao obr Purda na dz nr 711/5, 497, 519/14, 499, 494/5, 490, 493 | przebudowa sieci elektroenergetycznej | 27.07.2023 | sprzeciw 28.08.2023 |
283 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Stekiny na dz nr 131/1, 140/2, 131/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 28.07.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.08.2023 |
284 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 490/73 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 31.07.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.08.2023 |
285 | Gmina Purda | gm. Purda obr Klewki na dz nr 89/1, 20, 8/38, 86/1, 89/2, 89/3, 8/84, 8/86, 9/16, 8/26, 8/27, 8/105, 8/37, 8/150, 8/34, 8/87, 8/85 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 09.08.2023 |
286 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Orła Bialego 4 | gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 56 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 14.08.2023 |
287 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Malczewskiego 5 | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 302 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 14.08.2023 |
288 | Makowskie Przedsiebiorstwo Usłu Komunalnych Katarzyna Drejka | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 388 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 14.08.2023 |
289 | Marcin Łubkowski | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 755/5 | przebudowa gazociągu niskiego ciśnienia | 02.08.2023 | |
290 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 194/10, 194/15, 194/23 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 02.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.09.2023 |
291 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 70/27, 70/4, 405/7, 405/5, 315, 72/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 03.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 06.09.2023 |
292 | Dariusz Lipka | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 452 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.08.2023 | |
293 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Bartąg dz nr 746, 748, 749 | budowa sieci kablowej nN do zasilania w energię elektryczną zespołu budynków jednorodzinnych | 03.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 17.08.2023 |
294 | Energa Oświetlenie Sp. z o.o. | m. Biskupiec obr. 4 ul. Niepodległości i Kościuszki | budowa instalacji oświetleniowej drogowej ulic Niepodległości i Kościuszki | 04.08.2023 | |
295 | Dorota Machoshak | gm. Barczewo obr. Nikielkowo na dz. nr 126/65, 126/64, 126/35, 126/13 | budowa sieci wodociągowej oraz przyłącza wodociągowego | 07.08.2023 | |
296 | Rafał Lubkiewicz | gm.Dobre Miasto obr. Swobodna na dz. nr 25/3 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 07.08.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
297 | Barańska Monika | gm. Dywity obr. Zalbki na dz. nr 26/15 | budowa sieci wodociągowej | 08.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 17.08.2023 |
298 | Michał Jankowski | gm. Dywity obr. Ługwałd na dz. nr 56/101, 56/104, 56/108 | budowa sieci wodociągowej i przyłącza wodociagowe | 08.08.2023 | |
299 | Dariusz Jankowski | gm. Purda obr. Trękus na dz. nr 13/1 | budowa naziemnej instalacji zbiornikowej gazu plynnego propan o poj.v+2700 l wraz z przyłączem oraz wewn. Instal. Gazu | 08.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 09.08.2023 |
300 | Energa-Operator S.A. | gm. Jeziorany obr. Kikity na dz. nr 3065/11, 1/3 | budowa elektroenergetycznych linii kablowych 0,4 Kv i elektroenergetycznego przyłącza kablowego 0,4 kV ze zlączami w celu zasilania kompleksu sportowo-rekreacyjnego | 08.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
301 | Energa-Operator S.A | gm. Olsztynek obr. Łutynówko dz. nr 6/18, 6/47, 6/66, 6/65 | budowa linii kablowej n.n 0,4 Kvz szafkami pomiarowymi | 08.08.2023 | |
302 | Mateusz Faustman | gm. Dywity obr. Dywity na dz. nr 179/8, 179/24,179/25,179/26 | budowa sieci wodociagowei i kanalizacji sanitarnej oraz przyłączy: wodociągowego i kanalizacji sanitarnej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 09.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.08.2023 |
303 | Energa-Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr. Gietrzwałd na dz. nr 152/19 | budowa sieci energetycznej SN/Nn -tymczasowa stacja transformatorowa SN/Nn , Linia kablowa Nn 0,4 Kv | 09.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 24.08.2023 |
304 | Piotr Wierciński | gm. Gietrzwałd obr. Woryty na dz. nr geod. 228/9 | budowa instalacji gazowej dla istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 09.08.2023 | |
305 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Gietrzwałd obr. Naterki na dz. nr geod. 130/8, 143, 152, 372/7 | budowa gazociagu ś/ć PE dn63 i przyłącza gazowego ś/ć PE dn25 | 09.08.2023 | |
306 | Energa-Operator S.A | gm. Barczewo obr. Ruszajny na dz. nr 71/3, 72, 821, 822/13 | budowa sieci kablowej nN ze złączami kablowo-pomiarowymi do zasilania działek budowlanych | 10.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 18.08.2023 |
307 | Energa-Operator S.A | gm. Jonkowo obr. Warkały na dz. nr geod. 108/8, 109/5, 109/7, 109/89 | budowa sieci elektroenergetycznej nn 0,4 Kv | 11.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.08.2023 |
308 | Iwona Kamionka | gm. Biskupiec obr. 2 na dz. nr geod. 214 | budowa doziemnej i wewnetrznej instalacji gazowej w budynku mieszkalnym jednorodzinnym | 11.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.08.2023 |
309 | Stanisław Jędrzejewski | gm. Olsztynek obr. 2 na dz. nr geod. 123 | budowa instalacji gazowej w budynku mieszkalnym jednorodzinnym | 14.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 12.09.2023 |
310 | Polska Spólka Gazownictwa z siedziba w Tarnowie | gm. Barczewo obr. 1 na dz. nr geod. 24/1, 25, 125/43, 125/40, obr. Maruny na dz. nr geod. 12/16, 12/17 | budowa gazociagu ś/ć PE dn 125/63 o cisnieniu roboczym 0,25 Mpa oraz przylącze gazu ś/ć PE dn 32 | 14.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 23.08.2023 |
311 | Katarzyna Michalak | gm. Barczewoobr. 2 na dz. nr geod.87/6, 114/1, 114/2 | budowa odcinka podziemnej i wewnetrznej instalacji gazu ziemnego w budynku mieszkalnym jednorodzinnym | 16.08.2023 | |
312 | Zdzisław Niszczak | gm. Olsztynek obr. 4 na dz. nr geod. 83/1 | budowa odcinka wewnętrznej instalacji gazu ziemnego dla lokalu mieszkalnego w wbudynku wielorodzinnym | 16.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 24.08.2023 |
313 | ENERGA OPERATOR S.A. | gm. Stawiguda obr. Dorotowo na dz. nr geod. 188/52, 188/54 | budowa sieci kablowej n.n. 0,4 kV do zasilania domów jednorodzinnych | 17.08.2023 | |
314 | ENERGA OPERATOR S.A. | gm. Jeziorany obr. Derc na dz. nr geod. 20/2, 19/5, 14 | budowa elektroenergetycznej sieci kablowej Nn 0,4 Kv . | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
315 | Irena Bogusz | gm. Olsztynek obr. 4 na dz. nr geod. 182/4 | budowa instalacji gazowej podziemnej i wewnętrznej wraz z montażem kotła c.o. c.w. i dwóch kuchenek na potrzeby budynku jednorodzinnego | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
316 | Mirosław i Elżbieta Makowscy | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 196 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.08.2023 | |
317 | Jadwiga Makowska | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 174/30 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
318 | Janusz Kamiński | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 297/1, 821/2, 822, 823, 824, 825, 826, 827 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanit. z przyłączami | 18.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 12.09.2023 |
319 | Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o. o | gm. Dobre Miasto obr nr 3 m. Dobre Miasto na dz nr 74/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 18.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.08.2023 |
320 | Anna Rudzka | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 232/17 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 06.09.2023 |
321 | Ewa i Maciej Mikuło | Gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 18/18, 18/91, 18/92, 18/93, 18/94, 18/95, 18/97 | budowa sieci wodociągowej z przyłączami | 21.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 01.09.2023 |
322 | Marzena Semeniuk | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 408/10 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 11.08.2023 | |
323 | Adam Brzózka | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 768 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 23.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 24.08.2023 |
324 | Janina Skwiot | gm. Olsztyneo obr Mierki na dz nr 262/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 23.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 28.08.2023 |
325 | Krzysztof i Katarzyna Smołka | gm. Purda obr Klebark Maly na dz nr 225/11 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 23.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 29.08.2023 |
326 | Łukasz Jastrzębski | gm. Biskupiec obr Najdymowo na dz nr 182/30 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 23.08.2023 | |
327 | Energa Operator S.A. | gm. Biskupiec obr Najdymowo na dz nr 179, 185/4, 185/5, 185/9, 185/10, 185/12, 185/14, 185/16, 185/17, 185/20, 185/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.08.2023 | |
328 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Bark Wrócikowo na dz nr 145/5, obr Kaplityny na dz nr 3173/2, 3173/7, 3173/8, 245/9, 100, 110/1, 109/56, 109/57, 109/58 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 08.09.2023 |
329 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 297/1, 825, 821/1, 821/2, 822, 823, 824, 826, 827 | budowa gazociągu z przyłączami | 25.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 01.09.2023 |
330 | Aleksandra i Marek Melnyk | gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 89/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 28.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 29.08.2023 |
331 | Tadeusz Mularz | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 218 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 25.08.2023 | |
332 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 109/49, 109/55, 109/53, 109/54, 108/9, 108/14, 108/34, 108/23, 108/24, 108/25, 108/26, 108/27, 108/28, 108/29, 108/30, 108/31, 108/32, 108/33, 108/35, 108/36 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 06.09.2023 |
333 | Sylwia Szumacher | gm. Olsztynek obr Elgnówko na dz nr 141/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 30.08.2023 | |
334 | Krystyna Byczkowska | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 253/37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.08.2023 | |
335 | Krzysztof i Katarzyna Byczkowscy | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 253/37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.08.2023 | |
336 | Krystyna i Tadeusz Sokołowscy, Magdalena Sokołowska-Bottcher | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 50 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.08.2023 | |
337 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Świętajny na dz nr 31, 30/1, 30/2, 26/11, 27/3, 26/3, 46/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.09.2023 | |
338 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 450, 449, 487, 485/2, 498, 442/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.09.2023 | |
339 | Katarzyna i Marcin Lipscy | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 540/3 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 04.09.2023 | |
340 | Katarzyna i Krzysztof Abako | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 99 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.09.2023 | |
341 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Myki na dz nr 75/6, 75/11, 573/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.09.2023 |
342 | Bartłomiej Jakubiak | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 805/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.09.2023 | |
343 | Agnieszka Szarecka | gm.Olsztynek obr Mierki na dz nr 12/40 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 06.09.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
344 | Teresa Manicz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 90 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.09.2023 | |
345 | Energa Operator S.A. | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 230/6, 230/30 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.09.2023 | |
346 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr Praslity na dz nr 244/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.09.2023 | |
347 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr Głotowo na dz nr 213/1, 216/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.09.2023 | |
348 | Janusz Rączkiewicz | gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 120/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.09.2023 | |
349 | Henryk Angowski | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 324 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.09.2023 | |
350 | Andrzej Dziadak | gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 149/13 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.09.2023 | |
351 | Elżbieta Lis | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 210/31 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.09.2023 | |
352 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Myki na dz nr 110, 62/5, 62/6 | budowa gazociągu z przyłączem | 12.09.2023 | |
353 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Pluski na dz nt 41/139, 41/7, 41/122, 40 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.09.2023 |