Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp.
|
Nazwa
inwestora
|
Adres inwestycji | Opis Projektu |
Data
dokonania
zgłoszenia
|
Status
zgłoszenia
|
49 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 330, 156/23, 156/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.03.2023 |
51 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 132/12, 119/9, 132/21, 132/20, 132/24 | budowa sieci gazowej z przyłączami | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.03.2023 |
54 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Butryny na dz nr 242/8, 184/1, 243, 413/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
58 | TYMBARK MWS sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 3 m. Olsztynek na dz nr 29/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 16.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2023 |
59 | TYMBARK MWS sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 59/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 16.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2023 |
60 | Sylwia, Elzbieta, Ewa i Dorota Malinowska | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 177/3 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 21.02.2023 | wycofano 02.03.2023 |
61 | Helena i Tomasz Komorowscy | gm. Barczewo obr Ramsowo na dz nr 324/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 22.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.03.2023 |
62 | Energa Operator S.A | gm. Jeziorany obr Kikty na dz nr 23/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
63 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 117/4, 117/8, 119/12, 119/14, 136/5, 140/7, 325/6, 329, 337/8 | budowa sieci gazowej z przyłączem | 23.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.03.2023 |
64 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 44/5, 148/4, 149, 150/1 | budowa sieci gazowej z przyłączem | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.03.2023 |
65 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr. Wójtowo na dz nr 144/109, 144/110, 144/136, 144/139, 144/137 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
66 | Katarzyna Kramarczyk | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 60/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.02.2023 |
67 | Piotr i Anna Kaczmarczyk | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 208/25 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.02.2023 |
68 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr nr 3 m. Olsztynek na dz nr 44/2, 66 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2023 |
69 | NUTRIPOL sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 3 m. Olsztynek na dz nr 13 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.03.2023 |
70 | NEOTHERM Herzyk, Rutka, Nowak sp. komandytowa | gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 115 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | sprzeciw 11.04.2023 |
71 | Bożena Mielnik | gm. Purda Szczęsne na dz nr 142/14, 142/16, 142/17, 158/1 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanit. | 01.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.03.2023 |
72 | Tomasz Rymarczyk | gm. Gietrzwałd obr Tomaryny na dz nr 51/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 01.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
73 | Gmina Stawiguda | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 723/6, 3723/7, 482/2, 482/5 | budowa sieci wod-kan | 02.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
74 | Bogumił Wolszczak | gm. Dywity obr Róznowo na dz nr 124 | przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 02.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
75 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 838/31, 284/2, 289/4, 838/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 03.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
76 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 170, 242/1, 242/2, 242/6 | budowa sieci gazowej | 06.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
77 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 31, 125 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.03.2023 |
78 | Krzysztof Łaguna | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 143/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
79 | Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jonkowie | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 38/11 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.03.2023 |
80 | Aniela Turczyn | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.03.2023 |
81 | Lech Przegaliński | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 123/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
82 | Marcin Uhryn | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 175 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
83 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 17/10, 22/2, 44/9, 43, 39, 38/4, 38/6, 38/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.03.2023 |
84 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Tuławki na dz nr 39/2, 29, 41/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
85 | Tomasz Dąbrowski | gm. Jonkwo obr Giedajty na dz nr 54/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.03.2023 |
86 | RECLAND Adrian Łukowski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 09.03.2023 | wycofano 14.03.2023 |
87 | Gmina Biskupiec | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 39 | budowa sieci oświetlenia ulicznego | 10.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.03.2023 |
88 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 274/17, 274/16, 168/18, 349/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.03.2023 |
89 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 52/71, 52/73, 52/86, 52/87 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 09.03.2023 | sprzeciw 29.03.2023 |
90 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Wymój na dz nr 303, 302/15 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 10.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.03.2023 |
91 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Jonkowo obr Warkaly na dz nr 109/73, 109/74, 109/85, 110 | budowa gazociągu z przyłączem | 13.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2023 |
92 | Arkadiusz Wróbel | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 133/26 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 13.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
93 | Kamil Brzozowski | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 821, 822/13 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 13.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.03.2023 |
94 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Łupstych na dz nr 33/76, 33/75, 17, 16/11 16/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.03.2023 |
95 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 60/292, 60/294, 60/261, 60/263, 60/264, 60/265, 60/267, 60/266, 60/254, 60/312 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.03.2023 |
96 | Anna Zduniak Tarnowska, Tomasz Tarnowski | gm. Dywity obr Brąswałd na dz nr 185/21 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
97 | Arkadiusz i Anna Wadas | gm. Gietrzwald obr Gronity na dz nr 55/9 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 21.03.2023 |
98 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Lutek na dz nr 19 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
99 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 300/8, 300/58, 300/44, 300/43, 300/68, 300/69, 299/43 | przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej na kablową | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.03.2023 |
100 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Marcinkowo na dz nr 259, 279/9, 279/15, 279/16, 279/6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2023 |
101 | Zbigniew Nowak | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz 141/48 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
102 | Bożena i Adam Wilczęga | gm. Barczeo obr Barczewko na dz nr 682/21, 682/22, 682/23, 682/24, 682/25, 682/26, 682/27, 682/28, 682/29, 682/30, 682/31, 682/32, 683/33, 683/45, 683/60, 683/68 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej z przyłączami | 16.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.04.2023 |
103 | Paweł Komorowski | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 70/7, 56/10 ,56/131 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 20.03.2022 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
104 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 300, 3212/1, 323/30, 323/25, 323/19, 323/12, 323/11, 373, 319/3 | przebudowa linii napowietrzno-kablowej | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.03.2023 |
105 | Mirosław Wencki | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 156/9 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2023 |
106 | Krzysztof i Lidia Piskorscy | gm. Dobre Miasto obr Cerkiewnik na dz nr 185 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.04.2023 |
107 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Pupki na dz nr 190/1, 207/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.03.2023 |
108 | Dariusz Honisz | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 232/111 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.03.2023 |
109 | Tomasz Widawski | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 80/18 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 23.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.03.2023 |
110 | Kamila Zakrzewska | gm. Barczewo obr Barczewko na dz nr 661 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 23.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
111 | Wpolnota Mieszkaniowa ul. Armii Krajowej 13 | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 56/2, 237/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.03.2023 |
112 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Grunwaldzka 6 | gm. Dobre Miasto obr. nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 122/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 27.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 31.03.2023 |
113 | Jarosław Kozłowski | gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 292/17 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 27.03.2023 | wycofano 05.05.2023 |
114 | Zenon Dzikowski | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 294/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
115 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr nr 3 m. barczewo na dz nr 36/2, 219 | budowa sieci gazowej | 28.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.03.2023 |
116 | Mateusz Faustman | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 179/8, 179/24, 179/25, 179/26, 179/29 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 28.03.2023 | |
117 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Świerkocin na dz nr 145/9, 146, 151/5, 151/8 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 28.03.2023 | wycofano 11.04.2023 |
118 | TULIKO sp. z o.o. | gm. Purda obr Trękus na dz nr 52/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 28.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.03.2023 |
119 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 177, 178/7, 178/8, 178/9, 178/23, 178/24, 178/25, 178/26, 178/27, 178/28, 178/29, 178/30, 178/30, 178/31, 178/32, 178/33, 178/34, 178/35, 178/36, 178/37, 178/38, 178/39, 178/40, 178/41, 178/42, 178/43, 178/44, 178/45, 178/46, 178/47, 178/48, 178/49, 178/50, 178/51, 178/52, 178/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
120 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Witramowo na dz nr 234/2, 237/2, 202/4, 193/4, 202/9, 193/7, 202/8, 193/5, 202/5 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 30.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.04.2023 |
121 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr nr 5 m. Dobre Miasto na dz nr 17, 18/1, 1 obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 16/6, 16/11, 16/8, 16/28, 16/12 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
122 | Ryszard Balicki | gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 40/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 03.04.2023 |
123 | Katarzyna Bazydło | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 224 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.04.2023 |
124 | Paweł Wołkowski | gm. Gietrwald obr Naglady na dz nr 195/30 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
125 | MMPG sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 6 m. Olsztynek na dz nr 7/2, 6 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 04.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
126 | 2MPROJEKT s.c. Jankowski Michał, Jakubowski Marek | gm. Dywity obr Myki na dz nr 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/40, 107/41, 107/44, 107/47, 107/48, 107/49, 107/50, 107/51, 107/52, 107/86 | budowa sieci wodociągowej i kan. Sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.04.2023 |
127 | Paweł Pecio | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 182/20, 182/21 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 05.04.2023 | |
128 | Jarosław Górecki | gm. Barczewo obr Rejczuchy-Zalesie na dz nr 225/15, 225/16, 225/17, 225/18, 225/19, 225/20 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | |
129 | Przemysław Włoczewski | gm. Gietrzwałd obr. Unieszewo 118/1 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 04.04.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
130 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 373, 268, 302, 232, 273/10 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.04.2023 |
131 | Daniel Rozbicki | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 06.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.04.2023 |
132 | Wpólnota Mieszkniowa ul. Moniuszki 2 | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 137/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 07.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
133 | Jan Warmiński | gm. Gietrzwałd obr Gietrzwałd na dz nr 233/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 12.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.04.2023 |
134 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Myki na dz nr 526, obr Kieźliny 427/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.05.2023 |
135 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr nr 2 Olsztynek na dz nr 15/51, 15/52 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
136 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 86, obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 337, 208, 202/1, 202/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetyczne | 18.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.04.2023 |
137 | Gmina Jonkowo | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 41/1, 41/2, 40, 39/26, 39/3, 39/19, 39/18, 39/14, 38/1, 57/2 | budowa sieci wodociągowej | 18.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.04.2023 |
138 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Śródka na dz nr 52/7, 122/1, 52/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
139 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 115/9, 115/8, 102/24, 102/76, 115/12, 116/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.04.2023 |
140 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwald obr Wotyty na dz nr 189/18, 189/13, 190/14, 190/3, 164/58, 163 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.04.2023 |
141 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Naglady na dz nr 64/3, 57/25, 57/24, 57/22, 57/20, 57/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 26.04.2023 |
142 | Adam i Marianna Zadroga | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 320 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
143 | Andrzej i Janina Graczyk | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 118/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.05.2023 |
144 | Cezary i Anita Żabińscy | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.04.2023 |
145 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 29/15, 29/12, 29/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2022 | Przyjęto zgłoszenie 11.05.2023 |
146 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr. Smolajny na dz nr 249 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
147 | Paweł Olber | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 273/2, 842/2, 877 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej i przyłącza | 26.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
148 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Podlejki na dz nr 75, 55/2, 52/3 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.05.2023 |
149 | Zdzisław Kondratowicz | gm. Barczewo obr Bark Wrócikowo na dz nr 9/25 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 27.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
150 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 124/35, 124/73, 124/67 | budowa gazociągu z przyłączem | 28.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.05.2023 |
151 | Simon i Anna Thake | gm. Stawiguda obr Kręsk na dz nr 2/3, 16/1 | budowa sieci kanalizacyjnej | 28.04.2023 | |
152 | Michał i Agnieszka Rogińscy | gm. Biskupiec obr nr 3 m. Biskupiec na dz nr 563 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
153 | Stanisław Szlachcikowski i Katarzyna Gaworek-Szlachcikowska | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 225/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.05.2023 |
154 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 47/44, 47/80, 48/95, 48/94, 48/93, 48/91, 48/86, 48/88, 48/84 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.05.2023 |
155 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 233/71, 233/62 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
156 | Mieczysław Skowyrski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 317/39 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
157 | Jaroslaw Kozłowski | gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 292/17 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 05.05.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
158 | ENERGA Oświetlenie | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 75, 76/11, 76/10, 76/2, 76/8, 384 | budowa oświetlenia ulicznego | 05.05.2023 | |
159 | ENERGA Oświetlenie | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 475, 471, 15/2 | budowa oświetlenia ulicznego | 05.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
160 | Lidia Resiak | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 57/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
161 | Radosław Łapka | gm. Olstynek obr Mierki na dz nr 239/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
162 | Bernard Chmielewski | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 405 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
163 | Jan Kuźniewski | gm. Olsztynek obr nr 5 m. Olsztynek na dz nr 56/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.05.2023 |
164 | Wspólnota Mieszkaniowa Aleja Róż 8A w Biskupcu | gm. Biskupiec obr nr 1 m. Biskupiec na dz nr 103/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 09.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
165 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Stękiny na dz nr 49/1, 96/2, 49/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
166 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 18/91, 18/92, 18/93, 18/94 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
167 | Marcelina Łopińska | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 130/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
168 | Magdalena Rzyp-Baluta | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 393 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 10.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.05.2023 |
169 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 70, 38/35 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.05.2023 |
170 | Grzegorz Podlewski | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 56/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
171 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Purda na dz nr 520 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 12.05.2023 | |
172 | Romuald Szubiak | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 56/15 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.05.2023 | |
173 | Aleksander i Agnieszka Makulec | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 214/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 15.05.2023 | wycofano 17.05.2023 |
174 | Brygida Wiśniewska | gm. Purda obr Zgnilocha na dz nr 188 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 15.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
175 | MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 366, 245/103 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.05.2021 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
176 | Reinhold Raschkowski | gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 308/5 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.05.2021 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
177 | Energa Operator S.A | gm. Dywty obr Różnowo na dz nr 194/214, 194/234, 194/236, 194/213 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.05.2023 |
178 | Energa Operator S.A | gm. Olsztnek obr Mierki na dz nr 80/12, 276/1, 80/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.05.2023 |
179 | Zygmunt Czwarnóg | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 27/99 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.05.2023 |
180 | Jan Rumiński | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 258, 295/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
181 | Mariusz Bogacki | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 194, 195 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 17.05.2023 | |
182 | Laboratorium Galenowe Olsztyn | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 185/24, obr Dywity na dz nr 269/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 18.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
183 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 23/90, 127 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
184 | Michał Saracen, Kinga Niewiadomska-Saracen | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 124 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 19.05.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.05.2023 |
185 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Gąsiorowo na dz nr 5/41, 5/80 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 19.05.2023 | |
186 | Iwona Podgórska | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 67 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 19.05.2023 | |
187 | Stanisław Godlewski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/52 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.05.2023 | |
188 | Wojciech i Elżbieta Jabłońscy | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 301/68 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.05.2023 | |
189 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 132/1, 143/8, 143/13 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.05.2023 | |
190 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 759/15, 758/2, 758/12, 758/13, 758/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | |
191 | Andrzej Milewski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 141/97 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.05.2023 | |
192 | Energa Operator S.A | gm. Gierzwałd obr. Natreki na dz nr 3340/24, 65/3, 131/24, 131/23, 131/21, 131/15, 131/16, 131/17, 131/18, 131/19, 131/20, 132, 138/1, 131/7, 131/8, 131/12, 135, 139/14 gm. Stawiguda obr. Tomaszkowo na dz nr 391/65, 391/64, 517, 500, 501, 502, 391/70, 391/26, 391/90, 391/106, 523, 526 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | |
193 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Kaplityny na dz nr 47/44, 248/23 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | |
194 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 249/24, 775/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.05.2023 | |
195 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Purda obr Ostrzeszewo na dz nr 3/16, 3/9, 47/1, 3/8 | budowa gazociągu z przyłączem | 25.05.2023 | |
196 | Zbigniew Baca | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo 131/35 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 25.05.2023 |