Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp. | Nazwa inwestora | Adres inwestycji | Opis Projektu | Data dokonania zgłoszenia | Status zgłoszenia |
231 | Andrzej Cetra | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 53/8, 53/18, 53/19 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 20.06.2023 | sprzeciw 23.08.2023 |
258 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 296, 365/2, 371/1, 378/1, 379/1, 379/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.08.2023 |
262 | ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 17/27, 17/44, 14/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.08.2023 |
274 | Agnieszka Myszka | gm. Barczewo obr Lamkowo na dz nr 568/18 | budowa sieci wodociągowej | 21.07.2023 | |
276 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 9/7, 70 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.09.2023 |
277 | Wspólnota Mieszkaniowa Waplewo 38 | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 154/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 26.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.08.2023 |
280 | Dorota i Zbigniew Łukasiak | gm. Stawiguda obr Pluski na dz nr 273/17 | rozbudowa i przebudowa budynku mieszklanego jednorodzinnego | 26.07.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.09.2023 |
281 | Zbigniew Kowalewski | gm. Dywity obr Rozgity na dz nr 40 obr Spręcowo na dz nr 235/3, 352, 350/64, 350/63, 350/1, 350/14, 350/13, 350/12, 350/44 | budowa sieci wodociągowej | 26.07.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.08.2023 |
282 | Energa Operator S.A | gm. Purdao obr Purda na dz nr 711/5, 497, 519/14, 499, 494/5, 490, 493 | przebudowa sieci elektroenergetycznej | 27.07.2023 | sprzeciw 28.08.2023 |
283 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Stekiny na dz nr 131/1, 140/2, 131/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 28.07.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.08.2023 |
284 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 490/73 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 31.07.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.08.2023 |
285 | Gmina Purda | gm. Purda obr Klewki na dz nr 89/1, 20, 8/38, 86/1, 89/2, 89/3, 8/84, 8/86, 9/16, 8/26, 8/27, 8/105, 8/37, 8/150, 8/34, 8/87, 8/85 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 09.08.2023 |
286 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Orła Bialego 4 | gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 56 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 14.08.2023 |
287 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Malczewskiego 5 | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 302 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 14.08.2023 |
288 | Makowskie Przedsiebiorstwo Usłu Komunalnych Katarzyna Drejka | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 388 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 01.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 14.08.2023 |
289 | Marcin Łubkowski | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 755/5 | przebudowa gazociągu niskiego ciśnienia | 02.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 10.08.2023 |
290 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 194/10, 194/15, 194/23 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 02.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.09.2023 |
291 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 70/27, 70/4, 405/7, 405/5, 315, 72/2 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 03.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 06.09.2023 |
292 | Dariusz Lipka | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 452 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.08.2023 |
293 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Bartąg dz nr 746, 748, 749 | budowa sieci kablowej nN do zasilania w energię elektryczną zespołu budynków jednorodzinnych | 03.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 17.08.2023 |
294 | Energa Oświetlenie Sp. z o.o. | m. Biskupiec obr. 4 ul. Niepodległości i Kościuszki | budowa instalacji oświetleniowej drogowej ulic Niepodległości i Kościuszki | 04.08.2023 | sprzeciw 26.09.2023 |
295 | Dorota Machoshak | gm. Barczewo obr. Nikielkowo na dz. nr 126/65, 126/64, 126/35, 126/13 | budowa sieci wodociągowej oraz przyłącza wodociągowego | 07.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.08.2023 |
296 | Rafał Lubkiewicz | gm.Dobre Miasto obr. Swobodna na dz. nr 25/3 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 07.08.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
297 | Barańska Monika | gm. Dywity obr. Zalbki na dz. nr 26/15 | budowa sieci wodociągowej | 08.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 17.08.2023 |
298 | Michał Jankowski | gm. Dywity obr. Ługwałd na dz. nr 56/101, 56/104, 56/108 | budowa sieci wodociągowej i przyłącza wodociagowe | 08.08.2023 | |
299 | Dariusz Jankowski | gm. Purda obr. Trękus na dz. nr 13/1 | budowa naziemnej instalacji zbiornikowej gazu plynnego propan o poj.v+2700 l wraz z przyłączem oraz wewn. Instal. Gazu | 08.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 09.08.2023 |
300 | Energa-Operator S.A. | gm. Jeziorany obr. Kikity na dz. nr 3065/11, 1/3 | budowa elektroenergetycznych linii kablowych 0,4 Kv i elektroenergetycznego przyłącza kablowego 0,4 kV ze zlączami w celu zasilania kompleksu sportowo-rekreacyjnego | 08.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
301 | Energa-Operator S.A | gm. Olsztynek obr. Łutynówko dz. nr 6/18, 6/47, 6/66, 6/65 | budowa linii kablowej n.n 0,4 Kvz szafkami pomiarowymi | 08.08.2023 | wycofano 16.08.2023 |
302 | Mateusz Faustman | gm. Dywity obr. Dywity na dz. nr 179/8, 179/24,179/25,179/26 | budowa sieci wodociagowei i kanalizacji sanitarnej oraz przyłączy: wodociągowego i kanalizacji sanitarnej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 09.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.08.2023 |
303 | Energa-Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr. Gietrzwałd na dz. nr 152/19 | budowa sieci energetycznej SN/Nn -tymczasowa stacja transformatorowa SN/Nn , Linia kablowa Nn 0,4 Kv | 09.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 24.08.2023 |
304 | Piotr Wierciński | gm. Gietrzwałd obr. Woryty na dz. nr geod. 228/9 | budowa instalacji gazowej dla istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 09.08.2023 | wycofano 17.08.2023 |
305 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Gietrzwałd obr. Naterki na dz. nr geod. 130/8, 143, 152, 372/7 | budowa gazociagu ś/ć PE dn63 i przyłącza gazowego ś/ć PE dn25 | 09.08.2023 | |
306 | Energa-Operator S.A | gm. Barczewo obr. Ruszajny na dz. nr 71/3, 72, 821, 822/13 | budowa sieci kablowej nN ze złączami kablowo-pomiarowymi do zasilania działek budowlanych | 10.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 18.08.2023 |
307 | Energa-Operator S.A | gm. Jonkowo obr. Warkały na dz. nr geod. 108/8, 109/5, 109/7, 109/89 | budowa sieci elektroenergetycznej nn 0,4 Kv | 11.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.08.2023 |
308 | Iwona Kamionka | gm. Biskupiec obr. 2 na dz. nr geod. 214 | budowa doziemnej i wewnetrznej instalacji gazowej w budynku mieszkalnym jednorodzinnym | 11.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.08.2023 |
309 | Stanisław Jędrzejewski | gm. Olsztynek obr. 2 na dz. nr geod. 123 | budowa instalacji gazowej w budynku mieszkalnym jednorodzinnym | 14.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 12.09.2023 |
310 | Polska Spólka Gazownictwa z siedziba w Tarnowie | gm. Barczewo obr. 1 na dz. nr geod. 24/1, 25, 125/43, 125/40, obr. Maruny na dz. nr geod. 12/16, 12/17 | budowa gazociagu ś/ć PE dn 125/63 o cisnieniu roboczym 0,25 Mpa oraz przylącze gazu ś/ć PE dn 32 | 14.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 23.08.2023 |
311 | Katarzyna Michalak | gm. Barczewoobr. 2 na dz. nr geod.87/6, 114/1, 114/2 | budowa odcinka podziemnej i wewnetrznej instalacji gazu ziemnego w budynku mieszkalnym jednorodzinnym | 16.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
312 | Zdzisław Niszczak | gm. Olsztynek obr. 4 na dz. nr geod. 83/1 | budowa odcinka wewnętrznej instalacji gazu ziemnego dla lokalu mieszkalnego w wbudynku wielorodzinnym | 16.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 24.08.2023 |
313 | ENERGA OPERATOR S.A. | gm. Stawiguda obr. Dorotowo na dz. nr geod. 188/52, 188/54 | budowa sieci kablowej n.n. 0,4 kV do zasilania domów jednorodzinnych | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.09.2023 |
314 | ENERGA OPERATOR S.A. | gm. Jeziorany obr. Derc na dz. nr geod. 20/2, 19/5, 14 | budowa elektroenergetycznej sieci kablowej Nn 0,4 Kv . | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
315 | Irena Bogusz | gm. Olsztynek obr. 4 na dz. nr geod. 182/4 | budowa instalacji gazowej podziemnej i wewnętrznej wraz z montażem kotła c.o. c.w. i dwóch kuchenek na potrzeby budynku jednorodzinnego | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
316 | Mirosław i Elżbieta Makowscy | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 196 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 28.08.2023 |
317 | Jadwiga Makowska | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 174/30 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 17.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.08.2023 |
318 | Janusz Kamiński | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 297/1, 821/2, 822, 823, 824, 825, 826, 827 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanit. z przyłączami | 18.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 12.09.2023 |
319 | Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o. o | gm. Dobre Miasto obr nr 3 m. Dobre Miasto na dz nr 74/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 18.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.08.2023 |
320 | Anna Rudzka | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 232/17 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 06.09.2023 |
321 | Ewa i Maciej Mikuło | Gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 18/18, 18/91, 18/92, 18/93, 18/94, 18/95, 18/97 | budowa sieci wodociągowej z przyłączami | 21.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 01.09.2023 |
322 | Marzena Semeniuk | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 408/10 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 11.08.2023 | sprzeciw 25.09.2023 |
323 | Adam Brzózka | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 768 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 23.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 24.08.2023 |
324 | Janina Skwiot | gm. Olsztyneo obr Mierki na dz nr 262/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 23.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 28.08.2023 |
325 | Krzysztof i Katarzyna Smołka | gm. Purda obr Klebark Maly na dz nr 225/11 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 23.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 29.08.2023 |
326 | Łukasz Jastrzębski | gm. Biskupiec obr Najdymowo na dz nr 182/30 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 23.08.2023 | |
327 | Energa Operator S.A. | gm. Biskupiec obr Najdymowo na dz nr 179, 185/4, 185/5, 185/9, 185/10, 185/12, 185/14, 185/16, 185/17, 185/20, 185/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 01.09.2023 |
328 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Bark Wrócikowo na dz nr 145/5, obr Kaplityny na dz nr 3173/2, 3173/7, 3173/8, 245/9, 100, 110/1, 109/56, 109/57, 109/58 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 08.09.2023 |
329 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 297/1, 825, 821/1, 821/2, 822, 823, 824, 826, 827 | budowa gazociągu z przyłączami | 25.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 01.09.2023 |
330 | Aleksandra i Marek Melnyk | gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 89/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 28.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 29.08.2023 |
331 | Tadeusz Mularz | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 218 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 25.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 25.09.2023 |
332 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 109/49, 109/55, 109/53, 109/54, 108/9, 108/14, 108/34, 108/23, 108/24, 108/25, 108/26, 108/27, 108/28, 108/29, 108/30, 108/31, 108/32, 108/33, 108/35, 108/36 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 06.09.2023 |
333 | Sylwia Szumacher | gm. Olsztynek obr Elgnówko na dz nr 141/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 30.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 11.09.2023 |
334 | Krystyna Byczkowska | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 253/37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.09.2023 |
335 | Krzysztof i Katarzyna Byczkowscy | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 253/37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.08.2023 | Przyjęto zgloszenie 12.09.2023 |
336 | Krystyna i Tadeusz Sokołowscy, Magdalena Sokołowska-Bottcher | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 50 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.08.2023 | wycofano 08.09.2023 |
337 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Świętajny na dz nr 31, 30/1, 30/2, 26/11, 27/3, 26/3, 46/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 13.09.2023 |
338 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Łęgajny na dz nr 450, 449, 487, 485/2, 498, 442/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 11.09.2023 |
339 | Katarzyna i Marcin Lipscy | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 540/3 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 04.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 04.10.2023 |
340 | Katarzyna i Krzysztof Abako | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 99 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 15.09.2023 |
341 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Myki na dz nr 75/6, 75/11, 573/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 07.09.2023 |
342 | Bartłomiej Jakubiak | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 805/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.09.2023 | wycofano 18.09.2023 |
343 | Agnieszka Szarecka | gm.Olsztynek obr Mierki na dz nr 12/40 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 06.09.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
344 | Teresa Manicz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 90 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.10.2023 |
345 | Energa Operator S.A. | gm. Jeziorany obr nr 1 m. Jeziorany na dz nr 230/6, 230/30 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 05.10.2023 |
346 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr Praslity na dz nr 244/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 13.09.2023 |
347 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr Głotowo na dz nr 213/1, 216/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 15.09.2023 |
348 | Janusz Rączkiewicz | gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 120/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 11.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 12.09.2023 |
349 | Henryk Angowski | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 324 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 14.09.2023 |
350 | Andrzej Dziadak | gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 149/13 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 18.09.2023 |
351 | Elżbieta Lis | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 210/31 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 25.09.2023 |
352 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Myki na dz nr 110, 62/5, 62/6 | budowa gazociągu z przyłączem | 12.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 13.09.2023 |
353 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Pluski na dz nt 41/139, 41/7, 41/122, 40 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 15.09.2023 |
354 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 759/15, 758/2, 758/14 | budowa gazociągu z przyłączem | 13.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 19.09.2023 |
355 | KOMPLEKSBUD Tomasz Kopczyński | gm. Jonkowo obr Jonkwo na dz nr 194/22, 194/23, 194/14, 194/15 | przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej | 14.09.2023 | sprzeciw 20.09.2023 |
356 | BANAIR Inc sp. z o.o. | gm. Dywity obr Slupy na dz nr 167/15, 167/16, 167/17, 167/18 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz 3 zbiorników podziemnych | 15.09.2023 | wycofano 19.09.2023 |
357 | Bogumiła Wysocka | gm. Olsztynek obr Gaj na dz nr 111 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 15.09.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
358 | Wioletta Kubiak | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 405 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 18.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 22.09.2023 |
359 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Barczwko na dz nr 480, 498, 502/16, 484/6, 484/7, 484/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.09.2023 |
360 | Energa Operator S.A. | gm. Biskupiec obr Stanclewo na dz nr 364, 363/1, 67, 69/1, 102, 113, 114, 73, 115/2, 115/28, 115/26, 115/24, 115/25, 72/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej, przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej | 18.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 11.10.2023 |
361 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 362/33, 746, 743 | budowa gazociągu z przyłączem | 18.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 21.09.2023 |
362 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Gady na dz nr 189/16, 205, 172/47, 188/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 26.09.2023 |
363 | Jacek Lewandowski | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 296, 497, 500/2, 500/3 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 21.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 25.09.2023 |
364 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 95/46, 95/47, 95/43, 95/41, 95/39, 243/4, 95/38 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 25.09.2023 |
365 | Energa Operator S.A. | gm. Gietrzwałd obr Unieszewo na dz nr 412, 261/107, 516 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 21.09.2023 | Przyjęto zgloszenie 25.09.2023 |
366 | Spółdzielnia Mieszkaniowa "OZDOBA" | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 109/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 22.09.2023 | |
367 | Monika Antosik | gm. Świątki obr Świątki na dz nr 28/29, 28/31 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.09.2023 |
368 | Tomasz i Lucyna Tłoczkowscy | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 282/20, 282/22 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.09.2032 | Przyjęto zgłoszenie 25.09.2023 |
369 | Jan Pieńkowski | gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 351 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 22.09.2023 | wyofano 02.10.2023 |
370 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 631/3, 809/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 22.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.09.2023 |
371 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 7/31, 7/6, 7/12, 7/28, 8/9, 8/7, 8/29, 8/20, 8/18, 8/16, 8/14, 8/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.09.2023 |
372 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 154/66, 154/68, 154/71, 154/76, 154/79, 154/81, 154/83, 154/91, 154/93, 154/104, 154/115 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 26.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 28.09.2023 |
373 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 337, obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 86 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 26.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.10.2023 |
374 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr Podleśna na dz nr 67/2, 71, 77, 79, 80, 81, 38, 249/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 27.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.10.2023 |
375 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 331/12, 12/1, 329/3, 10/22, 10/462, 10/520 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 27.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.10.2023 |
376 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Butryny na dz nr 575/31 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.10.2023 |
377 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 10/69, 10/70, 10/71, 10/72, 10/73, 10/74, 10/75, 10/76, 10/77, 10/78, 10/79 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.10.2023 |
378 | Karol Smoleński | gm. Biskupiec obr Biesówko na dz nr 124 | obdbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 29.09.2023 | sprzeciw 11.10.2023 |
379 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Trękus na dz nr 10, 78/4, 9/2, 77, 95/32, 95/40 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 02.10.2023 | wycofano 10.10.2023 |
380 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Patryki na dz nr 170/2, 329/7, 128/29, 128/31, 128/26 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 02.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.10.2023 |
381 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 378/25 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 02.10.2023 | wycofano 05.10.2023 |
382 | Paul Schon | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 504 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 03.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.10.2023 |
383 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 287/74 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.10.2023 |
384 | Andrzej Balukiewicz | gm. Purda obr Purda na dz nr 642 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 05.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.10.2023 |
385 | Dorota Wołodkowicz | gm. Purda obr Nowa Wieś na dz nr 279/41 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 05.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.10.2023 |
386 | Energa Operator S.A. | gm. Kolno obr Górkowo na dz nr 100/58, 100/4 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 05.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.10.2023 |
387 | Gmina Barczewo | gm. Barczewo obr nr 1 m. Barczewo na dz nr 35/5, 47/7, 102, 122 obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 86, 133, 209, obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 3/68, 160, 212/4, 194/17 | budowa monitoringu z siecią elektroenergetyczną | 18.09.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.10.2023 |
388 | Energa Operator S.A. | gm. Jonkowo obr Warkały na dz nr 109/28, 109/85 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.10.2023 |
389 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 193 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.10.2023 |
390 | Małgorzata Purzycka-Wileńska, Krzysztof Wileński | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 126/7 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 09.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.10.2023 |
391 | Katarzyna Łatosz | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 278/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 09.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.10.2023 |
392 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Trękus na dz nr 77, 95/32, 95/40 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.10.2023 |
393 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Pluski na dz nr 285/7 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 10.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.10.2023 |
394 | Bartłomiej Jakubiak | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 805/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.10.2023 |
395 | Adam Augustyniak | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 114/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.10.2023 | sprzeciw 23.10.2023 |
396 | Eugeniusz Karpiński | gm. Dobre Miasto obr nr 3 m. Dobre Miasto na dz nr 7/37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 12.10.2023 | Przyjęto zgloszenie 16.10.2023 |
397 | Gmina Olsztynek | gm. Olsztynek obr nr 5 m. Olsztynek na dz nr 6 | sieci: elektroenergetyczne obejmujące napięcie znamionowe nie wyższe niż 1 kV, Budowa oświetlenia stadionu miejskiego |
16.10.2023 | |
398 | Zygmunt Brzostek | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 189/108 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.10.2023 | |
399 | Mariusz Ilewicz | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 832 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 16.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.10.2023 |
400 | Anna Kondratowicz-Częczek | gm. Jonkowo obr Giedajty na dz nr 68/18 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 16.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.10.2023 |
401 | Marlena Fijałkowska-Kopyrska Andrzej Kopyrski | gm. Olsztynek obr Maróz na dz nr 409/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 17.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.10.2023 |
402 | Ewa i Jacek Walewscy | gm. Biskupiec obr Nikielkowo na dz nr 187/19 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 18.10.2023 | sprzeciw 24.10.2023 |
403 | Energa Operator S.A. | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 190/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.10.2023 |
404 | Gmina Purda | gm. Purda obr. Silice na dz nr 5/4, 5/5 , obr. Patryki na dz nr 3/3, 13, 25/23, 25/27, 25/31, 25/34, 25/44, 27, 32, 34/2, 34/3, 34/5, 34/6, 35/2, 36/4, 37/1, 37/2, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 43, 44, 45/1, 45/5, 82/2, 91, 92, 99, 108, 113, 128/1, 128/12, 128/29, 128/31, 128/36, 128/37, 128/50, 129, 130/1, 130/2, 131/2, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/6, 134/1, 135, 138, 146, 147, 148, 150, 151, 153, 154, 155/1, 155/3, 155/5, 155/6, 156/3, 156/6, 156/7, 157, 158, 162/2, 164/1, 164/2, 170/1, 170/2, 170/3, 171, 172/3, 173, 205, 207/1, 207/2, 208/1, 212, 213/3, 213/4, 213/6, 213/7, 213/9, 213/10, 213/13, 213/15, 213/16, 213/17, 213/21, 213/24, 214/2, 215, 217/2, 217/4, 223, 224/1, 224/2, 225/1, 225/6, 225/8, 226, 227, 229, 230, 231, 233/3, 233/4, 233/5, 233/6, 233/7, 233/9, 235/2, 235/5, 235/6, 236/2, 236/4, 236/7, 239, 240, 242/2, 242/31, 242/33, 242/35, 245/1, 245/2, 245/4, 245/7, 245/10, 255, 259/10, 259/11, 259/14, 259/15, 259/17, 259/18, 259/19, 262, 263, 271/3, 271/5, 327/6, 327/9, 327/10, 327/11, 327/17, 327/18, 327/22, 327/23, 327/24, 327/29, 327/30, 327/31, 327/32, 327/33, 327/34, 327/35, 329/7, 329/10, 329/13, 329/15, 331/16 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 20.10.2023 | |
405 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Nowa Kaletka na dz nr 3422/5, 236/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.10.2023 |
406 | Energa Operator S.A. | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 81/3 81/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 25.10.2023 |
407 | Ryszard Żyźniewski | gm. Purda obr Klebark Wielki na dz nr 373/9, 373/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.10.2023 | |
408 | Energa Operator S.A. | gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 24, 125, 2 obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 459/29, 459/32, 459/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.10.2023 | |
409 | Energa Operator S.A. | gm. Dywity obr Kieźliny na dz nr 406/49, 406/165 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 27.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.10.2023 |
410 | Piotr Pijarczyk | gm. Purda obr Patryki na dz nr 245/4 | budowa domu mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | 27.10.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
411 | Robert Szwałek | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 194/63, 194/222, 194/139, 194/150, 194/160 | budowa sieci wodociągowej z przyłączami | 27.10.2023 | Przyjęto zgłoszenie 03.11.2023 |
412 | Hebryk i Monika Dębowscy | gm. Gietrzwałd obr Woryty na dz nr 228/13 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.10.2023 | |
413 | Waldemar Roszyński | gm. Gietrzwald obr Unieszewo na dz nr 227 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.10.2023 | |
414 | Gmina Jeziorany | gm. Jeziorany obr Krokowo na dz nr 65/1, 66, 62, 271 | budowa sieci wodociągowej | 30.10.2023 | |
415 | Energa Operator S.A. | gm. Stawiguda obr Dorotowo na dz nr 166/20, 166/28 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.10.2023 | |
416 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 18, 163, 164, 170 | budowa gazociągu z przyłączem | 31.10.2023 | |
417 | Energa Operator S.A. | gm. Purda obr Klebark Mały na dz nr 230/37, 230/30, 230/45, 230/47, 230/49 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 31.10.2023 | |
418 | Gmina Gietrzwałd | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 178/14, 177/11, 178/9 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 03.11.2023 | |
419 | Energa Operator S.A. | gm. Olsztynek obr Pawłowo na dz nr 51/14, 51/9, 51/16, 51/10, 51/8, 51/7 | budowa linni kablowej elektroenergetycznej | 03.11.2023 | |
420 | Anna Kudosz | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 97/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.11.2023 | |
421 | Zbigniew Ilewicz | gm. Dobre Miasto obr nr 2 m. Dobre Miasto na dz nr 832 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 03.11.2023 |