Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp.
|
Nazwa
inwestora
|
Adres inwestycji | Opis Projektu |
Data
dokonania
zgłoszenia
|
Status
zgłoszenia
|
1 | Iwona Sindrewicz | gm. Olsztynek obr Sudwa na dz nr 77/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.01.2023 | wycofano 05.01.2023 |
2 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 110/40, 110/32, 110/37 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.01.2023 |
3 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 12/24, 317, 12/18, 12/19 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 04.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.01.2023 |
4 | Maciej Tumiński | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 464/5, 487, 591 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. z przyłączami | 04.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.01.2023 |
5 | BIOPOINT M. Jankowski M. Niewiadomski sp. j. | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 518/12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 05.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.01.2023 |
6 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Świerkocin na dz nr 131/9, 131/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 05.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.01.2023 |
7 | Piotr Lipnicki, Beata Skiba-Lipnicka | gm. Biskupiec obr Kobułty na dz nr 283/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 09.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 11.01.2023 |
8 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 285/4, 285/3, 300, 280/2, 275/9, 275/7 275/11, 275/12 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 09.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.01.2023 |
9 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz 3341/11, 53/37 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 11.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.01.2023 |
10 | Maria i Karol Chrzon | gm. Biskupiec obr Zabrodzie Dworzec na dz nr 16 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 11.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.01.2023 |
11 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 832/2, 243/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 12.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.01.2023 |
12 | Marta Leszczyńska, Marek Cichy | gm. Olsztynek obr Drwęck na dz nr 152/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 16.01.2023 | |
13 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Lutek na dz nr 28/1, 28/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 16.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.01.2023 |
14 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 244, 245 | przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 17.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 19.01.2023 |
15 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr Piotraszewo na dz nr 6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.01.2023 |
16 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 23/79 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.02.2023 |
17 | Marzena Konopka | gm. Purda obr Kaborno na dz nr 28 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku oraz zbiornika na gaz | 19.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.01.2023 |
18 | Andrzej Miniszewski | gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 58/1 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania | 19.01.2023 | wycofano 01.02.2023 |
19 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Kaborno na dz nr 194/32 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.01.2023 |
20 | Piotr i Joanna Gaj | gm. Biskupiec obr nr 5 m. Biskupiec na dz nr 334 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 20.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.01.2023 |
21 | Joanna i Paweł Woiccy | gm. Jeziorany obr Kikity na dz nr 26/2 | przebudowa sieci kanalizacji sanit. I przyłączy | 23.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.02.2023 |
22 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 174/69, 174/75, 174/76 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.02.2023 |
23 | Energa Operator S.A | gm. Biskupiec obr Rzeck na dz nr 63/12, 62, 1/1, 63/19, 64 obr Nowe Marcinkowo na dz nr 97/7 | budowa i przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej, przebudowa stacji transformatorowej | 27.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.02.2023 |
24 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 109/1, 184/4 | przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.02.2023 |
25 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Łomy na dz nr 226/1, 226/3, 226/8 | przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 31.01.2023 |
26 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 161/43, 161/41, 161/42, 161/180, 161/182 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.02.2023 |
27 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Silice na dz nr 132/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 31.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.02.2023 |
28 | Teresa Michalska | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 152 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 03.02.2023 | |
29 | Mariusz i Lucyna Chmielewscy | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 142, 143, 318/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.02.2023 |
30 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr. Knopin na dz nr 17/4, 21 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.02.2023 | |
31 | Karol Hornatkiewicz | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 132/27 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.02.2023 | |
32 | Marta Leszczyńska | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 13/18 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 07.02.2023 | |
33 | Czesław Wypych | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 173 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | |
34 | Barbara Olkowska | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 161/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | |
35 | Krystyna Jopp | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 161/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | |
36 | Monika Berdzik | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 100 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | |
37 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 283, 203/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.02.2023 | |
38 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 299/6, 299/57, 299/58, 299/59 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.02.2023 | |
39 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 143, 152, 372/5, 372/7 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.02.2023 | |
40 | Aleksandra Koper | gm. Purda obr. Przykop dz. nr 6 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 10.02.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |