Wersja nieobowiązująca z dnia
Zgłoszenia budowy 2023
Lp.
|
Nazwa
inwestora
|
Adres inwestycji | Opis Projektu |
Data
dokonania
zgłoszenia
|
Status
zgłoszenia
|
12 | Marta Leszczyńska, Marek Cichy | gm. Olsztynek obr Drwęck na dz nr 152/2 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 16.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.02.2023 |
16 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Majdy na dz nr 23/72, 23/79 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 18.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.02.2023 |
18 | Andrzej Miniszewski | gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 58/1 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania | 19.01.2023 | wycofano 01.02.2023 |
21 | Joanna i Paweł Woiccy | gm. Jeziorany obr Kikity na dz nr 26/2 | przebudowa sieci kanalizacji sanit. I przyłączy | 23.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.02.2023 |
22 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 174/69, 174/75, 174/76 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.02.2023 |
23 | Energa Operator S.A | gm. Biskupiec obr Rzeck na dz nr 63/12, 62, 1/1, 63/19, 64 obr Nowe Marcinkowo na dz nr 97/7 | budowa i przebudowa sieci kablowej elektroenergetycznej, przebudowa stacji transformatorowej | 27.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.02.2023 |
24 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Sząbruk na dz nr 109/1, 184/4 | przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.02.2023 |
25 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Łomy na dz nr 226/1, 226/3, 226/8 | przebudowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 31.01.2023 |
26 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 161/43, 161/41, 161/42, 161/180, 161/182 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.02.2023 |
27 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Silice na dz nr 132/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 31.01.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.02.2023 |
28 | Teresa Michalska | gm. Barczewo obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 152 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 03.02.2023 | wycofano 13.02.2022 |
29 | Mariusz i Lucyna Chmielewscy | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 142, 143, 318/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.02.2023 |
30 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr. Knopin na dz nr 17/4, 21 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.02.2023 |
31 | Karol Hornatkiewicz | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 132/27 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 06.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.02.2023 |
32 | Marta Leszczyńska | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 13/18 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 07.02.2023 | wycofano 13.03.2023 |
33 | Czesław Wypych | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 173 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.02.2023 |
34 | Barbara Olkowska | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 161/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.02.2023 |
35 | Krystyna Jopp | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 161/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.02.2023 |
36 | Monika Berdzik | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 100 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.02.2023 |
37 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Mierki na dz nr 283, 203/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.02.2023 |
38 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 299/6, 299/57, 299/58, 299/59 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 09.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.02.2023 |
39 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Naterki na dz nr 143, 152, 372/5, 372/7 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.02.2023 |
40 | Aleksandra Koper | gm. Purda obr. Przykop dz. nr 6 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 10.02.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
41 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wies Ostródzka na dz nr 13/8, 70 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.02.2023 |
42 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Barczewko na dz nr 616/27, 616/29, 616/30, 616/31, 616/32, 616/6, 616/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 13.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.02.2023 |
43 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Pawłowo na dz nr 311/1, 129 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.02.2023 |
44 | Wojciech i Justyna Hartlińscy | gm. Gietrzwald obr Woryty na dz nr 228/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 13.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.02.2023 |
45 | Gmina Stawiguda | gm. Stawiguda obr Stawiguda na dz nr 300, 747 | budowa oświetlenia przejścia dla pieszych | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.02.2023 |
46 | Kazimierz Nowak | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 320/9 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.02.2023 |
47 | Jolanta Kołodziejczak | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 152/26 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.02.2023 |
48 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Myki na dz nr 151,154, 146/11, 146/10, 146/2, 157/40, 146/7, 146/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.02.2023 | wycofano 17.02.2023 |
49 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 330, 156/23, 156/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.03.2023 |
50 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr Królikowo na dz nr 486/2, 333/10 | budowa gazociągu z przyłączem | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.02.2023 |
51 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 132/12, 119/9, 132/21, 132/20, 132/24 | budowa sieci gazowej z przyłączami | 14.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.03.2023 |
52 | Dachland sp. z o.o. Marek Maleszka | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 297/3, 297/1 | budowa kanalizacji deszczowej | 15.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.02.2023 |
53 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Rejczuchy -Zalesie na dz nr 119/45, 119/46, 119/47, 119/41, 119/38, 119/37, 119/43 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.02.2023 |
54 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Butryny na dz nr 242/8, 184/1, 243, 413/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
55 | Elżbieta Retkowska | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 137/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 15.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 21.02.2023 |
56 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Gietrzwałd obr Gietrzwałd na dz nr 237/30, 237/35, 237/28 | budowa sieci gazowej z przyłączem | 16.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.02.2023 |
57 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Gietrzwald obr Woryty na dz nr 359, 385, 381 | budowa sieci gazowej z przyłączem | 16.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.02.2023 |
58 | TYMBARK MWS sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 3 m. Olsztynek na dz nr 29/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 16.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2023 |
59 | TYMBARK MWS sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 4 m. Olsztynek na dz nr 59/3 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 16.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2023 |
60 | Sylwia, Elzbieta, Ewa i Dorota Malinowska | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 177/3 | rozbudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 21.02.2023 | wycofano 02.03.2023 |
61 | Helena i Tomasz Komorowscy | gm. Barczewo obr Ramsowo na dz nr 324/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 22.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.03.2023 |
62 | Energa Operator S.A | gm. Jeziorany obr Kikty na dz nr 23/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 23.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
63 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Purda obr Szczęsne na dz nr 117/4, 117/8, 119/12, 119/14, 136/5, 140/7, 325/6, 329, 337/8 | budowa sieci gazowej z przyłączem | 23.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.03.2023 |
64 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 44/5, 148/4, 149, 150/1 | budowa sieci gazowej z przyłączem | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.03.2023 |
65 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr. Wójtowo na dz nr 144/109, 144/110, 144/136, 144/139, 144/137 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
66 | Katarzyna Kramarczyk | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 60/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.02.2023 |
67 | Piotr i Anna Kaczmarczyk | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 208/25 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.02.2023 |
68 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr nr 3 m. Olsztynek na dz nr 44/2, 66 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 02.03.2023 |
69 | NUTRIPOL sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 3 m. Olsztynek na dz nr 13 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | Przyjęto zgłoszenie 01.03.2023 |
70 | NEOTHERM Herzyk, Rutka, Nowak sp. komandytowa | gm. Biskupiec obr Rukławki na dz nr 115 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.02.2023 | sprzeciw 11.04.2023 |
71 | Bożena Mielnik | gm. Purda Szczęsne na dz nr 142/14, 142/16, 142/17, 158/1 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanit. | 01.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.03.2023 |
72 | Tomasz Rymarczyk | gm. Gietrzwałd obr Tomaryny na dz nr 51/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 01.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 07.03.2023 |
73 | Gmina Stawiguda | gm. Stawiguda obr Gryźliny na dz nr 723/6, 3723/7, 482/2, 482/5 | budowa sieci wod-kan | 02.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
74 | Bogumił Wolszczak | gm. Dywity obr Róznowo na dz nr 124 | przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 02.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
75 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 838/31, 284/2, 289/4, 838/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 03.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
76 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 170, 242/1, 242/2, 242/6 | budowa sieci gazowej | 06.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
77 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 31, 125 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 10.03.2023 |
78 | Krzysztof Łaguna | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 143/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
79 | Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jonkowie | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 38/11 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.03.2023 |
80 | Aniela Turczyn | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 12 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 09.03.2023 |
81 | Lech Przegaliński | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 123/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
82 | Marcin Uhryn | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 175 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 08.03.2023 |
83 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Waplewo na dz nr 17/10, 22/2, 44/9, 43, 39, 38/4, 38/6, 38/11 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 07.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.03.2023 |
84 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Tuławki na dz nr 39/2, 29, 41/1 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 08.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
85 | Tomasz Dąbrowski | gm. Jonkwo obr Giedajty na dz nr 54/4 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 08.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.03.2023 |
86 | RECLAND Adrian Łukowski | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/14 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 09.03.2023 | wycofano 14.03.2023 |
87 | Gmina Biskupiec | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 39 | budowa sieci oświetlenia ulicznego | 10.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.03.2023 |
88 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz nr 274/17, 274/16, 168/18, 349/15 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 10.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 13.03.2023 |
89 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Gronity na dz nr 52/71, 52/73, 52/86, 52/87 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 09.03.2023 | sprzeciw 29.03.2023 |
90 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Wymój na dz nr 303, 302/15 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 10.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 14.03.2023 |
91 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Jonkowo obr Warkaly na dz nr 109/73, 109/74, 109/85, 110 | budowa gazociągu z przyłączem | 13.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2023 |
92 | Arkadiusz Wróbel | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 133/26 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 13.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
93 | Kamil Brzozowski | gm. Barczewo obr Ruszajny na dz nr 821, 822/13 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 13.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.03.2023 |
94 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Łupstych na dz nr 33/76, 33/75, 17, 16/11 16/4 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 16.03.2023 |
95 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Tomaszkowo na dz nr 60/292, 60/294, 60/261, 60/263, 60/264, 60/265, 60/267, 60/266, 60/254, 60/312 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.03.2023 |
96 | Anna Zduniak Tarnowska, Tomasz Tarnowski | gm. Dywity obr Brąswałd na dz nr 185/21 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 15.03.2023 |
97 | Arkadiusz i Anna Wadas | gm. Gietrzwald obr Gronity na dz nr 55/9 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 14.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 21.03.2023 |
98 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Lutek na dz nr 19 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
99 | Energa Operator S.A | gm. Stawiguda obr Bartąg na dz nr 300/8, 300/58, 300/44, 300/43, 300/68, 300/69, 299/43 | przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej na kablową | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.03.2023 |
100 | Energa Operator S.A | gm. Purda obr Marcinkowo na dz nr 259, 279/9, 279/15, 279/16, 279/6 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2023 |
101 | Zbigniew Nowak | gm. Barczewo obr Wójtowo na dz 141/48 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 15.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
102 | Bożena i Adam Wilczęga | gm. Barczeo obr Barczewko na dz nr 682/21, 682/22, 682/23, 682/24, 682/25, 682/26, 682/27, 682/28, 682/29, 682/30, 682/31, 682/32, 683/33, 683/45, 683/60, 683/68 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej z przyłączami | 16.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.04.2023 |
103 | Paweł Komorowski | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 70/7, 56/10 ,56/131 | budowa sieci wodociągowej z przyłączem | 20.03.2022 | Przyjęto zgłoszenie 22.03.2023 |
104 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 300, 3212/1, 323/30, 323/25, 323/19, 323/12, 323/11, 373, 319/3 | przebudowa linii napowietrzno-kablowej | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.03.2023 |
105 | Mirosław Wencki | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 156/9 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 23.03.2023 |
106 | Krzysztof i Lidia Piskorscy | gm. Dobre Miasto obr Cerkiewnik na dz nr 185 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.04.2023 |
107 | Energa Operator S.A | gm. Jonkowo obr Pupki na dz nr 190/1, 207/2 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 21.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.03.2023 |
108 | Dariusz Honisz | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 232/111 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 22.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 27.03.2023 |
109 | Tomasz Widawski | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 80/18 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 23.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.03.2023 |
110 | Kamila Zakrzewska | gm. Barczewo obr Barczewko na dz nr 661 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku i zbiornika na gaz | 23.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
111 | Wpolnota Mieszkaniowa ul. Armii Krajowej 13 | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 56/2, 237/1 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 24.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.03.2023 |
112 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Grunwaldzka 6 | gm. Dobre Miasto obr. nr 4 m. Dobre Miasto na dz nr 122/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 27.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 31.03.2023 |
113 | Jarosław Kozłowski | gm. Gietrzwałd obr Biesal na dz nr 292/17 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 27.03.2023 | |
114 | Zenon Dzikowski | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 294/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 27.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
115 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr nr 3 m. barczewo na dz nr 36/2, 219 | budowa sieci gazowej | 28.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 30.03.2023 |
116 | Mateusz Faustman | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 179/8, 179/24, 179/25, 179/26, 179/29 | budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami | 28.03.2023 | |
117 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Świerkocin na dz nr 145/9, 146, 151/5, 151/8 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 28.03.2023 | wycofano 11.04.2023 |
118 | TULIKO sp. z o.o. | gm. Purda obr Trękus na dz nr 52/2 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 28.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 29.03.2023 |
119 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 177, 178/7, 178/8, 178/9, 178/23, 178/24, 178/25, 178/26, 178/27, 178/28, 178/29, 178/30, 178/30, 178/31, 178/32, 178/33, 178/34, 178/35, 178/36, 178/37, 178/38, 178/39, 178/40, 178/41, 178/42, 178/43, 178/44, 178/45, 178/46, 178/47, 178/48, 178/49, 178/50, 178/51, 178/52, 178/22 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 28.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
120 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Witramowo na dz nr 234/2, 237/2, 202/4, 193/4, 202/9, 193/7, 202/8, 193/5, 202/5 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 30.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 04.04.2023 |
121 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr nr 5 m. Dobre Miasto na dz nr 17, 18/1, 1 obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 16/6, 16/11, 16/8, 16/28, 16/12 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 30.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
122 | Ryszard Balicki | gm. Olsztynek obr Jemiołowo na dz nr 40/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 31.03.2023 | Przyjęto zgłoszenie 03.04.2023 |
123 | Katarzyna Bazydło | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 224 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 03.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 05.04.2023 |
124 | Paweł Wołkowski | gm. Gietrwald obr Naglady na dz nr 195/30 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 04.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 06.04.2023 |
125 | MMPG sp. z o.o. | gm. Olsztynek obr nr 6 m. Olsztynek na dz nr 7/2, 6 | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 04.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
126 | 2MPROJEKT s.c. Jankowski Michał, Jakubowski Marek | gm. Dywity obr Myki na dz nr 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/40, 107/41, 107/44, 107/47, 107/48, 107/49, 107/50, 107/51, 107/52, 107/86 | budowa sieci wodociągowej i kan. Sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | |
127 | Paweł Pecio | gm. Dywity obr Różnowo na dz nr 182/20, 182/21 | instalowanie instalacji gazowej na zewnątrz użytkowanego budynku | 05.04.2023 | |
128 | Jarosław Górecki | gm. Barczewo obr Rejczuchy-Zalesie na dz nr 225/15, 225/16, 225/17, 225/18, 225/19, 225/20 | budowa sieci wodociągowej i kan. sanit. Z przyłączami | 05.04.2023 | |
129 | Przemysław Włoczewski | gm. Gietrzwałd obr. Unieszewo 118/1 | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m2 | 04.04.2023 | inwestycja realizowana na podstawie art. 29 ust 1 pkt 1a Pb |
130 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr Maruny na dz nr 373, 268, 302, 232, 273/10 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 06.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.04.2023 |
131 | Daniel Rozbicki | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 86/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 06.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 12.04.2023 |
132 | Wpólnota Mieszkniowa ul. Moniuszki 2 | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 137/6 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 07.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
133 | Jan Warmiński | gm. Gietrzwałd obr Gietrzwałd na dz nr 233/7 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 12.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 17.04.2023 |
134 | Energa Operator S.A | gm. Dywity obr Myki na dz nr 526, obr Kieźliny 427/33 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.04.2023 | |
135 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr nr 2 Olsztynek na dz nr 15/51, 15/52 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 14.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 18.04.2023 |
136 | Energa Operator S.A | gm. Barczewo obr nr 2 m. Barczewo na dz nr 86, obr nr 3 m. Barczewo na dz nr 337, 208, 202/1, 202/3 | budowa sieci kablowej elektroenergetyczne | 18.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 20.04.2023 |
137 | Gmina Jonkowo | gm. Jonkowo obr Jonkowo na dz nr 41/1, 41/2, 40, 39/26, 39/3, 39/19, 39/18, 39/14, 38/1, 57/2 | budowa sieci wodociągowej | 18.04.2023 | |
138 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Śródka na dz nr 52/7, 122/1, 52/8 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 19.04.2023 | |
139 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr nr 1 m. Dobre Miasto na dz nr 115/9, 115/8, 102/24, 102/76, 115/12, 116/5 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | |
140 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwald obr Wotyty na dz nr 189/18, 189/13, 190/14, 190/3, 164/58, 163 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | |
141 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Naglady na dz nr 64/3, 57/25, 57/24, 57/22, 57/20, 57/18 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 20.04.2023 | |
142 | Adam i Marianna Zadroga | gm. Biskupiec obr nr 2 m. Biskupiec na dz nr 320 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | Przyjęto zgłoszenie 24.04.2023 |
143 | Andrzej i Janina Graczyk | gm. Dywity obr Ługwałd na dz nr 118/8 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | |
144 | Cezary i Anita Żabińscy | gm. Biskupiec obr nr 4 m. Biskupiec na dz nr 37 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz i na zewnątrz użytkowanego budynku | 21.04.2023 | |
145 | Energa Operator S.A | gm. Olsztynek obr Nowa Wieś Ostródzka na dz nr 29/15, 29/12, 29/14 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2022 | |
146 | Energa Operator S.A | gm. Dobre Miasto obr. Smolajny na dz nr 249 | budowa sieci kablowej elektroenergetycznej | 25.04.2023 | |
147 | Paweł Olber | gm. Dywity obr Dywity na dz nr 273/2, 842/2, 877 | budowa sieci kanalizacji sanitarnej i przyłącza | 26.04.2023 | |
148 | Energa Operator S.A | gm. Gietrzwałd obr Podlejki na dz nr 75, 55/2, 52/3 | budowa linii kablowej elektroenergetycznej | 27.04.2023 | |
149 | Zdzisław Kondratowicz | gm. Barczewo obr Bark Wrócikowo na dz nr 9/25 | instalowanie instalacji gazowej wewnątrz użytkowanego budynku | 27.04.2023 | |
150 | Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. | gm. Barczewo obr Nikielkowo na dz nr 124/35, 124/73, 124/67 | budowa gazociągu z przyłączem | 28.04.2023 |